18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna brawurowa jazda po Warszawie

DrUnknown • 2015-04-03, 17:10


I tyle w tym temacie. Gimby.

Damianos1

2015-04-03, 20:08
Na pewno gościu ZAWSZE przestrzega prędkości :)

Johny212

2015-04-03, 20:33
@patroy, rozciąga to ci się guma w majtkach.

Najlepszy_na_świecie

2015-04-03, 21:04
patroy napisał/a:

Jeżdżąc na takich niskich obrotach rozciąga się łańcuch/pasek rozrządu, to nie jest najlepsze dla silnika



Błąd. Jeżdżąc na niskich obrotach trzymając prędkość nic nie popsujesz. Za to przyspieszając na niskich lub jadąc pod górkę, jest to złe dla silnika. Zresztą zobacz jak ASB steruje obrotami przy stałej szybkości i przyspieszaniu. To dlatego samochody z ASB mają zdrowsze silniki, bo nie nadają się dla Januszy Ecodriverów.

chomicek199

2015-04-03, 21:37
Extraordinary_Gentleman napisał/a:



Idź stąd. Kolejny k***a "Smutas" - wszystko ch*jowe.

Pojechał po nich z wyczuciem i smakiem.

Wiem że dla plebsu to niezrozumiałe jeżeli jakiegoś komunikatu nie przekazuje się wprost.

Bez przedłużania sobie wirtualnego penisa samochodem za 300k posiadającym milion koni mechanicznych, drugie tyle systemów a przy okazji byciem "królem prostej" i wrzucając do internetu swoich wyczynów.

Sam lubię zapie**alać gdy jest możliwość, ale zwalniam kiedy trzeba. A wysyp dzieciaków/ bogatych synów prezesów za kupione przez tatę superduperauto, nagle od obejrzenia filmu z "frogiem" nie stanie się mistrzem kierownicy, tylko prędzej czy później zapie**oli niewinnego człowieka.



ok kolo....
Niech autor lepiej napisze gdzie taką furę wypożyczył :mrgreen:

patroy

2015-04-03, 23:24
Najlepszy_na_świecie napisał/a:



Błąd. Jeżdżąc na niskich obrotach trzymając prędkość nic nie popsujesz. Za to przyspieszając na niskich lub jadąc pod górkę, jest to złe dla silnika. Zresztą zobacz jak ASB steruje obrotami przy stałej szybkości i przyspieszaniu. To dlatego samochody z ASB mają zdrowsze silniki, bo nie nadają się dla Januszy Ecodriverów.



masz rację, mój błąd

kuba1393

2015-04-04, 02:03
ja pie**ole...

nopel

2015-04-04, 16:29
I dobrze powiedział, JEBAĆ froga i innych debili, niech siebie zabiją, życzę im tego, ale niech przy tym nie zabiorą niewinnych ludzi.

Xytanox

2015-04-04, 19:16
mieszambeton napisał/a:

przeciez moze 70 jechac.



Jakie 70?! Normalnie w terenie zabudowanym (po mieście) 50 [w dzień] i 60 [w nocy].
Na ekranie u gościa w samochodzie była godzina 22:02, a więc 50 jak najbardziej (bodajże w godzinach 23-5 jest 60).

kapitanstefan

2015-04-04, 20:50
Extraordinary_Gentleman napisał/a:

A wysyp dzieciaków/ bogatych synów prezesów za kupione przez tatę superduperauto


Chyba jedyne gorsze od tego co napisałeś to "miszczowie" kierownicy w 20 letnich e36 złożonych z czterech różnych ćwiartek :D

tweak16

2015-04-05, 12:47
eeee gościu jakiś pedał, zawód syn dostał Infinity od taty ale jaj nie dostał żeby po zapie**alać