18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

HariDee

2014-01-17, 09:30
Top Gear jest zajebiste.
Chyba jedyny program ktory mozna jeszcze normalnie ogladac.

le...........65

2014-01-17, 10:46
Top Gear i ta ekipa są nie do wyj***nia :spoko: z ich pomysłami wcale nie zdziwię się jak następnym razem Clarksona przebiorą w coś takiego i każą jeździć maluchem cabrio


qbcki

2014-01-17, 11:48
Trafić taką robotę jak oni to strzał lepszy niż bycie naprawdę dobrym kierowcą rajdowym. Bo dokąd Clarkson bedzie mógł prowadzić to wszystkie czołowe marki będą go błagać, żeby przewiózł się ich najnowszą furą i wydał jakąkolwiek opinię w programie. W sumie dla nich jeden ch*j czy dobrą czy złą przy tej oglądalności...

Chyba marzenie niejednego tutaj.

LI...........ER

2014-01-17, 13:02
Ostatnio otrzymali Certyfikat Guinessa za najchętniej oglądany program i wcalę się nie dziwię,chyba to najlepszy program jaki można w tych czasach zobaczyć,a ja się nie mogę doczekać 21 sezonu :P

Ciapaty88

2014-01-17, 16:52
Dokładnie. Jedyny, który trzyma dalej poziom. Nie boją się używać mocnych słów i krytykować co tylko zechcą. Kiedy TG się skończy będzie to definitywny koniec motoryzacji.

patyk89

2014-01-17, 17:21
TopGear wymiata.

Zajebisty angielski absurdalny humor.
Dużo świadomego celowego prymitywizmu - rysowanie penisów, rzucanie tekstów o genitaliach w studio itp
Ciągła jazda po niemcach i odniesienia do drugiej wojny
Pociski i obrażanie mniejszości, polityków, mieszkańców danych miast, piłkarzy itp
Absurdalne testy i wyzwania

Musze kiedyś wziąć miesiąc wolnego i obejrzeć wszystkie sezony od 1 przy piwku i czipsach :)

ffsapher

2014-01-17, 19:14
a ja uważam że ten program jest żałosny, (ta zaraz ktoś napisze ze ja jestem, a nie jestem).
może i to że program jest absurdalny na swój sposób moze się podobać i troche mi się podoba, ale testy które ewidentnie są ustawione pod konkretne marki są żałosne.

Cyjanek

2014-01-17, 20:02
HariDee napisał/a:

Top Gear jest zajebiste.
Chyba jedyny program ktory mozna jeszcze normalnie ogladac.


k***a nie zapominaj o 1 z 10! :)

ma...........00

2014-01-18, 00:07
I tak zaraz musieli za to przepraszac bo sie pedalstwo oburzyło