18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna zajebista reklama Durexa

Alien_12 • 2013-10-21, 20:54
Rozj***ło mnie :D

Tłumaczenie:
Do wszystkich którzy używają produktów naszej konkurencji:
Szczęśliwego Dnia Ojca

futuredante

2013-10-22, 20:28
Mi też pękły durexy, na całe szczęście nie jestem jeszcze ojcem.
Ostatnio kupuję conamore z biedronki lub netto, producentem ich jest firma produkując profesjonalny sprzęt chirurgiczny.
Jakoś jak dla mnie super i cenna dużo mniejsza niż durexów. Choć w naszym bogatym społeczeństwie czasem dziwnie się je kupuję ostatnio byłem w biedronce, mam inne produkty z zmierzam do kasy. A tam jakaś para
Facet: może weźmiemy sobie te gumki.
Babka: Taki shit no co Ty.
Ja potem conamore 3 sztuki do koszyka, jedne co mi przyszło na myśl to teks dobre i tanie:D
Ps. Najlepiej jak kobieta bierze tabletki na miecha kosztują 22 zł, no ale mają wady nie każdej kobiecie po nich dobrze a niektórym wręcz odbija.

Kaskaderdx10

2013-10-22, 22:52
pie**olicie
ja od paru lat nie używam ( no może czasami ) ale nigdy mi durex nie pękł ani sie nie zsunął.
nie wiem może zsuwa sie bo macie małe ku*asy, albo pęka bo ładujecie sie w dupe pedały jedne i jest takie tarcie, że nawet opona by nie wytrzymała :-D

KorkyTaczer

2013-10-22, 23:01
sadolek napisał/a:



No wreszcie jeden odważny co to nie mówi jaki z niego jebaka :banany:


bo to pewnie strona bierna jego znajomych 8-)

Kislowy_wampir

2013-10-23, 03:34
@up KorkyTaczer

Strona bierna czego k***a /??? :-D

P.S. Po prostu nie r*cham w gumach 8-) To jak może mi pęknąć coś czego nie używam :-P , ale uwaga słuszna żaden ze mnie kasanowa, ale jakoś nie przeszkadza mi fakt że jestem wiernym facetem, no i po co inne skoro z tą co się kocham jest mi jak w niebie ? Jak coś jest dobre to po ch*j to zmieniać bądź ryzykować tym że się sp***oli ?