18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BloedeBleidd

2015-10-25, 20:28
Co wy wiecie o beatboxie...
Macie przykład prawdziwego beatboxera:

Uwielbiam beatbox i jak patrze na te przykłady w komentarzach to się płakać chce, choć Joseph był jednym z pierwszych beatboxerów i chwała mu za to.

Gołyniemiec

2015-10-25, 20:33
Ja pie**olę, nie kumam w jaki sposób oni ćwiczą te swoje struny głosowe że takie coś dają, przecież oni mogliby dodawać głosy do filmów i dźwięki i taniej by wyszło i lepiej.

modybb

2015-10-25, 20:38
Proszę was..


A co do Napom'a, Alem zmiażdzył go strasznie na ostatnich mistrzostwach



BloedeBleidd, Joseph był jednym z pierwszych beatboxerów? Zapomniałeś chyba o Kennym Muhammadzie, czy chociażby Rahzelu (to tylko ci najpopularniejsi). Doczytaj jeszcze trochę, bo od pierwszych beatboxerów do Josepha minęło kilka dobrych lat. W dodatku ja sam, w momencie kiedy Joseph wypłynął na powierzchnie, mając ok. 13 lat osiągałem podobny, albo i lepszy beatbox.

BloedeBleidd

2015-10-25, 21:05
modybb co do Alema to moim zdaniem spluł się tylko na tegorocznych mistrzostwach, nic nie było słychać, tylko zaczął się rzucać jak małpa po scenie. Oficjalnie jest teraz mistrzem ale IMO nie zasługuje nawet na 3 miejsce. Nie napisałem że Napom jest mistrzem tylko dałem przykład beatboxera.
Co do Kennego to wiedziałem o nim, a pisząc że Joseph był jednym z pierwszych to się jebnąłem :mrgreen:
Pierwszym, chyba pierwszym beatboxerem jeśli można go tak nazwać był Doug E. Fresh.

gimi84pl

2015-10-25, 21:33
pojadę klasykiem

Mr.DajMiSter

2015-10-25, 22:05
@modybb nie sluchalem nigdy bb battle ale przesluchałem tego i rzucam propsy jak putin bomby na syrie

@BloedeBleidd Moim zdaniem ten Alem pozjadał wszystkich jak niesiołowski mirabelki za małolata. Battle to wkoncu battle tam ma się czuć, że krew się leje a każda p*zda mdleje

modybb

2015-10-25, 22:36
BloedeBleidd, Taki jest współczesny beatbox i za to alema winić nie można, jednak to, co zrobił z BMG jako twenteam8 rozj***ło mnie totalnie na łopatki

Gdyby to kogoś interesowało, na mistrzostwach był też Polski akcent, chłopaki z beatside też całkiem ładny występ zaliczyli.

Paroovens

2015-10-25, 23:04
A mnie tam bardziej miażdży stary filmik Skiller'a:

Prowokator1

2015-10-26, 11:59
Dokładnie Roxorloops miażdży, a nie jakieś popierdółki bzdykają jedno i to samo.