18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kod GPS

Sz...........an • 2012-11-17, 22:19
Norbi namierza żulka :)


AdmirałFloty

2012-11-17, 22:46
No i co ? No i fajnie... żul go zgasił...

NightMarePOL

2012-11-18, 12:56
Ja osobiście mam szacunek do tego gościa. Na początku też sądziłem że tylko nabija się z pijaków, ale po tym jak pomógł jednemu wyjść z nałogu zmieniłem o nim zdanie. Wpiszcie na YT "historia dzejsona".

Echis

2012-11-18, 13:55
A tam, historia dżejsona... Zwała z jego tekstów jest. Nie robi takiego chamstwa, jak gimbusy i to się ceni.

straatveger

2012-11-18, 20:39
To menele .tv jeszcze istnieją ?


Hahha co pie**olisz że pomógł wyjść z nałogu, dżejson był pare dni trzeźwy co nie znaczy że się nie zapił na śmierć

Dzoyo

2012-11-18, 20:52
@up pie**olisz jak potłuczony... tak pomógł mu wyjść z nałogu i wyszedł tylko, że był za słaby psychicznie (zbyt zniszczony) żeby bez nałogu dalej żyć, dał mu wszystko, ale wolał swój śmietnik..

Idąc Twoim tokiem myślenia lepiej niech nikt nikomu nie pomaga, być murzynem fajna sprawa -_-

MisioIgliwiec

2012-11-18, 20:56
Podobno po śmierci Dżejsona, Norbi postanowił, że już nie będzie nagrywał tych filmików. Szkoda, miał talent do wymyślania absurdalnych tekstów w stylu: "bigos głową miesza", czy tych akcji o napadzie na hurtownię jaboli z Kobrą.

NightMarePOL

2012-11-18, 21:55
straatveger napisał/a:

Hahha co pie**olisz że pomógł wyjść z nałogu, dżejson był pare dni trzeźwy co nie znaczy że się nie zapił na śmierć



Dzoyo napisał/a:

@up pie**olisz jak potłuczony... tak pomógł mu wyjść z nałogu i wyszedł tylko, że był za słaby psychicznie (zbyt zniszczony) żeby bez nałogu dalej żyć, dał mu wszystko, ale wolał swój śmietnik..



k***a, nie chodzi mi o to że pomógł mu raz a potem olał, bo wiadomo że człowiek ma wolną wole, i ni ch*j mu nie przetłumaczysz. Ale gdyby do ciebie podlazł jakiś pijak i chciał żebyś mu pomógł zwalczyć nałóg pomógł byś mu?
Założę się że nawet gdyby był to twój dawny kolega ze szkoły, pracy czy ch*j wie skąd, olał byś go cienkim sikiem i jebną jakąś tandetną wymówkę w stylu "sory ale nie mam czasu" czy "jestem zajęty", a ten kolo pomógł obcemu człowiekowi za darmo! Dał mu nową szansę! To że gościu postanowił wrócić do francy to już była tylko jego sprawa. Poprosił go o pomoc, to mu jej udzielił, i możliwe że gdyby go poprosił ponownie po by mu znowu pomógł. I WŁAŚNIE DLATEGO MAM DO NIEGO TAKI SZACUNEK!

stempel94

2012-11-18, 23:33
Dla Norbiego zawsze piwko

Dzoyo

2012-11-19, 15:39
NightMarePOL napisał/a:





k***a, nie chodzi mi o to że pomógł mu raz a potem olał, bo wiadomo że człowiek ma wolną wole, i ni ch*j mu nie przetłumaczysz. Ale gdyby do ciebie podlazł jakiś pijak i chciał żebyś mu pomógł zwalczyć nałóg pomógł byś mu?
Założę się że nawet gdyby był to twój dawny kolega ze szkoły, pracy czy ch*j wie skąd, olał byś go cienkim sikiem i jebną jakąś tandetną wymówkę w stylu "sory ale nie mam czasu" czy "jestem zajęty", a ten kolo pomógł obcemu człowiekowi za darmo! Dał mu nową szansę! To że gościu postanowił wrócić do francy to już była tylko jego sprawa. Poprosił go o pomoc, to mu jej udzielił, i możliwe że gdyby go poprosił ponownie po by mu znowu pomógł. I WŁAŚNIE DLATEGO MAM DO NIEGO TAKI SZACUNEK!



Dlaczego mój post cytujesz skoro nie był skierowany w Twoją stronę tylko do inteligenta powyżej ?

NightMarePOL

2012-11-19, 22:00
Dzoyo wybacz. Chciałem wyrazić moją opinie do obu postów, oczywiście to nie jest nic osobistego względem ciebie.

johjohnson

2012-11-19, 22:21
tak czy siak Dżejson nie żyje i ch*j