18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobiety z Auschwitz

ddobry10 • 2013-01-18, 00:30
Film dokumentalny o kobietach które przeżyły obóz koncentracyjny w Oświecimiu.
Jakość audio jest jaka jest. Zostaje podkręcić głośniki ;)

1/3



2/3



3/3



Szukałem ale nie znalazłem, jak było to przepraszam :)

KomentującyPanicz

2013-01-18, 00:39
Dobra dobra, Ty w takiej sytuacji byś pały Owczarkom Niemieckim opie**alał...

ddobry10

2013-01-18, 00:46
Pałę to ty możesz oj***ć swojej starej, mogę się założyć że nie obejrzałeś 5 min z pierwszej części a komentujesz ....

KomentującyPanicz

2013-01-18, 00:48
up.,Oglądałem ten dokument jak Ty na chleb mowiłes beb, a do Matki cyc, bo z tym Ci sie kojarzyła...

ddobry10

2013-01-18, 01:08
Już tak nie kozacz że taki stary jesteś, bo ci się data przydatności kończy powoli... :death:

danieltrcd

2013-01-18, 01:13
k***a jacy z was twardziele!

mesior

2013-01-18, 01:21
@darujcie sobie.

snik0

2013-01-18, 07:18
a wy do tych sk***ysynów na roboty jeździcie i po golfy

dzikijezyslaw

2013-01-18, 10:00
Wstyd że są ludzie którzy nie potrafią się zachować. czy taki uważa że pisząc w taki sposób, czyni go to fajniejszym? Wstyd. Ale to nie ja się wstydzić powinienem.

Co do samego filmu; Wcześniej go nie widziałem. Dokument dobry, bez żadnego nadęcia tylko sama historia. Historia która wciąż nie przestaje mnie przerażać. Wojna to tragedia. Niestety świat wciąż jej doświadcza.

ddobry10

2013-01-18, 11:42
up@ Przepraszam bardzo ale ja nie potrafię zachować spokoju jak ktoś mi ubliża, wstydzić to powinien KomentująjącyPanicz bo po dacie jego produkcji widać że stary chłop a zachować się własnie nie potrafi a powinien dawać przykład, hmmm ale w sumei to sadistic ;) . I nie drążmy dalej tematu.

dzikijezyslaw

2013-01-18, 14:52
Ależ właśnie o owego Panicza mi chodziło. ;) Sprostowałem i również dalej nie drążę.

KomentującyPanicz

2013-01-19, 00:44
Powyzsze wypowiedzi zostawie same sobie, bo racji bytu nie posiadaja.

pep96729

2013-01-19, 23:55
Polecam wszystkim działaczom i sympatykom "patriotyczno-narodowych" organizacji zamawiających piwo wiadomym gestem.
Nosz k***a!!! Piwo za temat.

styq

2013-01-20, 00:23
KomentującyPanicz napisał/a:

up.,Oglądałem ten dokument jak Ty na chleb mowiłes beb, a do Matki cyc, bo z tym Ci sie kojarzyła...


Jak dla mnie to jesteś zwykły pajac. Skoro takiś dorosły, to dlaczego wypowiadasz się jak zwykły gówniarz? Wyjaśnię Ci, bo chyba nikt jeszcze cie nie oświecił, że liczy się to co masz do powiedzenia, a nie to że masz w syganturce 2 metry, obrażasz wszystkich w komentarzach, masz ch*j wie ile lat itd. Jesteś zwykłym zerem i ciotą, która próbuje się dowartościować. Każdy temat w suchary i było, a w dodatku to są twoje posty.

KomentującyPanicz napisał/a:

Było już, nawet wcześniej niż plemnik Twojego ojca zapłodnil jajeczko Twojego drugiego Tatusia...


KomentującyPanicz napisał/a:

Nie ma kolorow, a my tylko tak spostrzegamy ten swiat. A wiec z jakiej k***a racji jak chce 'wytrysnac' dziewczynie na twarz to ona sie nie zgadza, przeciez jeden ch*j tak na prawde tego by nie bylo widac :/



Jesteś zwykłym zerem i wk***iają mnie ostro takie pajace jak ty. W dupie mam twoją ripostę, więc się nawet nie poć. Tylko zrób sobie jakiś test iq, kilka próbnych matur (żałośnie prostych) i uświadom sobie, że albo coś ze sobą zrobisz, albo zawsze będziesz takim zbaraniałym pośmiewiskiem i zerem.

jendró

2013-01-20, 00:36
"Niemiecki obóz koncentracyjny w Auschwitz" a nie obóz koncentracyjny w Ośw. A jak ktoś chce się spinać to na prv.