18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobiety tankują.

Bila • 2014-03-12, 23:42
Stacja to nie kuchnia,więc nie ma co się dziwić.


el_kadafi

2014-03-12, 23:47
W czym problem. Jest wolne miejsce to się tankuje. Rozpie**alają mnie faceci co zwykłą osobówką czekają na wolne miejsce z lewej bo wlew mają po tej stronie a po prawej wolne.
Naucz się zanim skrytykujesz, że na stacjach benzynowych wąż ma długość większą niż przeciętna osobówka i nie ma znaczenia którą stroną podjedziesz jeśli nie będzie to 100m od dystrybutora.
A teraz grzecznie przeproś Panie mądrzejsze od ciebie.

VonHaiPaue

2014-03-12, 23:56
Widzę zdjęcie stacji, 3 samochody i 2 tankujące kobity. O ch*j tu chodzi? Jakiś ukryty przekaz?

Majdanek

2014-03-13, 01:16
@el_kadafi Ale po co sobie utrudniać? Pani z Micry mogła spokojnie stanąć po prawej stronie dystrybutora, a pani z Felicji mogłaby polewej i po problemie. Kobiety mają naturalne zdolności do utrudniania O.o

Bubles

2014-03-13, 01:16


Kobieca logika.

jednoręki-ujeżdżacz

2014-03-13, 01:23
Majdanek napisał/a:

@el_kadafi Ale po co sobie utrudniać? Pani z Micry mogła spokojnie stanąć po prawej stronie dystrybutora, a pani z Felicji mogłaby polewej i po problemie. Kobiety mają naturalne zdolności do utrudniania O.o

Nie gadaj. Czasem podjedziesz po kimś na jedyne wolne miejsce (wlew po złej stronie), a na drugie podjedzie auto w takiej samej sytuacji.
Jak się resorakami przestaniesz bawić a zaczniesz jeździć prawdziwymi samochodami, to zrozumiesz :pijaki:

tratatalo

2014-03-13, 01:25
sory k***a ale autor tematu na 100% nie ma auta jak napisala juz tutaj jedna osoba wąż wystarczy by okręcić auto, druga sprawa i najważniejsza to, trafią auta co mają wlew z tej samej strony i by nie czekać już tankują czasami jakiś agent czeka na hotdogi czy inne ch*jostwo

Za to chłopy co pracują na stacjach i wlewają paliwo to sk***iele i debile u mnie w średniej wielkości mieście na tej samej stacji były dwa przypadki gdzie wlali diesla do benzyniaka
Najbardziej mnie wk***ia:
ciągle proponują tego v-powera (zależnie od stacja inna nazwa tego paliwa) a ja k***a mam auto z 1994 roku do którego w ogóle się zaleca benzynę 95 oktanową a oni coś pie**olą o mniejszym spalaniu
nie wiem jak z diesel więc mówię na przykładzie benzyniaka

St...........ke

2014-03-13, 01:37
Sam tak tankuję, jak nie ma innego wolnego stanowiska, nie ma żadnych problemów.

vass

2014-03-13, 01:45
Dla tych co uważają, że nie ma znaczenia z której strony kobieta podjeżdża pod dystrybutor :)

Maldini321

2014-03-13, 01:47
el_kadafi napisał/a:

W czym problem. Jest wolne miejsce to się tankuje. Rozpie**alają mnie faceci co zwykłą osobówką czekają na wolne miejsce z lewej bo wlew mają po tej stronie a po prawej wolne.
Naucz się zanim skrytykujesz, że na stacjach benzynowych wąż ma długość większą niż przeciętna osobówka i nie ma znaczenia którą stroną podjedziesz jeśli nie będzie to 100m od dystrybutora.
A teraz grzecznie przeproś Panie mądrzejsze od ciebie.



Tylko problem zaczyna się jak się ma duże kombi np.Bmw e39, ford mondeo gdzie czasami może nie starczyć węża, a przecież nie będziesz węża przeciągał po dachu ani "tarł" po klapie bagażnika zostawiając czarne ślady na lakierze...

zyydek

2014-03-13, 01:49
Wszystko zależy też od stacji, u mnie w mieście jest kilka na których węże są krótkie. Tym Panią nic się złego nie dzieje. Kilka dni temu był filmik na którym pewien rusek miał problem z długością węża od dystrybutora to złapał auto podniósł i przesunął kawałek bliżej dystrybutora :D To było coś, to foto to gniot. Nic nadzwyczajnego

Bila

2014-03-13, 01:49
tratatalo napisał/a:

sory k***a ale autor tematu na 100% nie ma auta



Prorok k***a czy z kuli wróżysz,p*zdoneria głos zabrała.

gumi

2014-03-13, 02:18
Ja w takiej sytuacji wjeżdżam tyłem :>

Serret

2014-03-13, 02:25
"W czym problem. Jest wolne miejsce to się tankuje. Rozpie**alają mnie faceci co zwykłą osobówką czekają na wolne miejsce z lewej bo wlew mają po tej stronie a po prawej wolne.
Naucz się zanim skrytykujesz, że na stacjach benzynowych wąż ma długość większą niż przeciętna osobówka i nie ma znaczenia którą stroną podjedziesz jeśli nie będzie to 100m od dystrybutora.
A teraz grzecznie przeproś Panie mądrzejsze od ciebie. "

Ale za to rysujesz auto przeciągając wąż przez karoserie i lecące paliwo powoduje drgania na węży i także rysujesz delikatnie lakier…zwłaszcza jak masz uj***ne auto ;p

dodii

2014-03-13, 02:28
el_kadafi napisał/a:

W czym problem. Jest wolne miejsce to się tankuje. Rozpie**alają mnie faceci co zwykłą osobówką czekają na wolne miejsce z lewej bo wlew mają po tej stronie a po prawej wolne.
Naucz się zanim skrytykujesz, że na stacjach benzynowych wąż ma długość większą niż przeciętna osobówka i nie ma znaczenia którą stroną podjedziesz jeśli nie będzie to 100m od dystrybutora.
A teraz grzecznie przeproś Panie mądrzejsze od ciebie.



A pie**olisz. Swego czasu dorabiałem na stacji na nocnych zmianach, i takie bajeczki, że wąż długi możesz wciskać ale u siebie w domku. Spróbuj tak zatankować na całą rozpiętość węża, jak stacja normalna to zablokuje się dystrybutor najnormalniej w świecie. To samo z tankowaniem gazu. Tankowanie tak jak na obrazku to po prostu głupota i tyle i w tym temacie. A już najlepsi zawsze byli ci co ciągnęli węża dalej chociaż ni ch*ja nie chciał ruszyć na centymetr więcej.