18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koledze odbiło troszke na dekiel ...

Manian • 2012-07-16, 17:04
Popek z Firmy JP totalnie odjechał po bandzie ...

To był chyba pierwszy zabieg na tyle poj***ny co sobie zrobił ....



I teraz zobaczcie jak ludzie z biegiem czasu albo mądrzeją albo wchodzi w życie zasada "im starszy tym głupszy" ...
Firma u swego czasu:
"j***ć policję, j***ć policję,
j***ć policję, j***ć policję,
j***ć policję, j***ć policję,
j***ć policję, j***ć policję,
j***ć policję, j***ć policję"

A teraz tak ... Kali nie chciał bym kojarzony z tym syfem więc odszedł i nagrał zajebiste przej***ne dwa albumy

Tadek postawił na patriotyzm i zaczął głośnie i odważnie mówić i głosić prawdę o naszym kraju i ojczyźnie :

A Bosski Roman zaangażował składy z całej Polski by nagrać zajebistą składankę promującą sport u młodych ludzi którym właśnie on ma dawać szansę na wybicie się i pomagać w trudnych momentach.

Pionier

2012-07-16, 21:49
Józef Piłsudski napisał/a:

wypie**alać z tym polskim hiphopem do gimnazjum


wypie**alać z ocenianiem wg. stereotypów pod blok, dyskutować ze starymi babkami.

seboo991

2012-07-16, 21:57
Nie no skaryfikacja na ryju? zaraz przeszperam google z efektem końcowym. Cud miód !

teken

2012-07-16, 22:08
Oczy kobry :D

Liluh

2012-07-16, 22:27
Nawet pojęcia nie mam kto to i co to, ale inglisz jego, kopie zady i tupie nogą, po prostu czad.

WorekZJajami

2012-07-16, 22:32
chce mieć mordę w bliznach - proszę bardzo, jego sprawa. według mnie jednak jest to czysty debilizm, prędzej by sobie mógł jebnąć tatuaż na mordzie... ale bliznę robić...

Leothyr

2012-07-16, 22:33
O ch*j, dobry motyw, tylko na ryju? :shock:

elda1987

2012-07-16, 22:36
wyciął sobie ryja a ja za darmo bym mu go tak rozjechała, nie musiałby iść z tym do "secjalisty". Szkło w łapę i jedziemy.

BonusRPK

2012-07-16, 22:37
1. Autor nie ma pojęcia o Firmie.
2. Kali nie jest już w Firmie.
3. Zawieść, zawieść, zawieść że jedyne co robisz to seks solo.
4. Nie pozdrawiam chłopczyka.

t[e]rroR

2012-07-16, 23:07
PIWO dla Kaliego i Tadka

janstar

2012-07-16, 23:09
BonusRPK napisał/a:

1. Autor nie ma pojęcia o Firmie.
2. Kali nie jest już w Firmie.
3. Zawieść, zawieść, zawieść że jedyne co robisz to seks solo.
4. Nie pozdrawiam chłopczyka.



gimbaza o tej porze powinna już spać, nawet w wakacje

tuff

2012-07-16, 23:19
nie rozumiem tylko jednej rzeczy, dlaczego słyszy się hejt o rapie a nikt nie napie**ala na okrągło o tym ścierwie, które można usłyszeć w tv :/ a wrzucanie Firmy i "j***ć policję" do jednego wora to czysta głupota :)

typo

2012-07-16, 23:28
Co za typ. Wyszedł bez żadnego opatrunku, nic, pewnie kretyn sam na to nie wpadnie, żę to może się zgnoić. To uczucie niezniszczalności u tego gościa niedługo zniknie, już teraz widać, że sflaczał i w klatce nie miałby szans - a tak sie k***a chwalił fajter, kozak co przeimprezował karierę zanim się zaczęła.

10 lat i będzie zapie**alał albo wymuszając drobne, albo żebrając, ale z takim ryjem to kto mu da. Wtedy się skapnie jaki był głupi.

Mijam codziennie takich władców bram i zakątków, co to szczyt marzeń osiągają w wieku 25 lat będąc kimś "na ulicy/dzielnicy", a potem spokojnie zamieniają się w odpady na ulicy. Polska B jest w każdym mieście i nikt mi nie powie, bo taki kretyn stanie przed lustrem w wieku 40 lat i stwierdzi, że i tak nie ma nic do stracenia. Potem szuka zaczepki, żeby pokazać jaki to straszny nie jest.


Dobrze, że jeden baran wyemigrował. Pociął sobie twarz z czarnymi oczyma, pie**oląc coś łamanym angielskim, robiąc filmik w dużej mierze dla Polaków - no takich to nam tu k***a nie trzeba.

Pajacu

2012-07-16, 23:55
BonusRPK napisał/a:

1. Autor nie ma pojęcia o Firmie.
2. Kali nie jest już w Firmie.
3. Zawieść, zawieść, zawieść że jedyne co robisz to seks solo.
4. Nie pozdrawiam chłopczyka.



Ale autor napisał przecież, że Kali odszedł i nagrał płytę, więc nie wiem o co ci chodzi.

Joseph_Fritzl

2012-07-17, 00:23
My tu gadu gadu a JP się samo nie napiszę.

Gambit_08

2012-07-17, 00:26
Kali na temat swojej "FIRMY". IDEOLOGIA :)

Sporo prawdy w tym.



"Ganja Mafia to marka odzieżowa, ludzie po tej samej stronie barykady oraz sposób myślenia i postępowania. Władcy planety ziemia od dawna wiedzą jak potężna jest konopia i z tego wzgledu nie pozwalają nam zwykłym ludziom z niej korzystać. W zamian dali nam alkohol upośledzający i wyniszczający człowieka pod każdym wzgledem. Pomijając zastosowanie przemysłowe oraz lecznicze konopii oni boją sie najbardziej tego że palenie suszu uwalnia, poszerza i rozwija świadomośc każdego człowieka. Zaczynamy myśleć, kontemplować, medytować, zadajemy pytania i szukamy odpowiedzi. Zaczynamy eksplorować swoje wnętrze i zgłebiać tajemnice życia.


Odsuwamy sie od materialnej powłoki świata, w którym żyjemy i zaczynamy odkrywać swoje talenty, ekspresje twórczą, motywacje do zmian. Otwieramy oczy ale nie te, którymi widzimy na codzień lecz otwieramy oczy swej duszy. Inaczej postrzegamy wszystko co nas otacza, inaczej odczuwamy, inaczej myślimy a przedewszystkim zaczynamy myśleć. Władcom tego świata, ludziom, którzy mają określony niecny plan zależy na tym by istota ludzka w dzisiejszych czasach nie myślala za dużo , w przeciwnym razie moglibyśmy dostrzec to co oni próbują zrobić i robią od lat.. Kiedy mówie oni mam na myśli ludzi władających tym światem poza kurtyną , ludzi potężniejszych niż politycy i najwieksze mocarstwa. Politycy oraz system są tylko marionetkami w ich rekach. My palacze jesteśmy szykanowani , zamykani w wiezieniach, skazani na niezrozumienie społeczeństwa . Zostaliśmy sprowadzeni do podziemia do roli Mafii..


Nie namawiam nikogo ani do spożywania konopii ani do noszenia tych ubrań, które są widoczną manifestacją poglądów palaczy. Zakładając Ganja Mafię kierowałem sie chęcią spełnienia jednego ze swoich marzeń ponieważ wiem ile dało mi zażywanie tej rośliny. Dopiero teraz z perspektywy lat zrozumiałem że pomimo zaniedbania swojego życia na płaszczyżnie systemu czyli "prawidłowego życia" w oczach społeczeństwa, odnalazlem siebie i sens istnienia. Bardzo szanuję tą boską roślinę ponieważ wiem, że pomogła mi poszerzyć swoją świadomosć i zmieniła mój sposób patrzenia na świat i ludzi. Kiedyś była dla mnie tylko używką, której nadużywałem, dzisiaj w odpowiednich ilośćiach jest dla mnie srodkiem do osiągnięcia spokoju i harmonii ze wszechświatem. Wielu z Was napewno stwierdzi, że oszalałem, że bredzę ale wiem że są ludzie, którzy podzielają moje poglądy i czują to co ja. To dla Was bracia i siostry jest Ganja Mafia. Wierzę w to, że wspólnie wywalczymy pełne prawo do legalnej uprawy oraz spożycia ganji.


Cel jest blisko, nie traćmy wiary. Ganja Mafia !"
Kali