18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochana sąsiadka

~Beniu_Beniu • 2011-08-17, 22:54
osobiście bym łapy upie**olił.

neoniasty

2011-08-18, 08:31
Stara k***a pewnie wraca z porannej mszy na której klęczała od początku do końca ...

Everizon

2011-08-18, 09:29
j***na moherowa babcia ! Przyczaiłbym się na szmatę, wj***ł do tego samochodu do bagażnika, wywiózł do lasu i kazał kopać...
Po godzinie kopania i wielu tentegowaniach o życiu i jego końcu nauczyła by się 1.szacunku 2.dbać o własne życie 3.przewidywać najprostsze i najoczywistsze potencjalne skutki swoich czynów.

boskiroman999

2011-08-18, 09:40
jak można podrapać Skorpionka??? To naprawdę wyraz największej nienawiści

ci...........ki

2011-08-18, 09:49
Jak jakiś kretyn zastawia pół chodnika to się jej nie dziwię i ją popieram ;]

Robster

2011-08-18, 09:58
Ja tam w bloku nie mieszkam, więc mogę się mylić, ale z tego co jeżdżę po rodzinie i znajomych, to raczej dużo miejsca do parkowania nie ma na tych blokowiskach. Szczęściarze wykupią jakiś garaż w pobliżu, jeszcze inni miejsce parkingowe pod blokiem, a reszta co ma robić?
Wk***ia mnie jak w mieście ktoś na ruchliwym chodniku postawi samochód, bo się zatrzymywać trzeba, a na ulicę nie wyjdziesz, ale tutaj stara p*zda ma całą uliczkę, a po tym chodniku i tak by uszła max 5m, bo później się kończy.

Koleś wszystko nagrał, więc stara szmata będzie bulić za lakiernika.

plugnplay

2011-08-18, 10:25
nie widac zeby tam stal zakaz, a chodnik nie ma 1,5 metra, pozatym konczy sie zaraz przed samochodem

sedroo

2011-08-18, 10:25
po co odrazu mazać farbą, łamać wycieraczki czy rysować lakier?... nie prościej wydać te pare zł i w razie wątpliwości w umiejętności parkowania kierowcy podarować takie cos?.

Dalione

2011-08-18, 11:19
@up
No nie pie**ol że to ty zamazałeś "ch*jowe".

sedroo

2011-08-18, 11:41
Dalione napisał/a:

@up
No nie pie**ol że to ty zamazałeś "ch*jowe".



no chyba Cie poj***lo ze ja bym to zrobil ;x

Czeczeszko

2011-08-18, 11:51
pie**olony staruch ze skoliozą na czole k***a. Takich to tylko wj***ć do worka i wpie**olić do wulkanu.

st...........er

2011-08-18, 13:18
Zawsze myślałem, że to młodzież takie rzeczy robi, a tu proszę starsza nobliwa pani, pewnie gorliwa katoliczka i ... ciach po boku - dz**ka!

bastion111

2011-08-18, 14:44
A w niedzielę do Kościoła i taka święta że jęzor po Komunię wystawia!!!! Pójdzie pewnie do nieba moher bandit ;)

Gabini

2011-08-18, 16:20
@Fumar
Bez znaczenia jaki samochód, oddałbym sprawę na psy. Jakby ona zadzwoniła zamiast rysować, koszty by wyniosły 100 zł i 1 punkt karny. Usunięcie rysy przez cały samochód wyjdzie drożej nawet na malczanie, jeśli ma to być ładnie zrobione. A tak poza tym, to głupia k***a mogła go obejść nawet gdyby skleił do tej barierki i nic by się świętej krowie nie stało. Życzę całej jej rodzinie rys za parkowanie pod jej blokiem. Chyba, że nikt starej suki nie odwiedza, bo to suka.

Suka_Blyat

2011-08-18, 18:28
Pener666 napisał/a:

łazi środkiem uliczek a chodnik pusty :evil: Lezie taka kwoka z wózkiem, zatrąbisz żeby wtoczyła się na chodnik, to afera bo się bachor obudził....


To jeszcze nie tak źle jak się toczy po tej ulicy... U mnie to potrafią se stare k***iszony zrobić pogaduchę na środku ulicy i choćbyś czołgiem jechał, nich*ja nie zejdzie :roll: