18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna gwiazda jutubka?

Bigosssj2 • 2011-11-01, 15:38
Czosnek przedgimbusowy chyba chciał zostać gwiazdą ;] :doggy:

matik1993

2011-11-04, 22:36
Damn, lepsze od oryginału ;) Za kilka lat będzie robił covery zespołu Behemoth i tego typu gówien...

Kopytkov

2011-11-04, 22:53
napinacie sie a gowniarz w tym wieku ma lepszy akcent (angielski) niz Wy po 12 latach nauki ;-)

lingueno

2011-11-07, 20:05
Cytat:

Damn, lepsze od oryginału ;) Za kilka lat będzie robił covery zespołu Behemoth i tego typu gówien...


Linkin Park to nie żadna komercyjna papka ciemnoto, chyba, że mówisz o ostatnim albumie, to się zgodzę...

Drogie dziecko od filmiku nie obchodzi mnie czy Kacper czy jakiś bigosssj#, kilka spraw.
1. Tekst z monitora, to sam czytać potrafiłem z lepszym akcentem będąc w drugiej klasie podstawówki.
2. Miota tobą, jak szatan. Weź jakieś pigułki albo poproś specjalistę o pomoc, bo coś dziwnego się z tobą dzieje.
3. Jeśli masz jakąś biblioteczkę w domu, to znajdź słownik ortograficzny i postudiuj. Na pewno ci się to przyda.
4. Zachowaj dla siebie takie filmiki, bo tylko ludzi straszysz. Objawiaj się po mutacji.
5. Reklamowanie się "w taki sposób" (podając się za ... widza...) na innych serwisach, uważam za totalne dno...

To chyba tyle ;) Pozdrawiam aaa i bym prawie zapomniał.

Śmierć frajerom!

itemeczek

2011-11-08, 22:46
lingueno napisał/a:


Linkin Park to nie żadna komercyjna papka ciemnoto, chyba, że mówisz o ostatnim albumie, to się zgodzę...

Drogie dziecko od filmiku nie obchodzi mnie czy Kacper czy jakiś bigosssj#, kilka spraw.
1. Tekst z monitora, to sam czytać potrafiłem z lepszym akcentem będąc w drugiej klasie podstawówki.
2. Miota tobą, jak szatan. Weź jakieś pigułki albo poproś specjalistę o pomoc, bo coś dziwnego się z tobą dzieje.
3. Jeśli masz jakąś biblioteczkę w domu, to znajdź słownik ortograficzny i postudiuj. Na pewno ci się to przyda.
4. Zachowaj dla siebie takie filmiki, bo tylko ludzi straszysz. Objawiaj się po mutacji.
5. Reklamowanie się "w taki sposób" (podając się za ... widza...) na innych serwisach, uważam za totalne dno...

To chyba tyle ;) Pozdrawiam aaa i bym prawie zapomniał.

Śmierć frajerom!



Złota rada: nie zesraj się :idea:

@Temat
mały ma tam jeszcze czas, gorzej jak wciąż będzie tak odpie**alać za 10 lat, no ale przynajmniej będzie kolejna barwno-bezbarwna gwiazda :idzwch*j:

MrWicked

2011-11-09, 09:56
kacper8 napisał/a:

i just can say too this macanoffs (pedalow) trye fucking speak english ,after fucking louf of soembady else ...CANTS and kids frome raps in family ...i just can say i feel sorry :(

and fuck off and have nice day gey boys



Oh k***a. Liczyłem że chociaż po angielsku potrafisz pisać poprawnie, ale ja pie**olę, jest gorzej niż z polskim.

parufkens

2011-11-14, 00:24
Ale Młody wie co dobre :D

blade87

2011-11-14, 01:37
lingueno synku, jeśli jakieś raperskie zawodzenie plus przeciętny wokal z paskudną manierą, syfiasta elektronika i prostackie riffy tworzące chwytliwe i naiwne melodie są wyznacznikiem porządnej muzyki, to nie mam więcej pytań... i nie słucham techno/house'a/hip-hopu, jakbyś się dopie**alał

dzieciak jest szczylem i jeszcze ma szansę wyrosnąć z tej fascynacji...

i jeśli zespół, który nie wie k***a chyba sam co chce grać, bo kombinuje jak koń pod górę z rapem, rockiem, jakimś elektronicznym popem czy ch*j wie czym, aby trafić do wszystkich odbiorców tandetnej muzyki rodem z mtv lub vivy, to czym jest jak nie papką...