18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Koko spoko w wersji Tu-154

omgłomatkobosko • 2012-06-01, 14:03
Cieszą się Polacy
Cieszy Ukraina
Że Ruscy strącili
Tego sukinsyna

Koko koko euro spoko
Kaczor leciał niewysoko
Ruscy mu brzozę postawili
I się rozpiździli :dead:

JURIJ_77

2012-06-01, 21:54
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Niech ci będzie i co mi zrobisz he? ;*



co Ci zrobię? Będę Ci współczuł :) jak podrośniesz trochę psychicznie i mentalnie, to zrozumiesz, że każdy polityk tylko czeka na takich narwańców i ideowców jak Ty, by wcisnąć im swoje gówno i nawinąć pierdoły na uszy. Twoja osoba jest dla nich potrzebna tylko po to, by za nich umrzeć ...

lubieplacki12

2012-06-01, 21:55
Niemiłosiernie mnie rozpie**ala, kiedy ktoś nie potrafi wymyślić czegoś tak, aby sylaby się zgadzały. Spróbujcie to zaśpiewać. No ni ch*ja. W ogóle to ch*jowe :ks_homer:

al...........10

2012-06-01, 23:04
omgłomatkobosko napisał/a:


Ruscy mu brzozę postawili
I się rozpiździli :dead:



Zj***łeś, w przedostatnim wersie powinno być 8 zgłosek, ty masz 9. To nie było trudne ani do zauważenia, ani do poprawienia. Poza tym mam (jak wielu innych) alergię na wszystko, co zawiera "koko koko".

LarryFoulke

2012-06-02, 00:44
JURIJ_77 napisał/a:



narodowy spis ... narodowych zwolenników Lecha i Jarosława :)

co się tak plujecie ... toż to Sadol jest ... a Rudy Oszust czyta się śmieje hehehe



Bo nie podoba się tym osobom ta ch*joza? No toż to jest gówno wybitne, bo raz:
1) Gość nie potrafi liczyć
2) pie**oli o koko
3) pie**oli o Smoleńsku
4) Z tego co napisał wynika, że to ruscy się rozpie**olili

JURIJ_77 napisał/a:


co Ci zrobię? Będę Ci współczuł jak podrośniesz trochę psychicznie i mentalnie, to zrozumiesz, że każdy polityk tylko czeka na takich narwańców i ideowców jak Ty, by wcisnąć im swoje gówno i nawinąć pierdoły na uszy. Twoja osoba jest dla nich potrzebna tylko po to, by za nich umrzeć ...



k***a - bojownik o wolność bez polityków - ja pie**olę.

Rumcajs_Rozpruwacz

2012-06-02, 10:46
Dymekx napisał/a:

Niuch niuch... czujecie to? nowa kontrowersja :D . Niby z tragedii śmiać się nie powinno, ale skoro braciszek Lecha sobie robi z tej tragedii jaja (i z całej Polski jak Tusk tylko, że Tusk w premii nas okrada) to czemu my nie możemy. Lech nie był wybitnym prezydentem bardziej mi żal innych pasażerów tego lotu (a było ich zaledwie kilku). A do oburzonych tym wierszykiem, takie z was cwaniaki a na hardzie na widok flaków i martwych płodów się oblizujecie, a gdy temat dotyczy Auszwic żartujecie sobie ile to CO2 uleciało w atmosferę.



Nie chodzi o szydzenie z tragedii tylko, k***a, ile można. o tym i o tym euro. Jeszcze jak by to miało jakiś poziom, ale sam wierszyk jest ch*jowy jak ku*as. Więc to raczej chodzi o to, że nie ma z czego się śmiać.

Ba...........lu

2012-06-02, 11:07
Ni ch*ja ten tytuł nie pasuje.
W sumie Tu154 jest aktualnie najszybszym samolotem pasażerskim po wycofaniu concorda :roll: