18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bajonowsky

2015-04-08, 15:56
Żeby nie ten wk***iający śmiech w tle, byłoby dobrze...

kokroucz

2015-04-09, 06:34
nawet zabawne, nie przepadam za tą postacią ale piwko postawie

jedno ale
Cytat:

"My brother was stabbed to death at his own wedding."


Robb nie został zabity na własnym weselu, nie on wtedy się żenił

You know nothing Jon Snow

minetek

2015-04-10, 21:21
w kwietniu nowe odcinki :D

marcinc53

2015-04-10, 21:22
GOT ssie. Nie polecam i pozdrawiam

Arathnmor

2015-04-10, 21:31
W GOT wiele ssie. Zwłaszcza lasek.
The winter is cumming.

Sku3l

2015-04-10, 22:55
Kurde najgorsze jest to że rozumiem fenomen tej serii, na prawdę świetna historia i świetne całe wykonanie, ale za cholerę nie mogę się wkręcić. Obejrzałem dwa sezony tak od niechcenia, gdy np Breaking Bad'a oglądałem przy każdej wolnej chwili. A za filmik leci piwko, nawet i z tym durnym śmiechem w tle jest dobre ;)

Feaxers

2015-04-10, 23:36
Czemu nie wspomnieli o Tyrionie, który z nimi siedzi?

defcon1

2015-04-11, 07:46
kokroucz napisał/a:

nawet zabawne, nie przepadam za tą postacią ale piwko postawie

jedno ale

Robb nie został zabity na własnym weselu, nie on wtedy się żenił

You know nothing Jon Snow


I nie zadźgali go tylko ustrzelili z kusz :D i dokładnie na weselu brata jego matki Edmure'a
W ogóle wielu aktorów tam się nie zagłębia w historię, raz aktor grający Joffreya był (swoją drogą w rzeczywistości to zajebisty, sympatyczny gość) na takim Q&A na uniwersytecie i mówił że przeczytał pierwszy tom na potrzeby serialu ale potem już nie czytał, tak więc przypuszczam większość nie nadąża za tą historią.

A tym, którzy się nie zagłębiali w książki to powiem, że na 90% matką Jona Snow jest Lyanna Stark, siostra Neda Starka, którą miał poślubić Robert Baratheon, ale porwał ją Rhaegar Targaryen (i on jej to dziecko zrobił), syn Aerysa Szalonego Króla, ale ponieważ w tych czasach na Targaryenów polowało się jak na kaczki (niemowlaki Elii roztrzaskano o ścianę) to Lord Eddard powiedział, że to jego bękart, aby go nie zabili. Tak więc: Daenerys jest ciocią Jona Snow :D

neefaskru

2015-04-11, 09:34
ch*ja , jeden niemowlak zyje aegon, i z tyrionem i wygnanym lordem johnem conningtonem wpie**alaja sie na rejon ze złotą kompanią licząca 10 000 ludzi do westeros , juz zajeli orle gniazdo i ida dalej, prosze

Endiegs

2015-04-11, 13:54
Nie wiem o co chodzi...Wy na serio macie czas na oglądanie jakichś seriali? Zazdroszczę wam...

le_Roi_des_fous

2015-04-12, 09:07
neefaskru napisał/a:

ch*ja , jeden niemowlak zyje aegon, i z tyrionem i wygnanym lordem johnem conningtonem wpie**alaja sie na rejon ze złotą kompanią licząca 10 000 ludzi do westeros , juz zajeli orle gniazdo i ida dalej, prosze

Nie do końca Tyrion z nimi nie poszedł, złapał go Mormont i w wielkim skrócie przyłączyli się do kompani najemników.