18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny element układanki

Keli • 2016-03-02, 09:14
Długi wykład Żebrowskiego (wg GW antysemity i faszysty) między innymi o tym dlaczego nasz były prezydent nie znał ortografii oraz wiele wiele wiecej informacji o współczesnej Polsce. Stwierdziłem, że zamiast oglądać jakieś gówno warto zainteresować się historią Polski :) Bardzo wartościowy wykład dla każdego zastanawiającego się czemu w Polsce sprawy wyglądają tak jak wyglądają. o geremku, kiszczaku, wsi, nkwd, armii badera, masakrowaniu elit Polski przez ostatnie pół wieku.. oraz o tym jak Norwegia w czasie jednego pokolenia wyczyściła polityke z byłych sbckich i postsowieckich polityków. Szkoda ze nam się to nie udało.. Gdyby Lech Wałęsa nie obalił pierwszego rządu Olszewskiego (który zapowiadał lustracje) moż historia Polski wyglądałaby zupełnie inaczej. I np taki Gross nie zostałby odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej..



Polecam :)

oc...........an

2016-03-03, 04:08
Bardzo fajny wykład, ale nie podoba mi się ta wielce martyrologiczna metoda prowadzenia wykładu, że to jakie cudowne elity był w II RP (przytacza tu przykład Hipolita Milewskiego, którego "wygryźli" w II RP, ergo aż takie cudowne to one nie były) czy wielkiej emigracji, choć wszyscy znamy te opowieści jak to bogata szlachta na dworach Paryża balowała i raz na tydzień między kolejnymi popijawami "roniła łzę" za utraconą ojczyznę (dobrze wiemy, że nie za ojczyznę a za majątki i wpływy dzięki którym mogli dalej grabić i wyzyskiwać Polskę).

Jasne, teraźniejsze "elyty" to badziewie, często żydowskiego pochodzenia (celowa zagrywka Stalina, który wiedział, że jeśli postawi żyda na stanowisku, to gniew polaków nie będzie kierowany nie na Rosjan, ani nawet na komunistów, a właśnie na żydów). Jasne, że nie wolno ufać nikomu kto obecnie mieszka w mieszkaniu większym niż M3 w bloku, bo wiadomo, że poszli na układ. Dlatego też ufam ludziom pokroju Andrzeja Gwiazdy, a takich jak Bolek, Pawlak czy Korwin (sugerowanie, że można było przechować w PRL majątek wielkości 10mln zł) to bym do więzienia wpie**olił.

Ale nie zmienia to faktu, że w swoim zapędzaniu się i wspominaniu wspaniałych elit zawsze dochodzimy gdzieś do roku 1800 i nigdy nie cofamy się jeszcze o te niecałe 100 lat i nie wspominamy, że ta mistyczna "Wielka Bolska", za którą tak tęsknimy, była rozkradana i niszczona przez tą samą szlachtę, która później sp***oliła z ogromnym majątkiem do Francji czy USA i była przyczyną utraty niepodległości i wszystkich klęsk które po tym następowały, z tymi obecnymi włącznie.

Mówicie jak to hitlerowcy i komuniści grabili Polskę, a zapominacie, że pierwszy kto grabił Polskę, i to do takiego stopnia, że kraj nasz przestał istnieć i dopiero teraz się odrodził karłem dawnej świetności, byli właśnie Polacy, szlachcice i magnaci, "kwiat" polskiej kultury i dyplomacji...

Śmiechłem również jak powiedział o kibicach w kontekście pielgrzymki na Jasną Górę. Widziałem na YT tą ich pielgrzymkę, a raczej wielkie racowisko i darcie hymnu, którego nawet nie znali do końca i już na 3 zwrotce mało kto śpiewał, a na czwartej zaczęli skandować o matołach których obalą kibole :roll:

Ogólnie na początku jeszcze spoko, ale z jednej skrajności typ wpada w drugą skrajność. Szczególnie, że powiedział, że nie ma obecnie elit, które reprezentowałyby polaków, a potem radzi, żeby szukać jakichś alternatywnych źródeł informacji :roll:

Jak człowiek myśli, że cały ten kraj to ch*j oszustwo to się zachłyśnie tym wykładem (część historyczna bardzo ciekawa zresztą, nie ukrywam), ale tak na chłodno to jest to ciąg ataków na obecną władzę i żadnych pomysłów na zmianę.

Jak chcecie prawdziwą zmianę, to macie ode mnie poradę - głosujcie w wyborach na ostatnich na listach. Nie głosujcie na pierwszych, bo to #układ, a tych na końcu (też nie na samym końcu, ale tak 3-4 pozycję od dołu). W wielu partiach ci na dole to są rzeczywiście ludzie, którzy dostali się na listy z powodu zasług większych niż tylko dla partii. Oczywiście ten sposób nie jest nawet i blisko jakimś super sposobem, ale i tak to lepsze niż głosować ciągle na te same mordy.

AgentGrzesiek

2016-03-03, 09:47
DUST DEVIL napisał/a:

Mówicie jak to hitlerowcy i komuniści grabili Polskę, a zapominacie, że pierwszy kto grabił Polskę, i to do takiego stopnia, że kraj nasz przestał istnieć i dopiero teraz się odrodził karłem dawnej świetności, byli właśnie Polacy, szlachcice i magnaci, "kwiat" polskiej kultury i dyplomacji...




Uważaj, bo zaraz dojdziesz do pierwszych obozów koncentracyjnych, które to podobno powstały w Polsce za króla Kraka :mrgreen:

oc...........an

2016-03-03, 17:49
AgentGrzesiek napisał/a:


Uważaj, bo zaraz dojdziesz do pierwszych obozów koncentracyjnych, które to podobno powstały w Polsce za króla Kraka :mrgreen:



Król Krak największy zbrodniarz wojenny ;_;