18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolega nie zawsze pomoże :D

bartula • 2011-04-01, 23:50
No, jak to się mówi, nie pykło..

:lodowka:

xXHoMeRXx

2011-04-02, 15:05
widzę, że sadistic robi się klonem innego portalu

Cpt. Obvious

2011-04-02, 15:10
Którego? Chyba nie tego na "J" bo tam nie wrzucają gifów...
... Ten na "K"?

Lares86

2011-04-02, 16:09
Ten na sra k***a.

bartula

2011-04-02, 17:37
@up powiem tak, przez kilka miesięcy (zarejestrowałem się w grudniu) wchodziłem na sadistic.pl i przyznam się z bólem serca, że zaglądałem też właśnie na srejka czy inne takie (często tam też można znaleźć coś względnie śmiesznego). Na innych portalach nie ma jakiś "autorskich" rysunków czy coś tylko też ludzie znajdują w zagranicznych portalach czy coś i wrzucają. Ja też najpierw wchodziłem na inne portale, dopiero potem znalazłem sadistic. Myślę, że niektórzy mają w inną stronę, że znają sadola a innych nie. Nikt Wam nie karze wchodzić na inne portale także komentarze, że coś z innego portalu trafia tu jest trochę naiwne i śmieszne.
W momencie jak byłby jakiś zapis w regulaminie, że nie można wrzucać zdjęć czy tam filmików z innych portali tak na dobrą sprawę w ciągu dnia byłoby pół strony nowych wrzut.
Wyluzujcie rajtuzy, nie wchodźcie na inne portale to nie będzie tych dennych komentarzy...
Wrzucam rzeczy od dosłownie 3 dni i mam już prawie 3 tysiące piw, czyli ok. 3 tys. osób tego co wrzuciłem nie widziało.
Problem? No problem..
Nie płakać tam i miłego weekendu życzę ;-)

nileppez

2011-04-02, 23:58
Najlepsze, że już czeka na niego z tyłu wózek inwalidzki