18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny kolekcjoner śmieci.

jpdl • 2015-10-23, 00:28
Miałem napisać komentarz do ostatniego tematu, ale że już pewnie mało kto to przeczyta i że nalazłem wideo to postanowiłem założyć nowy temat.

Powiem że typ jest słabiutki... Też mieliśmy takiego gościa na osiedlu i miał ułożoną górkę śmieci aż po sam dach domu (dwu piętrowy), ale faktem jest, że wszystkie śmieci trzymał za płotem, a nie wypie**alał ich na ulicę tak jak ten typ. Byliśmy wtedy dzieciakami i w sumie się go baliśmy, ale jak ktoś był odważniejszy i nie bał się pogadać to mógł nawet dostać jakąś zabawkę od niego :) W sumie smutna sprawa... Nie było mnie jeszcze na świecie wtedy, ale podobno typ był normalny, ale umarła mu żona, załamał się i zaczął zwozić. Najpierw jakiś budowlany złom i tłumaczył, że przyda się do remontu. Później jak się rozkręcił to zwoził praktycznie wszystko. Opanował tę sztukę do takiego stopnia, że potrafił przywieść kanapę na rowerze! W końcu jak już nie miał gdzie tego grodzić to załatwili jakieś kontenery (bardzo dużo kontenerów, żeby być ścisłym) i dużą część uprzątnęli, a on pojechał na parę miechów do psychiatryka. Po powrocie przez jakiś czas się ogarniał, ale w końcu wrócił do nałogu i znów zapełnił całą posesję. Ostatecznie w sumie nie wiem co się z nim stało. Albo zamknęli go na stałe w szpitalu, albo go rodzina jakaś zabrała, a jego działkę odkupił jakiś normalny człowiek.



Ja też się się wypowiadałem do kamery, ale mnie wycieli :szloch:
Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić mojego kumpla Kamila i Pana Jarosława(jego ojca, który się wypowiadał), którzy z nim bezpośrednio sąsiadowali :)

Ostrovsky

2015-10-23, 00:40
a co innego w polsce mozna zbierac? jak nie smieci...

Dragonov

2015-10-23, 00:42
Powinni go zutylizować razem z tymi śmieciami. j***ny brudas. Oczywiście takiego ch*ja gówno obchodzi, że sąsiadom chodzą robale po chałupie przez jego śmieci.

garota

2015-10-23, 09:20
Dokładnie, takich śmieciuchów trzeba utylizować.

dzarul

2015-10-23, 11:30
Można prosić o autograf celebryto? :p

jpdl

2015-10-23, 19:42
Dragonov napisał/a:

Powinni go zutylizować razem z tymi śmieciami. j***ny brudas. Oczywiście takiego ch*ja gówno obchodzi, że sąsiadom chodzą robale po chałupie przez jego śmieci.



Mi się jednak wydaje, że powinno się takim ludziom pomagać. Choćby pokazać jakieś inne hobby czy coś, jak człowiek nie wie co ze sobą zrobić. Gdyby go jeden sąsiad z drugim zabrał np. na ryby to może by do tego nie doszło. Ja miałem z 10lat jak on zniknął więc nawet nie wiem jak to się zaczęło. Łatwo tak pisać przez internet, ale jak się mija takiego człowieka na co dzień to jednak inaczej się na to spogląda. Jak by nie patrzeć to nigdy się on nie awanturował(przynajmniej ja nie byłem światkiem, ani nic o tym nie słyszałem). Jak się z nim rozmawiało to zawsze był życzliwy i uśmiechnięty. Nie znając jego "hobby" można by powiedzieć, że był całkiem normalny. Też nie było tak, że sąsiadom robale chodził bo on raczej nie zwoził odpadów naturalnych tylko przedmioty, które jak mu się wydawało, można było wykorzystać.

To jest smutne, że jak pies kogoś pogryzie to są głosy w stylu "biedny piesek, to wszystko wina pana, źle go traktował/tresował", a jak człowiekowi dzieje się krzywda to od razu spalić albo zutylizować. ...Nasza cywilizacja nie ma prawa przetrwać.

castagir

2015-10-24, 00:57
jpdl napisał/a:


To jest smutne, że jak pies kogoś pogryzie to są głosy w stylu "biedny piesek, to wszystko wina pana, źle go traktował/tresował", a jak człowiekowi dzieje się krzywda to od razu spalić albo zutylizować. ...Nasza cywilizacja nie ma prawa przetrwać.



Bo zwierzęta są przwidywalne. Nie są na tyle inteligentne żeby mieć tak zróżnicowane charaktery, osobowości, zainteresowania, nie potrafią myśleć abstrakcyjnie - czyli wszystko to co różni nas praktycznie od wszystkich innych istot na tej planecie.
Ludzie są rozumni, potrafią oceniać sytuację, kalkulować, przewidywać, obliczać profity i straty.
I właśnie dlatego zachowania i akcje ludzi powinno się(a właściwie trzeba, jeśli chcemy, żeby nasz gatunek przetrwał i przestał się degradować) zacząć krytycznie oceniać i w razie czego karać, a nie jeszcze bezmózgowie głaskać i wszelkie normalności wspomagać, aby miało jeszcze szansę się rozmnażać.

KolekcjonerDobrego

2015-10-24, 11:41
ale się w ch*ja zrobiłem ... przeczytałem kolekcjoner ŚMIERCI i tak czekałem w napięciu a tu ch*j ... śmieci

Batistuta1590

2015-10-24, 12:58
jpdl napisał/a:

Mi się jednak wydaje, że powinno się takim ludziom pomagać. Choćby pokazać jakieś inne hobby czy coś, jak człowiek nie wie co ze sobą zrobić. Gdyby go jeden sąsiad z drugim zabrał np. na ryby to może by do tego nie doszło. Ja miałem z 10lat jak on zniknął więc nawet nie wiem jak to się zaczęło. Łatwo tak pisać przez internet, ale jak się mija takiego człowieka na co dzień to jednak inaczej się na to spogląda. Jak by nie patrzeć to nigdy się on nie awanturował(przynajmniej ja nie byłem światkiem, ani nic o tym nie słyszałem). Jak się z nim rozmawiało to zawsze był życzliwy i uśmiechnięty. Nie znając jego "hobby" można by powiedzieć, że był całkiem normalny. Też nie było tak, że sąsiadom robale chodził bo on raczej nie zwoził odpadów naturalnych tylko przedmioty, które jak mu się wydawało, można było wykorzystać.

To jest smutne, że jak pies kogoś pogryzie to są głosy w stylu "biedny piesek, to wszystko wina pana, źle go traktował/tresował", a jak człowiekowi dzieje się krzywda to od razu spalić albo zutylizować. ...Nasza cywilizacja nie ma prawa przetrwać.


Typowe lewackie pie**olenie. Jest jedna podstawowa rzecz na która trzeba zwrócić uwagę, taka jednostka jest zagrożeniem dla społeczeństwa, to nie jest hobby tylko choroba. Mnie osobiście nie obchodzi co stanie się z typem który zagraża innym, w tym wypadku chorobami roznoszonym przez robactwo. Takie osoby trzeba odizolować od reszty społeczeństwa, tak jak morderców czy pedofilów. Nikt w nagrodę nie jest umieszczany w psychiatryku czy wiezieniu, tylko z racji tego że taka jednostka okazała sie niewydolna społecznie z tego czy innego powodu. W tym wypadku leczenie może jeszcze pomóc wrócić do normalności, ale w przypadku przewinień ciężkich, kula w łeb, albo dożywotnie napie**alanie w kamieniołomie, kopalni czy przy budowaniu dróg. Tyle. Dziękuje za uwagę.

Cz...........ka

2015-10-24, 14:32
Chłopie wiesz jakie problemy robią tacy ludzie?


To są brudasy i świry. mieszkałem na klatce schodowej w bloku z takim brudasem i pamiętam jak j***ło na klatce schodowej (Na szczęście mieszkałem 6 pięter nad syfiarzem i w innym segmencie). Cały czas jakieś akcje deratyzacyjne, smród jak ch*j po całej klatce, że nawet kadzidła nie pomagały, szczury,robactwo. A ja przyszli po syfiarza to pamietam jak dziś - wpadło 4 pałarzy, zawinęli wariata, potem 4 typów w skafandrach i wynosili ten syf przez tydzień. Smród był nie do opisania.



jpdl

2015-10-24, 15:27
castagir napisał/a:



Bo zwierzęta są przwidywalne. Nie są na tyle inteligentne żeby mieć tak zróżnicowane charaktery, osobowości, zainteresowania, nie potrafią myśleć abstrakcyjnie - czyli wszystko to co różni nas praktycznie od wszystkich innych istot na tej planecie.
Ludzie są rozumni, potrafią oceniać sytuację, kalkulować, przewidywać, obliczać profity i straty.
I właśnie dlatego zachowania i akcje ludzi powinno się(a właściwie trzeba, jeśli chcemy, żeby nasz gatunek przetrwał i przestał się degradować) zacząć krytycznie oceniać i w razie czego karać, a nie jeszcze bezmózgowie głaskać i wszelkie normalności wspomagać, aby miało jeszcze szansę się rozmnażać.



Skorą są przewidywalne to dlaczego właściciele psów nie potrafią nad nimi zapanować i dochodzi do pogryzień, albo takich sytuacji jak ostatnio były filmy, że pies został zastrzelony przez policjantów?

Ten człowiek był chory psychicznie. Za to chcesz go karać? Jak ktoś jeździ na wózku bo skakał gdzieś na głowę, albo macał jakiś transformator to jest wielce pokrzywdzony, a jak ktoś zachoruje na głowę z rozpaczy, z powodu straty bliskiej osoby(na co nie miał wpływu) to należy go ukarać, a najlepiej od razu go spalić, tak?

Batistuta1590 napisał/a:


Typowe lewackie pie**olenie. Jest jedna podstawowa rzecz na która trzeba zwrócić uwagę, taka jednostka jest zagrożeniem dla społeczeństwa, to nie jest hobby tylko choroba. Mnie osobiście nie obchodzi co stanie się z typem który zagraża innym, w tym wypadku chorobami roznoszonym przez robactwo. Takie osoby trzeba odizolować od reszty społeczeństwa, tak jak morderców czy pedofilów. Nikt w nagrodę nie jest umieszczany w psychiatryku czy wiezieniu, tylko z racji tego że taka jednostka okazała sie niewydolna społecznie z tego czy innego powodu. W tym wypadku leczenie może jeszcze pomóc wrócić do normalności, ale w przypadku przewinień ciężkich, kula w łeb, albo dożywotnie napie**alanie w kamieniołomie, kopalni czy przy budowaniu dróg. Tyle. Dziękuje za uwagę.



Nie ośmieszaj się. Poczytaj sobie jakieś moje wypowiedzi, a potem nazywaj mnie lewakiem, jeśli w ogóle wiesz co to znaczy... Może najpierw sam się zdecyduj czy można takiemu człowiekowi pomóc czy traktować go jak morderców i pedofilii.
No i nie pie**ol mi o jakimś zagrożeniu bo chyba mieszkałem od tego typa parędziesiąt metrów i lepiej wiem. Często odwiedzałem ziomka, który z nim dzielił płot i żadnych robaków nie było. Jak masz czysto to żadne robaki do ciebie nie przyjdą tylko zostaną tam gdzie mają żarcie. Pewnie były szczury, ale też na własne oczy nie widziałem ani jednego. Tak jak napisałem on nie zbierał odpadów naturalnych tylko bezwartościowe przedmioty. Równie dobrze zagrożenie może stwarzać śmieciarka. Więcej zagrożenia masz korzystając z publicznej toalety, albo komunikacji miejskiej...

Filogyna

2015-10-24, 17:23
Batistuta1590 napisał/a:


Typowe lewackie pie**olenie. Jest jedna podstawowa rzecz na która trzeba zwrócić uwagę, taka jednostka jest zagrożeniem dla społeczeństwa, to nie jest hobby tylko choroba. Mnie osobiście nie obchodzi co stanie się z typem który zagraża innym, w tym wypadku chorobami roznoszonym przez robactwo. Takie osoby trzeba odizolować od reszty społeczeństwa, tak jak morderców czy pedofilów. Nikt w nagrodę nie jest umieszczany w psychiatryku czy wiezieniu, tylko z racji tego że taka jednostka okazała sie niewydolna społecznie z tego czy innego powodu. W tym wypadku leczenie może jeszcze pomóc wrócić do normalności, ale w przypadku przewinień ciężkich, kula w łeb, albo dożywotnie napie**alanie w kamieniołomie, kopalni czy przy budowaniu dróg. Tyle. Dziękuje za uwagę.



Typowe pie**olenie idioty... Robaki, będą ci choroby przenosić? Pchły dżumę zapewne. I skąd weźmiesz robaki wśród śmieci nieorganicznych?

Jesteś nieinteligentny. Czy jesteś w takim wypadku czynnikiem degradującym społeczeństwo?

JezTuptajacyNoca

2015-10-24, 17:25
jpdl napisał/a:

Ja też się się wypowiadałem do kamery, ale mnie wycieli sk***ysyny :szloch:


Jak zobaczyłem ten ryj, to musiałem wyciąć. :roll:

Dragonov

2015-10-24, 18:11
@jpdl Wszystko fajnie, śmieci nieorganiczne. Tylko dlaczego w takim razie ktoś go podpie**olił albo się zainteresowała tym gmina, sprzątnęli mu śmieci i wysłali do wariatkowa? Chyba nie bez przyczyny?
@Filogyna, to zjedz cokolwiek na co nasrał karaluch, a potem opowiedz mi o braku chorób. Smacznego :lodowka: