18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna chińska podkładka pod mysz

Lang • 2013-05-11, 17:16
Była podkładka pod mysz z Adolfem, jest i z Bin Ladenem. Widziałem ją rychło po tym, jak Navy Seals zrobili mu wjazd na kwadrat i posłali go do siedemdziesięciu dwóch dziewic w niebiesiech.

Takie podkładki można kupić w dzielnicy artystycznej 798 w Pekinie.

Tłumaczenie:

"Żegnaj, Laden!

Bracie Laden! Twoje życie i śmierć stały się legendą!

Spoczywaj w pokoju!"

plArc

2013-05-11, 17:24
Zabili go i wyrzucili zwłoki hehe. Kiedyś zabiłem tygrysa, ale też wyrzuciłem zwłoki hehe.

donplicco

2013-05-11, 17:24
@up bombowy to Ty masz nick kolego :)

pakicito

2013-05-11, 17:50
Cytat:

Zabili go i wyrzucili zwłoki hehe. Kiedyś zabiłem tygrysa, ale też wyrzuciłem zwłoki hehe.


jak, k***a, można zabić pluszowego tygrysa?

Donaldek

2013-05-11, 17:58
Allach akbar !

domix2t

2013-05-11, 23:07
No z taką podkładką to ja mogę grać w BF'a :D

Pe...........eX

2013-05-12, 13:04
toz to nawet myszka nie chce po tym jezdzic

Ciastus888

2013-05-12, 22:53
Mnie wk***iają te koszulki z leninem, che guevara itp. są u nas w Polsce i za granicą, chętnie spaliłbym te wszystkie komunistyczne jak i namawiające do mordu, ale cóż żyjemy w takich czasach, gdzie homo uznawany jest za normalny styl " bycia" , k***a żyć nie umierać nie?

DuckDodgers

2013-05-12, 22:59
Po zobaczeniu obrazka spodziewałem się czegoś w stylu "Chiński wymagany na poziomie podstawowym"

stalowyszczur

2013-05-12, 23:02
@up
To jest maly pikus. Zyjemy w czasach, w ktorym oczekuje sie iz bedziesz wierzyl w niewidzialna istote, ktora obserwuje cie w kazdej chwili, czy aby nie robisz rzeczy spisanych na jego specjalnej liscie rzeczy zakazanych. Musisz rowniez czcic jego ziemskie slugi, ofiarowywac im pieniadze, i uczestniczyc w regularnych celebracjach i rytualnych obrzedach przejscia. Jesli tego nie robisz i otwarcie o tym mowisz, ostracyzm to najlepsze co moze cie spotkac.

Dobrutro

2013-05-12, 23:05
Ciastus888 napisał/a:

Mnie wk***iają te koszulki z leninem, che guevara itp. są u nas w Polsce i za granicą, chętnie spaliłbym te wszystkie komunistyczne jak i namawiające do mordu, ale cóż żyjemy w takich czasach, gdzie homo uznawany jest za normalny styl " bycia" , k***a żyć nie umierać nie?



Zgłaszaj na policje, propagowanie komunizmu w Polsce jest prawnie zakazane.

Loaloa

2013-05-12, 23:15
Jak cię tak bardzo wk***iają koszulki z Leninem, to ich nie noś. Nie ma przymusu, o ile się orientuję.

Darkeduar

2013-05-12, 23:37
Tak k***a, bo chiny to przynajmniej "wolny" kraj. To że zapie**alają jak durni rodzinami całymi po fabrykach to inna sprawa, ale u nich nie ma tak jak w j***nej europie (celowo), tam robisz co chcesz i jak komuś się nie podoba to może NIE PATRZEĆ, u nas niestety nie wolno robić niczego, bo daj boże ktoś kto nie specjalnie miał by ochoty, mógł by to zobaczyć.... Macie swoje euro-faszystowskie demokratyczne państwo, którym kieruje fałszywy ch*j z +/- 460 kretynami. Dziękuję, dobranoc.

DuckDodgers

2013-05-13, 00:00
Darkeduar napisał/a:

Tak k***a, bo chiny to przynajmniej "wolny" kraj.


Darkeduar napisał/a:


tam robisz co chcesz i jak komuś się nie podoba to może NIE PATRZEĆ,



Hahahahahahahahahahaha