18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny idiota zgrywa kozaka na drodze.

PieronJasnySzlag • 2019-07-04, 22:27


Opis z youtube:
Zatrzymanie na trasie szybkiego ruchu i agresywny atak, próba wybicia szyby oraz pobicia mnie na trasie S8 w okolicach Wielunia przez polskiego agresywnego kierowcę Porsche. Jechałem z wakacji z żoną i 14 letnim synem drogą s8 w kierunku autostrady a1, wyprzedzając lewym pasem parę aut, zobaczyłem w lusterku samochód porsche który przybliżył się i zaczął błyskać światłami. Po zakończeniu manewru kierowca z tego auta po wyprzedzeniu ,zatrzymał mnie i cały ruch co mogło spowodować karambolem. Po wyjściu z auta próbował wybić szybę by móc się dostać do środka i mnie pobić. Ostatecznie skopał moje auto , a ja szybko odjechałem. Przerażona żona zaczęła dzwonić na 112. Dyspozytor kazał pojechać na komisariat by to zgłosić.

wins89

2019-07-04, 22:31
ale dupa pajaca zapiecze

MariolaBezPindola

2019-07-04, 22:41
Ale patola. Po obu stronach... Zenada, nawet nie chce wiedziec co bylo mowione na wyciszonych momentach. Jeszcze disco polo brakuje w tle. Do gazu lupkowego wszystkich !!! Ahoj !

KrwawyEric

2019-07-04, 22:52
Debil, za taką akcję przymusowa terapia w szpitalu psychiatrycznym płatna przez kierowcę, odebranie prawa jazdy na co najmniej 6 miesięcy i wyrok za zagrażanie życia i zdrowia innych użytkowników drogi - bo w końcu takie hamowanie mogło się skończyć karambolem i całą rodzinę mógł np. staranować jakiś samochód ciężarowy

Halman

2019-07-04, 22:58
dźwięk został wyciszony przez A na zlecenie B bo C z filmiku szuka winy po za sobą...

Swinkwizytor

2019-07-04, 23:02
Nie wiem co bym zrobił ale zastanawiam się czy tłumaczenie w sądzie z przejechania typa w celu ratowania rodziny, coś by dało

Syn_Milionera

2019-07-04, 23:16
Szacun za samochód. Choć i tak pewnie zarobiony na wyłudzeniu VAT.

mianas

2019-07-04, 23:41
czerwone gacie patol....

tomasz220289

2019-07-05, 00:28
jak tylko wychodzil ze swojego porsche, powinen dojebac pedal gazu i nakierowac na niego,
jednego debila mniej, ktoremu sterydy juz doszczetnie chyba wyzarly mozg.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-07-05, 01:00
Swinkwizytor napisał/a:

Nie wiem co bym zrobił ale zastanawiam się czy tłumaczenie w sądzie z przejechania typa w celu ratowania rodziny, coś by dało



Ponoć daje,jak ktoś cię zaatakuje,pomijając samoobronę możesz w szoku zachować się w afekcie,nawet podświadomie coś zrobić,ale nie wiem czy przejechać,tylko raczej przestawić mu furę i za to nie odpowiadać,bo masz prawo się ratować za wszelka cenę.Choć z tymi sądami to ch*j wie,jeszcze teraz jak typ wyglądał jak buk horror i obszczynać się

gabriel0

2019-07-05, 01:06
W sądach też wesoło. Ostatnio miałem sytuację, że podałem swoją wersję (powód rozprawy), strona przeciwna ją absolutnie potwierdziła a sąd i tak stwierdził co innego bo powołał się na jakąś legalizację a nie stan faktyczny...


A jakbym miał pozwolenie na broń i takiego typa odstrzelił w takim wypadku jak na filmie? Proszę o eksperta.

LaChupacabra

2019-07-05, 02:01
Widać po typie, że cykl trenbolonu źle wszedł.

modoc

2019-07-05, 06:07
Białko ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna. :mrgreen:

r061071

2019-07-05, 07:25
diler ze wschodniego Londynu kupel Popka ................................................................................kręcili teledysk do kolejnego gówna