18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny podlodowy nurek w Łagowie

xcroser • 2015-03-04, 06:58
W związku z tym, że przyjęła się 1 rodzima produkcja to wrzucam kolejną :)

Ciąg dalszy nurkowania pod lodem tym razem więcej zabawy niż pływania :)



Mam nadzieję ze to również się wam spodoba mimo że mało sadystyczne


Materiał własny podobnie jak poprzedni. Nakręcony w tym roku :jezdziec:

Misiek_KRK

2015-03-04, 07:10
Za materiał własny i fajne hobby browarek

en-em

2015-03-04, 09:02
za żadne skarby świata bym pod lód nie wlazł z własnej woli. masz chłopie stalowe nerwy.piwo

padi666

2015-03-04, 10:40
Xcroser - powiedz ile wytrzymujesz pod wodą? w tej rurce masz jakiś tam zapas? ja bez pływania do 3 minut daję rade ale z pływaniem to max 1 minuta.

czosnekzchlebkiem

2015-03-04, 12:29
ciekawe czy da się dupic pod wodą i czy trzeba na to kurs jakiś czy to legalne jak się da bardzo proszę o odpowiedź

wino666

2015-03-04, 12:37
sam jestes grÓby D:

Miles87

2015-03-04, 14:00
Wszystko fajnie tylko żebyś się z tą muzyką nie zesrał bo pasuje tak samo jak do kibla.

kokroucz

2015-03-04, 14:14
porąbało z tą pompatyczną muzyką? z gówna piany nie ubijesz tak samo jak nie nadasz byle jakiemu i wręcz nudnemu nagraniu, podniosłego klimatu wstawiając muzykę rodem z kinowych scen bitewnych

ti...........ax

2015-03-04, 18:59
Myślę że trzeba to powiedzieć. Jak byś się utopił, to pamiętaj żeby ktoś to do nas podrzucił.

A ogólnie gdyby nie muzyka było by fajne.

ajeinot

2015-03-04, 19:01
czekam na materiał z nurkowania pod lodem w rzece :ok:

KhorneFlakes

2015-03-04, 19:07
Krata za fajne hobby. Mam nadzieję, że niegdy nie będziesz blisko harda.

NessTV

2015-03-04, 19:17
Mialem nadzieje, ze bedzie cos ze straszeniem ludzi, a tu ch*j :<

Gundam00

2015-03-04, 19:20
Mam pytanie, czy to ten Lagow w okolicach Puszczy Noteckiej kolo wsi Wygon?

wudun

2015-03-04, 19:51
Łagów jest zajebisty. Najlepsze jest chyba to że praktycznie nie ma ingerencji człowieka w linię brzegową.
byłem tam wraz z nurkami(strażakami) z łodzi bodajże 2 lata temu w ośrodku za jakąś szkołą zaraz za zakrętem patrząc z tego molo na którym stoisz;D

Mam takie techniczne pytanie nie powinno być kogoś z tobą? Jak nikogo nie ma to jest to średnio odpowiedzialne. Masz jakąś butlę za pazuchą?

xcroser

2015-03-04, 20:11
Moje czasy to
Czas 5 min statyka
3 min dynamika

Łagów to ten w Lubuskim zwany też Perłą ziemi Lubuskiej.

Nie nie mam butli za pazuchą :)
Ale o ile w linię brzegową nie ma za wiele ingerencji o tyle na dnie jest dość sporo syfu... od puszek, butelek, opakowania po zanętach po inne dziwne sprawy :( Ludzie wywalają do wody bo myślą że jak to utonie to tego nie ma......... :idzwch*j:

Na filmie jak się przyjrzysz zobaczysz linę która pokazuje kierunek w razie "W" Dodatkowo miejsce znam jak własną kieszeń i zawsze mogłem dopłynąć do brzegu i wypchnąć lód plecami jak przy końcówce filmu.

Dupić?? nie uja nie kumam .... Jeżeli chodzi Ci o możliwość polowania pod wodą czyli łowiectwo podwodne, to tak w Łagowie na jeziorze Trześniowskim można polować i tak w sezonie poluję tam.

Muza nie pasi? Zawsze możesz wyłączyć dźwięk .... Ale zdaję sobie sprawę że może się komuś nie podobać jak to się mówi "Jeden woli ogórki drugi ogrodnika córki" :mrgreen:

Gróby .... ja jebieeeeeeeeeeeeeeee fuuck :lodowka: