18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"kocham małą pusię"

silesiaster • 2009-07-06, 11:35
czyli co autor miał na myśli :?: :mrgreen: bo "grafik" mógł mieć odmienne zdanie :-o


tu macie tekst:

I love little pussy,
Her coat is so warm,
And if I don't hurt her,
She'll do me no harm.
So I'll not pull her tail,
Nor drive her away,
But pussy and I,
Very gently will play.

I'll sit by the fire
and give her some food
and Pussy will love me
Because I am good.

Re...........an

2009-07-06, 12:24
Słabe.

silesiaster

2009-07-06, 12:29
Revan napisał/a:

Słabe.



no fakt - jak się nie zna angielskiego :lol:

Perlo

2009-07-06, 13:25
:lol:

Druga zwrotka mnie rozwalila ;)

Re...........an

2009-07-06, 13:27
Możliwe, nie pomyślałem o tym od strony laika, ale dla mnie i tak słabe ;]

Pi...........as

2009-07-06, 14:43
silesiaster napisał/a:



no fakt - jak się nie zna angielskiego :lol:



pewnie że to jest słabe, a śmieszyć może tylko tych, którzy cośtam ledwo lizneli angielski, a jednocześnie wszystko kojarzy się z jednym, także obstawiam na wiek gimnazjalny

silesiaster

2009-07-06, 14:51
Piotras napisał/a:



pewnie że to jest słabe, a śmieszyć może tylko tych, którzy cośtam ledwo lizneli angielski, a jednocześnie wszystko kojarzy się z jednym, także obstawiam na wiek gimnazjalny



miałem nie pisać - ale jak widze takie tłumaczenia to po prostu gorzej niż żenada z Twojego posta bije aż głupotą do n-tej :lol: już nic wiecej nie będę pisał w tym temacie więc się nie sil - to tak w razie czego :-P

Ag...........pt

2009-07-06, 18:49
Piotras napisał/a:

pewnie że to jest słabe, a śmieszyć może tylko tych, którzy cośtam ledwo lizneli angielski, a jednocześnie wszystko kojarzy się z jednym, także obstawiam na wiek gimnazjalny



Śmieszy mnie wygłaszanie opinii na temat tego co może śmieszyć innych, w oparciu o to co śmieszy Ciebie.

p.s. wiek gimnazjalny mam za sobą, a z angielskim radzę sobie nieźle; jak zatem mnie sklasyfikujesz?

Rafq

2009-07-06, 21:42
Ni w dupe ni w oko ten tekst. Obrazek jest z kotkiem, tekst też jednoznacznie wskazuje na kota, więc nie wiem kto tu gdziekolwiek może kojarzyć c*pke? No chyba że tylko wersami....

Scarlet

2009-07-06, 22:54
Rafq napisał/a:

Ni w dupe ni w oko ten tekst. Obrazek jest z kotkiem, tekst też jednoznacznie wskazuje na kota, więc nie wiem kto tu gdziekolwiek może kojarzyć c*pke? No chyba że tylko wersami....



pussy - ang. c*pka. a text nie jest wcale tak zupelnie o kocie..

valkyros

2009-07-07, 17:34
ogólnie to jest o kocie, wszystko wskazuje na pussy cat'a a nie wedżajne ;p