18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochający mąż

~Beny • 2023-01-26, 13:17
Czyli czego nie robić, kiedy chcesz się pozbyć żony


nowynick

2023-01-26, 13:34
jeśli żona przegląda historię przeglądania to dokładnie to trzeba wpisać jeśli chcecie się jej szybko pozbyć z domu :)

coziro

2023-01-26, 14:36
Co za gamoń :shock:

Cipczan

2023-01-26, 14:36
Student kryminologii przed egzaminem, a ta się przypie**ala bez sensu.

dance4life

2023-01-26, 14:48
Popatrzcie w druga strone - moze jego kobita wpisywala to na jego kompie, po czym zniknela w p*zdu. To dopiero bylaby jazda :D

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-01-26, 15:11
k***a skąd wiadomo czy to prawda co pies przeczytał oni tam ciągle kłamią, może podpadł komuś ważnemu

opółnocyuciebie

2023-01-26, 15:41
można powiedzieć, że to podręcznikowy przykład :lol:

sadollo246

2023-01-26, 16:25
a wy myślicie że wyczyścicie historię przeglądarki i macie problem z głowy?-wy czyścicie swoją przeglądarkę ale na serwerze te dane też są przechowywane przez jakiś czas-CIA w Stanach ma specjalną ustawę na to .Tak zwana ustawa o atyterroryzmie,ustawa bezpieczeństwa w sieci, itp itd.-nawet nie wiecie jakie mają możliwośći.

_Netrunner_

2023-01-26, 16:56
sadollo246 napisał/a:

a wy myślicie że wyczyścicie historię przeglądarki i macie problem z głowy?-wy czyścicie swoją przeglądarkę ale na serwerze te dane też są przechowywane przez jakiś czas-CIA w Stanach ma specjalną ustawę na to .Tak zwana ustawa o atyterroryzmie,ustawa bezpieczeństwa w sieci, itp itd.-nawet nie wiecie jakie mają możliwośći.



ustawa AML

kuzano

2023-01-26, 16:57
sadollo246 napisał/a:

a wy myślicie że wyczyścicie historię przeglądarki i macie problem z głowy?-wy czyścicie swoją przeglądarkę ale na serwerze te dane też są przechowywane przez jakiś czas-CIA w Stanach ma specjalną ustawę na to .Tak zwana ustawa o atyterroryzmie,ustawa bezpieczeństwa w sieci, itp itd.-nawet nie wiecie jakie mają możliwośći.



Masz możliwości by być anonimowy dla organów ścigania. Ludzie kombinują , wystarczy poszukać np. fora z dziwnymi specyfikami i odpowiedź jak to zrobić masz przed własnym nosem. Odpowiedni system w którym da się ustawić adres MAC, VPN (nie z tych popularnych oraz ustawiony najlepiej na mother russia or uncle china teddy bear) oni pomogą to be annonymous, dodatkowo przeglądarka pozwalająca na szyfrowanie zapytań zainstalowana na penie i Voila. Stróże prawa cię nie polubią, bo praktycznie nic ci nie udowodnią.

Jestem zdziwiony że typowy hamburger tak się wysilił i wpisał zapytania w google. Ostanio czytałem że niektórzy są tak leniwi/głupi że pytają SIRI/Alexy co mają zrobić z ciałem :amused:

marcino_zly

2023-01-26, 18:09
Każdego tak można więc udupić
A może baba sama szukała takich tematów a później zniknęła uuuuuu kto wie...