18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejnych nierobów z asfaltu usuwanie...

Halman • 2023-07-15, 14:41

wakacje to i aktywiści się uaktywnili...

Stachtypowacebula

2023-07-15, 16:57
Zmierzwić wystylizowaną fryzurę, pomiętolić koszulie. Rozpłacze się i ucieknie aktywista.

Siriuz

2023-07-15, 17:16
zipi napisał/a:

ej serio jeszcze ktoś nie wie ze to są przekupieni aktorzy ? każdy z tych pajaców dostaje za to pieniądze, jak ktoś myśli ze oni bronią zwierząt albo robią to dla dorma klimatu jest skonczonym debilem i całe zycie bedzie żył w kłamstwie.



To działa inaczej. Zwyczajnie dociera sie do zjebów, którzy naprawdę wierzą w to co robią, a następnie zawozi na miejsce, daje gadżety i mówi - nak***iajcie! Oni nic z tego nie mają, poza autentycznym przekonaniem, że robią dobrze. Zawsze znajdziesz wyznawców z dowolnie popie**olonymi przekonaniami, którzy są zdezorganizowani i ignorowani. Wystarczy, że ktoś na własne potrzeby zapewni im 5 minut uwagi. W samej tylko Warszawie codziennie zarejestrowanych jest kilka zgromadzeń i 99% z nich jest po prostu zlana cienkim sikiem.

onucek

2023-07-15, 17:30
Tleniona i stanowcza pani - idealna kandydatka na żonę!

dOpieca

2023-07-15, 17:38
bladyna najlepsza. Nasrane maja ostro xD ja to sie dziwie czemu oni to robia , bywaly pogloski ze im za to placa. Ale co ma jedna droga do masowej dystrybucji ropy albo czego kolwiek. Wysadzic zloze by mogli albo cos kreatywniejszego a nie pana Mirka wk***iac ktory za kierownica 8 godzine siedzi

silwerbalk

2023-07-15, 17:42
k***a że nie można takim sprzedać przekopania by nie wracał na jezdnię .... Bo tak to głupiego robota ... :roll: ściągniesz ich z drogi to zaraz wraca .... A z wyj***nymi kolanami to by tak łatwo nie wrócili na jezdnię :roll:

bleblebator1 napisał/a:

Włosy to idealne narzędzie do ciągnięcia kremlowskich prostytutek



Kijowskie też dobrze się ciągnie za włosy kiedy dają żopu .. za 100 zł

andrew31

2023-07-15, 18:02
Skoro już się kładą powinni ich z nogi ciągnąć a nie ręce. Jeszcze jak by zgrabnie złapali i go obrócili to by przynajmniej ryj został na asfalcie... lun dłuższy kawałek ciągnąć.

0dbytBiskupa

2023-07-15, 18:06
PabloPablo24hdyc napisał/a:

Katolickie traktowanie drugiego człowieka


W piździe mam zarówno katolików, jak i ekozjebów. A ci niech protestują pod ministerstwami albo biurami poselskimi, a nie wk***iają zwykłych ludzi. Przez to szkodzą sprawie, o którą walczą, ale są zbyt tępi żeby to zrozumieć.

El Caudillo

2023-07-15, 18:32
Walka o najbardziej wk***iającą swołocz jest ostra :
1. Ekozjeby od klimatu
2. Wegezjeby bóldupiące na jedzenie sera czy jogurtu
3. Pedalarze nie znający przepisów i sapiący na użytkowników samochodów
4. Miasto-aktywiści wk***iający wszystkich, co potrzebują gdziekolwiek podjechać

więcej nie wymieniam bo nie mam tyle magazynków zapasowych :D

Geniuuuu

2023-07-15, 18:38
Trzeba będzie na wyposażeniu samochodu wozić długie mocne "tritki czy jak to się tam zwie". Spiąć takiemu za plecami prawą rękę z lewą nogą i tak go zostawić na poboczu, niech śmiesznie pełznie... Nawet można by kilka osobników połączyć tak jak klucze na stalowym kółku :lol:

Raczej głąby nie miałyby szans wrócić na swoje stanowiska...

Sayoko

2023-07-15, 18:50
Jak się cackają pajace ja pie**ole... jednemu i drugiemu przyj***ć w pysk i wybić zęby.

Critical_Mass

2023-07-15, 19:10
Policja powinna zanotować wszystkie dane tych debili i wpie**olić przez miesiąc bana na żarcie w sklepach.

Marian_Koniuszko

2023-07-15, 19:23
Blondzia rasowy kot... :diabel:

Łap Halman zasłużonego browara :mrgreen:




8marca

2023-07-15, 21:02
A przecież można kupić trytytek i powiązać do słupa

antychryst333

2023-07-15, 21:33
ja tam bym widział użycie gazu i pałki elektrycznej jebie prądem ze hej

opółnocyuciebie

2023-07-15, 21:50
Ja bym rozjechał te k***y. W końcu sami kładą się na asfalcie, więc raczej wiedzą , że coś może się zdarzyć.