18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koleś pokazuje swoje żyły.

kshynew • 2011-10-08, 23:53


[ Komentarz dodany przez: Pener666: 2011-10-09, 00:23 ]
skutki nadmiernego fapienia na hardzie

Ardnas

2011-10-09, 22:21
ale tytuł zapodałeś twórczy :D

babycow

2011-10-09, 22:22
opaska na lape --> az zdretwieje, i zazcznijcie szybko pompowac krew(zaciskanie piesci) - bd mieli podobny efekt.

Wiochmen

2011-10-10, 12:34
nie ma co jest sie czym chwalić ...

Koorn

2011-10-10, 20:59
Nie znacie się, on po prostu włączył SSJ jak Vegeta :P

rixspi

2011-10-11, 02:26
kamil66 napisał/a:



Żaden problem być chudym i mieć tak wyeksponowane żyły.
Co innego zbudować takie przedramiona jak pan na powyższym zdjęciu.


Problem pojawia się tutaj w rozumieniu słowa sztuka i dalej 'zbudować' oraz co do poglądów na temat kulturystyki. Jak dla mnie nie jest sztuką rozj***ć sobie rękę do takich rozmiarów ( pomijając fakt, że pewnie jest wielu, którzy mają większe łapy ). W mojej opinii 'pan na powyższym' wygląda beznadziejnie a pan z filmiku jest po prostu chudy i na upartego sporo osób może takie coś zrobić ( a przynajmniej podobnie ). Konkluzja z tego taka, że i jeden i drugi wygląda słabo a sztuką jest wyglądać dobrze. Dobrze to znaczy praktycznie i apetycznie. Nie wiem czy normalnej pannie imponują wystające żyły, wiem, że wiele się ich po prostu brzydzi. Jeśli jednak ktoś ćwiczy tylko dla siebie ( trochę jak z makijażem u kobiet ) to tym bardziej powinien zważać na to, żeby to było praktyczne, taki wygląd to często ( nie mówię o wszystkich ) po prostu kalectwo poprzez ograniczenia ruchowe.

kamil66

2011-10-12, 08:07
rixspi miałem raczej na myśli, że każdy kto jest wychudzony może takie ręce mieć, zaś mało kto potrafi poświęcić tyle czasu na trening i to ciężki, żeby do tego dojść.