18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny urlopowy

~Beny • 2023-06-24, 20:52
Dla komfortu i bezpieczeństwa :rzyga:


Geraldinio

2023-06-25, 07:55
0dbytBiskupa napisał/a:

Że k***a co??? To chyba miliony lat ta woda tam stała...
To larwy komarów, jełopie! Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj, oszczędź sobie wstydu.
Ja pie**olę, sadolowi geniusze...



Woda może się zepsuć, niedawno wylałem pół butelki bo j***ło gównem. i nie była to wina komarów, tylko bakterii, które się tam dostały, gdy piłem wcześniej prosto z butelki + upały.
Reszta mojego komentarza to żart, ale niektóre jełopy z sadola rzadko go wychwytują. Jakim geniuszem intelektu trzeba być, żeby myśleć, że ktoś na serio pisze o wynalezieniu koła przez bakterie? :D

0to

2023-06-25, 08:36
Larwy komarów - o co tyle krzyku.

kris1978

2023-06-25, 08:41
0dbytBiskupa napisał/a:

Że k***a co??? To chyba miliony lat ta woda tam stała...
To larwy komarów, jełopie! Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj, oszczędź sobie wstydu.
Ja pie**olę, sadolowi geniusze...



Jeżeli już wiadomo co to jest, to skąd się wzięło w zamkniętym naczyniu?
Czyżby jakiś uśmiechnięty ciapaty wypłukał tą wodą ciapate gardło i wypluł do czajnika?

ra0mir

2023-06-25, 10:16
Podsumowując komentarze: albo to są larwy komara albo ciapaty ręce tam umył. Nie ma innych opcji.

Attero132

2023-06-25, 11:10
Geraldinio napisał/a:

Woda tak sama z siebie nie może się zepsuć, w zamkniętym obiegu musiały dostać się bakterie. ale żeby wyewoluowały w tak duże żywe organizmy, to musiałaby chyba z rok być nie wymieniana. Kolejny rok i może doszłyby do odkrycia koła xd
W hotelach ekspresy są często używane, ale jak bywam w prywatnych pensjonatach, to ekspres czy czajnik kilka razy przepłukuję, bo nie wiadomo, kiedy był ostatnio używany.



Przecież nawet w woda w butelce jak już została otwarta to po kilku dniach potrafi capić.

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-06-25, 16:01
Ja pie**olę jakie zajebiste pokemony. Ej ma ktoś ultra pokeballa?
Mój Poke dex mówi:
Nazwa Super pokemona- Salmonella Enteritidiss- Jej atak to 100% sraka i mega ból dupy przez tydzień czasu, 100% odwodnienia. Po jej ataku na całym świecie zmarło 975 000 ludzi. Pokemon tazo złap je wszystkie. :D

sej_maj_nejm_bicz

2023-06-25, 19:58
Kto ani razu się nie spuścił do czajnika ręka w górę?!

BundyR

2023-06-25, 20:14
Kriski napisał/a:

To żadne bakterie czy organizmy z piekieł, ot stała woda kilka dni, przyleciał komar czy inny owad składający jaja w wodzie i cud się ziścił, masz przynętę na ryby.



Ty ch*ja łapałes, kto łapie na larwy komara,?..