18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kocham takie dziewczyny

if...........yt • 2009-12-24, 12:41
Jak zrobić sobie zdjęcie nie używając lustra i łazienki. Kurs podstawowy.

Z portalu randkowego

Ks...........ak

2009-12-24, 12:58
Wyjaśnij mi proszę, bo nie rozumiem. Może to przez zmęczenie. :)

godzik

2009-12-24, 13:00
@up
Nie widzisz nic dziwnego w robieniu zdjęcia komórce, na której wyświetlone jest zdjęcie, które chcemy wstawić na stronie?^^

if...........yt

2009-12-24, 13:05
Na kompie też robicie zdjęcie ekranu zamiast klawisza "PRT SC", a jak chcecie posiadać zdjęcie wydrukowane to kładziecie monitor na ksero. Ok szanuje to.

godzik

2009-12-24, 13:09
ifryt napisał/a:

Na kompie też robicie zdjęcie ekranu zamiast klawisza "PRT SC"


Ja ostatnio zrobiłem tak xDD Jednak miałem dobry ku temu powód :P

.:...........:.

2009-12-24, 13:09
ifryt napisał/a:

kładziecie monitor na ksero


Dokładnie, o tak:


Arni.

2009-12-25, 12:27
skserować fotki z fona się nie da :( próbowałem :(

lesiot

2009-12-28, 22:56
ifryt napisał/a:

Na kompie też robicie zdjęcie ekranu zamiast klawisza "PRT SC", a jak chcecie posiadać zdjęcie wydrukowane to kładziecie monitor na ksero. Ok szanuje to.



Tak się składa, że zdjęcie jest tak bystrze wstawione, że można snuć domysły, że wstawiający dostał śmiesznego mmsa i zrobił zdjęcie komórce.
Dlatego czasem takim dość istotnym szczegółem jest myślenie przy wstawianiu... zrobił byś screena na którym widać że na portalu ktoś takie zdjęcie wstawił, to byłoby jasne... a tak... no cóż...
Troszkę hipokryzją jest zarzucać komuś, że wstawia taką fotkę na portal, wstawiając tak beznadziejnie tą fotkę na portal prześmiewczy.

Wilczex

2010-01-02, 14:18
lesiot napisał/a:

Tak się składa, że zdjęcie jest tak bystrze wstawione, że można snuć domysły, że wstawiający dostał śmiesznego mmsa i zrobił zdjęcie komórce.
Dlatego czasem takim dość istotnym szczegółem jest myślenie przy wstawianiu... zrobił byś screena na którym widać że na portalu ktoś takie zdjęcie wstawił, to byłoby jasne... a tak... no cóż...
Troszkę hipokryzją jest zarzucać komuś, że wstawia taką fotkę na portal, wstawiając tak beznadziejnie tą fotkę na portal prześmiewczy.



ke? :wtf: