18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BongMan

2012-11-12, 16:25
Flaga pedalstwa obok flagi Polski! No ja pierk***adole do czego to doszło?!

LucaBrasi

2012-11-12, 16:40
ONR organizatorem największego marszu podczas Święta Niepodległości. Do czego to doszło? :shock:

aven1

2012-11-12, 16:48
bongman w formie...

WhoCoKaman

2012-11-12, 19:34
Brakuje jeszcze Milicji...

Hidalgo

2012-11-13, 11:00
Polecam dzień świra:)

potworkowo

2012-11-13, 11:27
Hidalgo
Moja racja jest mojsza niż twojsza... klasyka ;-)

SÅ...........ki

2012-11-14, 13:20
BongMan napisał/a:

Flaga pedalstwa obok flagi Polski! No ja pierk***adole do czego to doszło?!


O k***a, patrioci.

Atreyu

2012-11-15, 01:31
Wszystkie skrajności, objawy fanatyzmu i przejawy wrogości są z natury rzeczy złe.

di...........os

2012-11-15, 01:36
Niestety tak to wyglÄ…da...

Czyli jak watażkowie wycierają swe gęby w po stokroć sprane bandaże sztandaru.

Szoqn

2012-11-15, 02:36
Kilka filmów wyżej macie efekt tego do czego prowadzi zwalczanie narodowców i patriotów. Przyjeżdżają brudne islamskie k***y, proszą o azyl, bo [podobno] w ich kraju mają na sobie wyrok śmierci, państwo zapewnia dom, kasę, świadczenia etc. Potem budują oni swoje getta, przejmują kontrolę życia, a następnie [jak w tym filmie] bezkarnie atakują rdzennych mieszkańców. Tak, wyśmiewajcie katolików, prawicowców, zobaczymy czy będzie wam do śmiechu za 15-20 lat wy pie**olone lemingi. O ile rozumiem, czemu atakują Polskę i patriotów czerwone k***iszcza [bo to śmiecie z karaluchami i nawet tego nie kryją], o tyle nie rozumiem, dlaczego tej propagandzie telewizyjnej poddaje się reszta ludzi. Nie ma idealnego świata, ale możemy żyć w miarę normalnie tylko w zdrowym [prawicowym] ustroju. Mam na myśli wolność i odpowiedzialność, a nie hasła ONR'u. Liberalizm gospodarczy, konserwatyzm kulturowy etc.

isotop

2012-11-15, 02:57
@Szoqn

1. A więc jakby dalej rządzili prawicowcy w takich krajach jak np. Holandia to co... Arabowie by nie przyjechali? Może trudniej byłoby im o jakikolwiek socjal, ale wizja "lepszego standardu życia" pewnie i tak dalej by kusiła. Natomiast funkcjonowanie prawicowego rządu i konserwatywnego społeczeństwa niewiele by zmieniło, bo w Polsce społeczeństwo "postępowe" szczególnie nie jest, a jakoś Cyganie żyją sobie zupełnie swobodnie.

2. Z socjalem dla muzułmańskich imigrantów można sobie łatwo poradzić. Wprowadźmy prawo gwarantujące socjal wyłącznie obywatelom RP żyjącym w Polsce od wielu lat i niekaranym (a karą niech będzie np. "obraza [chrześcijańskich] uczuć religijnych", to choć raz ten przepis przyda się jak żaden inny), oraz utrudnijmy procedury związane z otrzymaniem obywatelstwa (aby nie było to takie łatwe dla tych dzikich hord). Problem rozwiązany, bo rozleniwione ciapatki nie będą już miały motywacji do najechania nas dla łatwej kasy.

3. Jak ktoś kolejny raz z rzędu w święto niepodległości urządza największą burdę w stolicy to przykro mi, ale sympatii nie zyska. Krytyka nie posypała się na patriotów (Polska to nie tylko Warszawa, a 11.11. jakoś jednak udało się świętować z kulturą w innych miastach), a na zadymiarzy. Ciekawe, że co roku latają flary i kostka brukowa i co roku winni temu są wszyscy, tylko nie sami najbardziej tam aktywni pseudo-patrioci.

4. Konserwatyzm kulturowy, a więc jak Polak to tylko katolik? No to troszkę marnie, bo chrześcijaństwo funkcjonuje w wielu postaciach, mamy też zupełnie niegroźne religie dalekiego wschodu, a i nie można zapominać o Polakach, którzy nie utożsamiają się z żadną wiarą. Gejów i lesbijki też mamy, a ja dalej nie usłyszałem argumentu, który udowodniłby mi, że są oni zagrożeniem dla cywilizacji zachodniej. Nikt tu nie mówi o adoptowaniu przez nich dzieci (poroniona idea), ale o samej ich normalnej koegzystencji w społeczeństwie. Może nie tyle konserwatyzm, co (wybaczcie, ale muszę użyć tego słowa) tolerancja. Tolerancja ma to do siebie, że ustala pewne granice. Poza nimi z pewnością jest chora ideologia muzułmanów, ale nie widzę poza nimi wcześniej wymienionych grup społecznych. Koegzystujmy z tymi, którzy umieją koegzystować z nami, a wszystko będzie ok.

Okash

2012-11-15, 03:21
idioci vs idioci

KanapkaZMP

2012-11-15, 10:02
obie strony siebie warte