18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Koci" bunkier

Gabranth • 2012-08-27, 23:34
Ten schron, który kiedyś służył za centrum łączności, obecnie stał się schronieniem dla kotów. Z racji tego, że jest głównie naziemny, spełniał swoje funkcje ochronne raczej średnio, ponieważ nie przetrwałby fali uderzeniowej. Jednakże, uszczelnione drzwi, filtry powietrza, silniki wysokoprężne pozwalały przetrzymać atak chemiczny.





Reszta w komentarzach...

mikEWrona

2012-08-29, 01:34
k***a jaki tam koci? raptownie 3 koty na zdjeciach :lodowka:
a rozpie**olilo mnie zdjecie z pisuarem na którym jest jakas wywieszona zółta tabliczka :D gdzie do okoła jakies niebezpieczne rzeczy to jebli jakas tabliczke na rozj***ny pisuar :idzwch*j:

quarenas

2012-08-29, 02:38
@sebocis
akurat napisy chyba we wszystkich polskich bunkrach też są w języku rosyjskim, bardziej o tym że to nie Polska, świadczy fakt że ten bunkier jest w zajebistym stanie, prąd jest, jeszcze świetlówki im działają...znając ruskich wpadłaby tam brygada z młotkami i wszystko by naprawili

amre

2012-08-29, 02:45
j***ć złom, j***ć narty!
silniki elektryczne, pompy ciepłownicze!
tyrbiny wentylacyjne, piec wysokotermiczny, sprzęty nanometryczne - sam bym to przytulił z chęcią :-D
a ile elektroniki radiowej. Tam jest kopalnia złota...

pireus

2012-08-29, 07:50
Zauważyłem, że huligan1 hejtuje każdy temat w którym są zdjęcia starych opuszczonych budowli. Czyżby jakieś traumatyczne wydarzenie w dzieciństwie, no chyba, że wciąż masz 12 lat i hejtujesz, ot tak, dla gimbusiarskiej zabawy.

Wasili852

2012-08-29, 08:18
siboos napisał/a:

jak się nie mylę to nie w Polsce ^ ^bo jest ten bunkier po 1 za pełny ;D za dużo złomu i wszystkiego no i brak graffiti i parę beczułek od bełtów butelek itp itd ;d


Ta :) i pomińmy to że tam jest w chu ruskich napisow :)co do zlomu to sie zgadzam... tyle kabelkow u nas by nie poleżało, zaskoczyli mnie ci ruscy.
"Kabelek do kabelka i będzie butelka"

solteck

2012-08-29, 08:38
Tą rozwaloną plakietkę z samolotami na bank już tu widziałem

genghiskhan

2012-08-29, 09:11
repowski napisał/a:

o ku*wa, naszych tam nie było jeszcze - za dużo kabli i złomu


widzę, że lubisz powtarzać po innych
czy pozostałe 5 postów to też twoja twórczość OSOBISTA?

orzechccc

2012-08-29, 09:50
maszyny jak maszyny ale co bo to po samej cenie stali policzyc ktora zdrozala w ostatnich latach kilkukrotnie to wychodzi nam pare mln:p

injenero

2012-08-29, 10:05
ludzie którzy chodzą po takich miejscach chyba nie grali w te gry co ja i nie oglądali tych filmów co ja

elvis02

2012-08-29, 10:37
Się zawsze zastanawiałem, co ku*wa tam musiało się takiego stać, żeby to wszystko zostało ot tak opuszczone :D

W

2012-08-29, 10:43
bardziej widać tam ślady urzędowania ludzi niż kotów :roll:

Zr...........PL

2012-08-29, 11:23
ile miedzi :shock:

Cavaleria

2012-08-29, 12:47
Śmiejecie się z Rosjan a oni przynajmniej nie rozkradli nic w bunkrze :D Po komentarzach widać że do domu Was zaprosić nie można bo wyniesiecie lodówkę...

Kwiatmajster

2012-08-30, 09:29
Zaskoczę Was, bo co do napisów jest w naszym pięknym kraju kilka bunkrów z rosyjskimi napisami ot, choćby w Bornym Sulinowie i okolicach (jakiś silos poziomy na wyrzutnie, bunkry do przechowywania głowic atomowych, ot własność wschodniego sąsiada.) A co do rozkradzenia bunkrów u nas jest to wszędzie i nagminne:/ chyba że ktoś, jakaś instytucja, zacznie się tym opiekować jak na przykład obiektem specjalnym 3001 w miejscowości Dobrowo (notabene jest to siostrzany bunkier Brzeźnicy koło Bornego Sulinowa)
rządnym dowodów sadystom podaje film, niestety nie mojego autorstwa, ale mam mnóstwo zdjęć, które dostępne są w internecie :-P

siboos

2012-08-30, 23:44
quarenas napisał/a:

@sebocis
akurat napisy chyba we wszystkich polskich bunkrach też są w języku rosyjskim, bardziej o tym że to nie Polska, świadczy fakt że ten bunkier jest w zajebistym stanie, prąd jest, jeszcze świetlówki im działają...znając ruskich wpadłaby tam brygada z młotkami i wszystko by naprawili



hehe właśnie miałem to mniej wiencej na myśli ze nawet w Polsce były ruskie napisy i to dało mi taka niepewność ale w sumie fakt ze jest tam tyle złomu i taki dobry stan mówi samo za siebie ze nie Polska