18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochająca matka

Pa...........an • 2012-07-27, 12:39
Wiara matki w syna jest godna podziwu :amused:



gieno1

2012-07-28, 12:44
Karola_Strausburger włącz dzwięk :)

LarryFoulke

2012-07-28, 13:15
Trzeba mieć wielką odwagę, żeby nagrać takie dokumenty o swoim życiu.

jetstar

2012-07-28, 13:36
ty wieczny studencie ty!

Peter Guntes

2012-07-28, 14:30
Wk***iają mnie tacy ludzie. Myślą, że są praktyczni, znają się na życiu, a tak na prawdę kierują się chorymi zasadami które zostały im wpojone przez ich toksycznych rodziców. I teraz przenoszą ten cały jad na swoje Bogu ducha winne dzieci. Dla tych którzy rzucają mięsem w stronę głównego bohatera - nie wiem jak wy byście dali radę wyrastając w takiej rodzinie, od małego wysłuch*jąc od własnej matki jakimi śmieciami i nieudacznikami jesteście, jak bardzo żałuje że was urodziła i że nic w życiu nie osiągniecie. Wtedy też bylibyście takimi darmozjadami leżącymi ciągle na kanapie i uciekającymi od rzeczywistości w "panienki" i kolegów. I pewnie w wieku 20+ wciąż byście szukali swojej własnej drogi i tożsamości. Z resztą, to że zmieniał tyle razy kierunek studiów wcale nie znaczy że jest od razu debilem i darmozjadem, ten dokument sam w sobie jest dowodem na to, że brał to co robi na poważnie.

A dla autora zimniutkie piwo, co prawda widziałem to już wcześniej ale i tak miło patrzeć, że ktoś to zechciał tu udostępnić :) polecam obejrzeć kontynuację!

sethia

2012-07-28, 15:00
Ten koleś z tego co pamiętam robił ten dokument na swój dyplom w filmówce. Nie przez wszystkich był ciepło przyjęty, zarzucano mu zbyt wielkie obnazanie prywatnego życia.

hycel

2012-07-28, 15:16
I będzie z niego kolejna, wścibska menda dziennikarska. Bo jak własnej prywatności nie umie uszanować to co dopiero czyjejś.

Pu...........le

2012-07-28, 18:05
jaka ta baba jest upierdliwa, ło k***a.

krzxsiek

2012-07-28, 19:10
Patologia w tym kraju się sprzedaje :D Im większa patola to TV to kupi lub serial dokumentalny z tego zrobi :D

wezsietato

2012-07-28, 20:08
jak ma taką matkę to nie potrzebuje już teściowej...
:samoboj:

Endzior

2012-07-29, 23:39
krzxsiek napisał/a:

Patologia w tym kraju się sprzedaje :D Im większa patola to TV to kupi lub serial dokumentalny z tego zrobi :D

to TV to kupi lub serial dokumentalny z tego zrobi

serial dokumentalny



:homer: