18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny sukces polskiej Policji.

Krzysztof_Jarzyna • 2012-09-27, 10:20
Kolejny sukces Policji. Udało się rozbić szajkę handlarzy, którzy oferowali podrobione dyplomy naukowe.
Konferencja prasowa:
- Jak Panowie namierzyli tą grupę przestępczą?
- Niestety nie możemy zdradzić naszych źródeł - odparł doktor nauk ekonomicznych posterunkowy Sidoruk

pakicito

2012-09-27, 10:38
na ch*j te dyplomy naukowe, jeśli bez znajomości nawet w tesco roboty nie będzie

neoniasty

2012-09-27, 11:26
Jak będzie dwóch Nowaków w tesco łatwiej będzie ich rozróżnić "mgr kulturoznawca Nowak proszony na kasę nr 2".

Roszp

2012-09-27, 11:27
pakicito napisał/a:

na ch*j te dyplomy naukowe, jeśli bez znajomości nawet w tesco roboty nie będzie


Bo jak już dostaniesz tę robotę w Tesco po znajomości i kupisz sobie taki dyplom dajmy na to magistra ekonomii to wtedy po znajomości dostaniesz stołek kierownika działu mięsnego. Żeby nie było że po znajomości - toż to wykształcony człowiek!

sz...........zz

2012-09-27, 11:41
JarekBestia napisał/a:

mnie sie ten zart tak se widzi


Jesteś policjantem? ;-)

www_miromiko_pl

2012-09-27, 11:44
ludzie kończą szkoły i czekają, aż ich praca znajdzie i pie**olą nie ma pracy przez po, klustka itp.



Bembols

2012-09-27, 13:35
www_miromiko_pl napisał/a:

ludzie kończą szkoły i czekają, aż ich praca znajdzie i pie**olą nie ma pracy przez po, klustka itp.



Tak, dokładnie tak jest jak napisałeś. Pracy jest dużo, tylko ch*jowej, a przecież studencik nie po to się uczył, żeby zapie**alać za marny grosz. Tylko jest jeden mały haczyk w tym wszystkim... Dla tych którzy nie rozumieją, papierek z wykształceniem daje bardzo wiele, ale nie od razu Mur Chiński zbudowano. Na awans trzeba sobie zasłużyć odpowiedzialnością, lojalnością i innymi aspektami, a nie pokazując papierek...

Neruviel

2012-09-27, 14:17
Btw: pierwotnie to było o ruskich, stąd nazwisko Sidoruk. Ktoś widział takie polskie nazwisko?

WeeR88

2012-09-27, 19:15
@Roszp: tak OT, w tesco żeby zostać kierownikiem nie trzeba mieć nawet licencjata :) ba, dyrektor nawet nie ma (w opolu)

mnt_13

2012-09-27, 20:49
Neruviel napisał/a:

Btw: pierwotnie to było o ruskich, stąd nazwisko Sidoruk. Ktoś widział takie polskie nazwisko?



moja sąsiadka tak ma.

JarekBestia

2012-09-27, 22:32
Lavatube napisał/a:


Jesteś policjantem? ;-)



nie, mam poczucie humoru

Neruviel

2012-09-28, 02:14
mnt_13 obwód kalinigradzki niedaleko, fakt ;]