18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Macary

2014-10-26, 15:15
mazin napisał/a:

http://ilovelux.com/site/bio

Pochodzenie irlandzko-filipińskie. Całkiem fajna.

Przeczytajcie biografię. Osierocona przez matkę w wieku 6 lat, gra od 13 roku, tańczy od 7-go. Dwa tytuły inżyniera (biznes i zarządzanie, a jakże ;-) , zajmuje się także stuntem motocyklowym.
W sumie, ciekawa dziewczyna. No i te cycki ;-)
Zakochałem się!



Tytułu inżyniera z biznesu i zarządzania ? Nieźle k***a, ale w życiu nie słyszałem o takich tytułach.
Nie ma czegoś takiego jak inżynier z biznesu. Co to się k***a porobiło na tym świecie, ja pie**olę.

Fuzionek

2014-10-26, 15:28
@adrianfasi

to kobieta, nie wymagaj od niej za wiele

mazin

2014-10-26, 15:31
@up No, takie mamy czasy, że na każdej uczelni kierunek Zarządzanie i Marketing wiedzie prym! Młodzież zakłada, że każdy z nich zostanie kierownikiem i będzie "zarządzać" motłochem po innych, w ich wyobrażeniu gorszych studiach. Zarządzają co prawda głównie frytkami i happy mealami, ale zawsze! BTW, na AGH jest nawet socjologia, nie wiem tylko czy dają po tym kierunku tytuł inżyniera, no chyba że inżynierii społecznej ;-) Po takich studiach praca tylko jako redaktor onetu albo interii.
Co do ciekawych kierunków, to Ed China, znany mechanik z "Fanów czterech kółek" ma tytuł inżyniera produktu. Jako pracę dyplomową skonstruował samobieżną kanapę na kółkach. Naprawdę!

dumad

2014-10-26, 15:45
jakby była inteligentna to by od razu powiedziała że chce się r*chać a nie się j***na bawi w jakieś podchody.

piotreq22

2014-10-26, 16:01
Nie jestem pewny, ale chyba fejk.....

hellmartin

2014-10-26, 16:04
squallaz napisał/a:



Ona jest mudżinkom ale ma jaśniejszą karnację (wypełniona jest jaśniejszym gównem) Prawdopodobnie gdzieś uczciwie pracuje u jakiegoś białego i powoli uszlachetnia się stąd taka barwa.



Mudżynem? k***a gimbusie naucz się nazywać rzeczy po imieniu...
Jeśli na serio uważasz, że ona jest murzynką to ja pie**ole... :homer:

Oldschool1995

2014-10-26, 16:30
Jak można stwierdzić, że ona jest Murzynką? Przecież nawet z rysów twarzy można wywnioskować, że ma korzenie Europejskie.

grondir

2014-10-26, 17:08
@upup wy tak na serio, bo ja k***a nie wierzę co czytam

Erni90

2014-10-26, 20:13
Cytat:

Oczywiście biała z czarnym...
Bo murzynki są zbyt brzydkie aby je nagrywać.



Ona jest mudżinkom ale ma jaśniejszą karnację (wypełniona jest jaśniejszym gównem) Prawdopodobnie gdzieś uczciwie pracuje u jakiegoś białego i powoli uszlachetnia się stąd taka barwa.

Tak się składa, że to azjatka zmieszana z afroamerykaninem czy na odwrót