18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny uciskany murzyn...

Halman • 2023-05-04, 16:40

generalnie: agresywne afro zostało spacyfikowane ze skutkiem śmiertelnym...
z miejsca zrobił się medialny szum że kolejny niewinny zaduszony na śmierć...
okazało się wtedy że afro było już aresztowane 44 razy za różne wybryki i fiki miki...

boguslaw1234

2023-05-04, 19:18
No to mają murzyny kolejny pretekst do darmowych zakupów, a przy okazji palenia i rozwalania wszystkiego po drodze.
Jak ja się cieszę, że urodziłem się i mieszkam w Polsce.

pabloelo

2023-05-04, 19:24
przestępca czy nie przestępca, kim są k***a te pedałki żeby we trzech go dusić XD ch*j serdeczny wam w dupska wszystkie prawaki ze stronki, spedalone rycerzyki. Rasisci sie znalezli :-(

psych

2023-05-04, 19:35
do samej śmierci będzie się robak wierzgał

banerr

2023-05-04, 19:54
Jak to zdechł? Rusza się przecież.

Sawix

2023-05-04, 20:30
No i super

Siriuz

2023-05-04, 21:09
pabloelo napisał/a:

przestępca czy nie przestępca, kim są k***a te pedałki żeby we trzech go dusić XD ch*j serdeczny wam w dupska wszystkie prawaki ze stronki, spedalone rycerzyki. Rasisci sie znalezli



j***ł Cię pies. To są normalni ludzie, którzy prawidłowo i słusznie moralnie reagują na agresję. Sam jesteś j***nym rasistą skoro w tej sytuacji widzisz kolor skóry.

Ca...........on

2023-05-04, 22:07
Jak dla mnie to blondas uratował komuś życie, bo ten śmieć prędzej czy później kogoś by zabił. Jak w banku.

ba...........zu

2023-05-04, 22:40
Love_is_Love napisał/a:

No i dobrze że będzie siedział. Mam nadzieję że całe dziesięciolecia. Nie umiesz robić odcięcia to się k***a za nie nie bierzesz. Pedał miał dwóch typów do pomocy, więc to duszenie nie było potrzebne.



Nie no racja, nie umiesz położyć spasionego agresywnego bambusa kulturalnie i z ostrożnością to się nie broń, nie broń słabszych, nie reaguj, tylko weź się grzecznie połóż mu pod butem i wytrzyj ryj w podeszwę.

pabloelo napisał/a:

przestępca czy nie przestępca, kim są k***a te pedałki żeby we trzech go dusić XD ch*j serdeczny wam w dupska wszystkie prawaki ze stronki, spedalone rycerzyki. Rasisci sie znalezli



Jak na moje oko oni pacyfikowali agresywnego recydywistę, nie murzyna. Murzynem jest bez związku z tematem. No chyba że twierdzisz, iż przestępczość ma kolor skóry, rasisto?

:roll:

Yolanda

2023-05-05, 11:09
W drodze do przechwalni martwych murzynów.

mazga50

2023-05-05, 17:59
Love_is_Love napisał/a:

No i dobrze że będzie siedział. Mam nadzieję że całe dziesięciolecia. Nie umiesz robić odcięcia to się k***a za nie nie bierzesz. Pedał miał dwóch typów do pomocy, więc to duszenie nie było potrzebne.



Ty to chyba w dupę lubisz, a później jeszcze połykasz, co?

Uriael napisał/a:

Co na tej stronie robi k***a j***ne lewactwo ja się pytam?



pie**oli głupoty. Jak zawsze i wszędzie.

staryAgłupi

2023-05-06, 13:02
Moze troche wiecej info - 24 letni pedalek sie okazuje bylym Marines, a sedzia pewnie mu medal wreczy. Poprzedzajace akcje mialy byc rzekome krzyki do pasazerow, ze jest spragniony i glodny.. a wystarczylo pojsc do normalnej pracy.

7wporzondku

2023-05-07, 06:40
Trzeba trenować żeby być silnym w takich sytuacjach, żeby cię jakiś bandyta nie skroił z godności a nie daj Boże życia. „Nie umiesz robić to się za to nie bierz” No debilu jeden jasne mamy się nie bronić wg was. Kogo wy programujecie? Zły portal

Córka_Spawacza

2023-05-07, 08:34
murzyna tylko zdusić trzeba, bo inaczej zagryźć może. Uważajcie

opółnocyuciebie

2023-05-12, 03:55
też bym sobie poddusił takiego murzyna - nawet za pieniądze

Strielok1

2023-05-14, 22:40
pabloelo napisał/a:

przestępca czy nie przestępca, kim są k***a te pedałki żeby we trzech go dusić XD ch*j serdeczny wam w dupska wszystkie prawaki ze stronki, spedalone rycerzyki. Rasisci sie znalezli



Rasizm to przestępstwo... a przestępstwa są dla czarnych.