18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kochanie ...

jet80 • 2012-10-09, 18:57
Żona do męża :
-Kochanie , jak wczoraj spałeś , to bardzo brzydko o mnie mówiłeś .
-Kto powiedział , że spałem ? :mrgreen:

Roxann

2012-10-09, 20:56
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, skąd wzięła się ta dziwna moda na pisanie spacji przed znakami interpunkcyjnymi...

Jammini

2012-10-09, 22:20
Moze jak on komus to opowiada to sie meczy przy tym i robi krotkie przerwy na zlapanie tchu, po czym przelal to na "papier" :D piwko poleci:)

BMWswap

2012-10-09, 23:03
jakbyś tak napisał:

"Żona do męża:
-Kochanie, jak wczoraj spałeś, to bardzo brzydko o mnie mówiłeś.
-Kto powiedział, że spałem?"

...to jeszcze bym się nad piwem zastanowił.

xsound

2012-10-10, 01:01
Zdecydowanie spacja przed pytajnikiem jeszcze bardziej kontrastuje drugą część zdania

yoyoyo

2012-10-10, 12:07
@Roxann - małpa widzi, małpa kopiuje.

Kain

2012-10-10, 14:32
wlasnie... o co chodzi... z tymi... spacjami przed... ,,znakami interpunkcyjnymi..." he.........

krzywy123321

2012-10-10, 16:38

Pociąg. Przedział sypialny. Na górze koleś, na dole koleś. Nagle z góry – prosto na twarz tego na dole – zaczyna lecieć gówno.
- Proszę pana, proszę się obudzić! Zesrał się pan!
- Przecież nie śpię.

Kruasant

2012-10-10, 20:41
[@quote]
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, skąd wzięła się ta dziwna moda na pisanie spacji przed znakami interpunkcyjnymi... [@quote]


No wiem , to wkurzające . Zgodzicie się ze mną ?

jet80

2012-10-10, 21:48
Kruasant napisał/a:

[@quote]
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, skąd wzięła się ta dziwna moda na pisanie spacji przed znakami interpunkcyjnymi... [@quote]


No wiem , to wkurzające . Zgodzicie się ze mną ?



nie

raper900

2012-10-11, 17:33
Ja wiem skąd się wzięła ta moda. Po prostu dzieciaczki w szkołach uczą się, że przed niektórymi wyrazami należy pisać przecinek. Są to np. "który", "że", "ponieważ" itp. A że dzieciaczki nieumiejętne jeszcze w pisaniu to stawiają ten przecinek bezpośrednio przed wyrazem tzn. bez spacji. No ale jak to bez spacji? Coś tu nie gra. Tak więc dzieciaczkom, mimo że jeszcze nie okiełznanym z tajnikami gramatyki, coś świta, że należy dodać tę spację. Tylko gdzie? Przed wyrazem przecież nie wolno, bo przed wyrazem ma być przecinek, tak więc wychodzi na to, że przed samym przecinkiem.
Puff. I tak powstał czokapik.

PS: Być może narobiłem parę baboli podczas pisania tego tekstu, jeśli komuś się chce to może mi wypomnieć.