18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KOD znowu w akcji

Rafao • 2017-07-16, 10:21
Temat może mało sadystyczny ale dotyczy nas wszystkich. KOD znowu przechodzi do ofensywy, tym razem próbuje wywołać w Polsce zamieszki. Wykorzystał do tego miesięcznicę smoleńską, którą wielu Polaków już rzyga. Nie jestem pisowcem, ale nienawidzę hipokryzji. Dziś zamiast promowania, pasztetu na miss Małopolski proponuję zrobić akcję pisania tego co myślimy na stronie Obywateli RP. Nie będzie to wspieranie PiSu, a zwykła walka z hipokryzją.


https://www.facebook.com/pg/ObywateleRP.org/reviews/?ref=page_internal


os79

2017-07-16, 10:24
teatrzyk dla frajerów Twojego pokroju Rafao... debili którzy nie rozumieją że po 2005 roki w Wolsce rządzi koalicja PO-PiSu...

Ni...........ny

2017-07-16, 10:35
Rafao napisał/a:

...nienawidzę hipokryzji... ...Nie będzie to wspieranie PiSu, a zwykła walka z hipokryzją.


Proszę, walcz z hipokryzją ;-)

~Velture

2017-07-16, 10:35
Cytat:

10 MAJA 2017


Widzę, że internet na twojej wsi w końcu podłączyli.

Rafao

2017-07-16, 10:57
Gwoli wyjaśnienia. PiS PO, Trump Clinton. Wszędzie ta sama szopka, ale jeżeli można dopieprzyć grupie patałachów, która łamała ręce ludziom za walkę w imię wolności, to zrobię to chętnie. Podwyżka cen paliwa? Ok mogę zapłacić. Warto, bo wiem, że w końcu mamy przemysł stoczniowy, górnictwo się opłaca, LoT przynosi zyski, zagrabione kamienice wracają do właścicieli, a masowo rozbierane zabytki, może przestaną znikać. Ale co ja tam wiem, jestem Kaczoprzydupasem czy coś w tym stylu. btw glosowałem na DB, ale nawet dzisiaj też zaczynam weryfikować swój światopogląd.

Ni...........ny

2017-07-16, 11:01
Rafao napisał/a:

...Podwyżka cen paliwa? Ok mogę zapłacić. Warto, bo wiem, że w końcu mamy przemysł stoczniowy, górnictwo się opłaca, LoT przynosi zyski, zagrabione kamienice wracają do właścicieli, a masowo rozbierane zabytki, może przestaną znikać...



Co k***a ? :shock:

htp

2017-07-16, 12:02
Rafao napisał/a:

Gwoli wyjaśnienia. PiS PO, Trump Clinton. Wszędzie ta sama szopka, ale jeżeli można dopieprzyć grupie patałachów, która łamała ręce ludziom za walkę w imię wolności, to zrobię to chętnie. Podwyżka cen paliwa? Ok mogę zapłacić. Warto, bo wiem, że w końcu mamy przemysł stoczniowy, górnictwo się opłaca, LoT przynosi zyski, zagrabione kamienice wracają do właścicieli, a masowo rozbierane zabytki, może przestaną znikać. Ale co ja tam wiem, jestem Kaczoprzydupasem czy coś w tym stylu. btw glosowałem na DB, ale nawet dzisiaj też zaczynam weryfikować swój światopogląd.


Co do zagrabionych kamienic:
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/miroslaw-kochalski-tez-zamieszany-w-dzika-reprywatyzacje/r5hezjj

lesiot

2017-07-16, 12:54
Rafao napisał/a:

Podwyżka cen paliwa? Ok mogę zapłacić. Warto, bo wiem, że w końcu mamy przemysł stoczniowy, górnictwo się opłaca, LoT przynosi zyski, zagrabione kamienice wracają do właścicieli, a masowo rozbierane zabytki, może przestaną znikać. Ale co ja tam wiem, jestem Kaczoprzydupasem czy coś w tym stylu. btw glosowałem na DB, ale nawet dzisiaj też zaczynam weryfikować swój światopogląd.



Propaganda w TVP Bierut jak widać działa... lemingi nadal nie myślę i łykają co jak młode pelikany co im Kurski wmówi.
Po przeczytaniu Twojego postu obawiam się, że takich "samodzielnie" myślących w Polsce jednak jest znaczna większość i dlatego mamy takie rządy od 1991... jak nie PC (PiS), to inne AWS i UW (PO), czy SLD PSL - a wszystkie te partie brały udział w okrągłym stole i dogadali się, że będą rządzić "ciemną masą" na zmianę i że każdy z nich się dorobi.
A że naród głupi i łyka każdą ściemę... to 27 lat po okrągłym stole oni nadal żyją jak pączki w maśle i kręcą swoje lody... ba... debilom nie przeszkadza, że wracamy do ustroju, z którym oni podobno walczyli.

Podobno te 27 lat wstecz i wcześniej tak bardzo walczyli o wolność... po to by dziś ją odbierać.

Człowieku ogarnij się! Obecny rząd jest zdecydowanie najgorszy od 1991 (no może tylko jeszcze rząd Olszewskiego był gorszy, bo był mega nieudolny) mydli Ci oczy, pokazuje tylko te cyferki które chcesz zobaczyć, obiecuje złote góry - których nie ma i nie będzie.

Przyjemne dla oka cyferki, w które wierzysz to kredyty na blisko 100mld w zeszłym roku i pewnie coś koło tego w tym roku.

Górnictwo ma się dobrze... ale to prywatne! Państwowe molochy nadal kopią się po głowie i skomlą o dotacje.
LOT? Hmmm... w 2014 roku też był na plusie!!! 2015 rok był pod kreską bo to był rok w którym księgowali 6 Embarerów, 10 Bombardierów i cienki kurs złotówki przy tych księgowaniach.

Przemysł stoczniowy w Polsce... no weź no pokaż jak to od 2016 wystrzelił!

Kamienice wracają? Ciekawe, kto i ile dostanie i komu to się opłaci... tak PiSiorki narzekały na ustawę o wywłaszczeniach jeszcze z czasów Bieruta czy innego Gierka (niestety to wina prawa wywłaszczeniowego w Polsce), a żaden z tych patałachów jeszcze palcem nie kiwnął, żeby zrobić porządek z tą ustawą... ale komisje śledcze za to mają się dobrze i koszą kasę za każde posiedzenie.

Ti...........ch

2017-07-16, 18:21
lesiot napisał/a:


Przemysł stoczniowy w Polsce... no weź no pokaż jak to od 2016 wystrzelił!



Możliwe, że chodzi o małe prywatne stocznie, budujące małe jachty, ale podejrzewam, iż w domyśle PiSowcom chodzi o wielkie i koniecznie państwowe stocznie, budujące tankowce, kontenerowce, gazowce i wszelkiej maści masowce. Normalnie Polska zagłębiem stoczniowym, k***a ich pisowska mać. Już jutro Maersk wymieni całą swoją flotę na statki zbudowane w Szczecinie i Gdyni.

O wracających kamienicach nawet nie skomentuje, bo dekret Bieruta jest mokrym snem pisowców i według nich jedynym prawowitym właścicielem odebranych nieruchomości jest oczywiście państwo.

PiSowskie śmieci... Ale znowu kogo im przeciwstawisz? Skompromitowanego Rysia, alimenciarza Mateuszka czy głąba Grzesia? Oczywiście rozumiemy to, ze naród jest tylko po to żeby bulić kasę i ma gówno do powiedzenia.

sezamkowyRozpierdol

2017-07-17, 21:48
Rafao napisał/a:

Podwyżka cen paliwa? Ok mogę zapłacić. Warto, bo wiem, że w końcu mamy przemysł stoczniowy, górnictwo się opłaca, LoT przynosi zyski, zagrabione kamienice wracają do właścicieli, a masowo rozbierane zabytki, może przestaną znikać.