18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochanie kupiłbyś mi coś !

turlaj_dropsa_ • 2014-02-01, 16:36
Jakiś czas temu moja ex prosiła mnie żebyśmy się wybrali na targi rzemiosła ludowego. Cały czas w głowie miałem myśl że lepiej zostać w domu podupczyc się, ale mimowolnie pokiwałem że można pojechać. Cała drogę słuchałem że w końcu mógłbym jej coś kupić fajnego. Przechodząc obok stoiska z biżuterią jakiegoś Czeskiego rzemieślnika zobaczyłem fajny pierscionek, powiedziałem ex ze jak chce to niech przymierzy i jak bedzie pasował to że biore, przymierzając zobaczyła cenę 300, powiedziała żebym się nie wygłupiał i tego nie kupował. Przymierzyła był ok, ja pod pretekstem targowania się odszedłem od niej i gosćiowi dałem 40 dychy za to i podziękowałem. Przez jakiś czas miałem spokój bo myślała że jej tak drogi prezent kupiłem.

Cała sytuacja przekonała mnie że jest j***ną materialistką, wiec długo z nią nie pobyłem od tej sytuacji.

Silnoręki

2014-02-02, 16:00
Radzę przestudiować termin materialista/stka. Tępy idioto. Piwa nie ma.

Plecionkarz

2014-02-02, 16:09
BongMan napisał/a:

Z własnego doświadczenia wiem, że ciężko się na Sadisticu przebić z historią, w której występuje kobieta. Zwłaszcza kobieta, którą r*chasz lub r*chałeś. Przepełnieni zawiścią prawiczki i nier*chalscy koniobijcy będą próbowali cię udupić :D




O dziwo na razie tylko dwóch, ale jeszcze czas :D



Napisałeś to tylko po to, żeby się pochwalić, że r*chasz. No i jeszcze ci się wydaje, że to nie lada wyczyn którego spora część facetów ci zazdrości. Z góry odrzucasz możliwość że historyjki są ch*jowe a jak jakaś jest krytyka to znaczy, że to tak z zawiści ;)

wildu88123

2014-02-02, 16:13
Nie przesadzasz trochę z tą materialistką? Przecież sam napisałeś, że jak zobaczyła cenę to gotowa była z tego zrezygnować. Oczywiście wiadomo, że w takich sytuacjach kobieta mówiąca "nie", myśli "tak". Wtedy można tłumaczyć się prostoliniowym tokiem myślenia mężczyzny, który zakłada, że jeśli nie powiesz o co Ci tak naprawdę chodzi, to tego nie ogarnę.
Sam mam dziewczynę i też zdarza się jej w żartach spytać kiedy jej coś kupie, ale nie jest to powód, żeby cokolwiek złego o niej mówić.
Kupno jakiegoś drobiazgu nie powinno być sposobem, który w końcu zamknie jej mordę, tylko sposobem aby sprawić jej trochę przyjemności, co w konsekwencji prowadzić może do całkiem udanego rżnięcia.
Być może to nie ona była materialistką, tylko ty smutnym żydem?

Catacombe

2014-02-02, 16:31
Nie ona jest materialistką, tylko ty jesteś kretynem. Dziwne że nie odeszła pierwsza.

rafa97

2014-02-02, 16:36
BongMan napisał/a:

Z własnego doświadczenia wiem, że ciężko się na Sadisticu przebić z historią, w której występuje kobieta. Zwłaszcza kobieta, którą r*chasz lub r*chałeś. Przepełnieni zawiścią prawiczki i nier*chalscy koniobijcy będą próbowali cię udupić :D



Co ty pie**olisz? W tej historii koleś przynajmniej nazywa sprawy po imieniu. Zrobił w konia laskę i olał ją bo leciała na kasę. Większość opowieści których tak bronisz, wygląda w ten sposób, że jakiś zauroczony swoją dupą cienias próbuje się tu chwalić, że jego księżniczka powiedziała jakiś rasistowski tekst, który z racji tego, że lata przy niej na miękkich nogach, wydaje mu się najśmieszniejszy na świecie. Tylko nie bierze pod uwagę, że reszta forum jej nie r*cha i każdego jebią ich suchary z domowego życia. Ja też mam dupę, która jest fajna i zabawna, ale nie mam zamiaru wrzucać tu stenogramów z naszych rozmów, bo nikogo to nie interesuje.

pomyslotym

2014-02-02, 17:23
ale wy jestescie tępi ! napisal 300 (koron) to jest jakies 48 zl. laska myslala ze 300 zl i powiedziala ze drogi. gosciowi zaplacil w zlotowkach 40 zl a po tym wszystkim i tak pewnie zar*chał :D piwo

turlaj_dropsa_

2014-02-02, 17:44
Jak tak patrze na niektorych komentarze ze jestem tepym idota i ze ona nie byla materialistka to mysle ze dziewczyne to widzieliscie ale k***a na obrazku. Przeciez to normalne ze Ci dziewczyna powie ze nie chce drogiego prezentu a go naprawde chce, widac to po blasku w oczach i zachowaniu, pozniej strzela fochy za byle co. A zreszta co ja wam bede tlumaczył jak sie z rączki na kobiete przerzucicie to zobaczycie o co mi chodzi ;) Pozdrawiam hejterów!

Malilopov

2014-02-02, 17:47
Quaswerty napisał/a:


Był za 300, a kupiłeś za 400, dobry interes :krejzi:


82 piwa... cofnęliśmy się chyba do roku 92 i korona stoi po 10 groszy

606

2014-02-02, 18:12
turlaj_dropsa_ napisał/a:

Jak tak patrze na niektorych komentarze ze jestem tepym idota i ze ona nie byla materialistka to mysle ze dziewczyne to widzieliscie ale k***a na obrazku. Przeciez to normalne ze Ci dziewczyna powie ze nie chce drogiego prezentu a go naprawde chce, widac to po blasku w oczach i zachowaniu, pozniej strzela fochy za byle co. A zreszta co ja wam bede tlumaczył jak sie z rączki na kobiete przerzucicie to zobaczycie o co mi chodzi ;) Pozdrawiam hejterów!



To nie umawiaj się z k***ami, tylko normalnymi kobietami, ty żałosny pojebie. Żadna normalna kobieta nie stroi fochów, bo nie kupiłeś jej czegoś, czego nie chce. k***a naczytałeś się kwejkowych "jebaków" co to c*pkę w .jpgu widzieli i strugasz lovelasa.
Jeśli chodziłeś z j***ną idiotką i faktycznie leciała na kasę - to twoja wina, widocznie jesteś taki żałosny, że nic poza tym w tobie nie widziała.
Nie chciała pierścionka, a kupiłeś - jesteś idiotą, bo go nie chciała, a ty wyrzuciłeś kasę w związku z czym z nią zerwałeś = twój związek wyceniłeś na te 48 zł, gratuluję.

Nie wymyślaj więcej bajeczek, bo szkoda oczu na czytanie tego gówna.

ye-baka

2014-02-02, 22:25
Zgadza się na anal?

werther

2014-02-03, 11:13
Quaswerty napisał/a:


Był za 300, a kupiłeś za 400, dobry interes :krejzi:




BongMan

2014-02-03, 11:59
Cytat:

Napisałeś to tylko po to, żeby się pochwalić, że r*chasz. No i jeszcze ci się wydaje, że to nie lada wyczyn którego spora część facetów ci zazdrości. Z góry odrzucasz możliwość że historyjki są ch*jowe a jak jakaś jest krytyka to znaczy, że to tak z zawiści ;)


Błąd. Nie r*cham od jakoś 2-3 stycznia. Mimo to nie psioczę na innych tak jak te lamusy. ch*jowa historyjka czy nie, ale nie zauważyłeś że jak w historii jest kobieta i motyw seksu albo związku, to hejt jest o wiele mocniejszy? Skądinąd się to bierze jeśli nie z zawiści typków, którzy dawno albo jeszcze w ogóle nie zar*chali?