18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieto trenuj sporty walki

MutliSerdelek • 2013-01-02, 01:23
:diabel:
Oglądałem kilkanaście razy i cały czas mi się to podoba :-/ To co sadysci lubia najbardziej Panny i Hooliganka :terror:

JcS

2013-01-02, 19:16
Rems napisał/a:

zwykłe głupie k***y, które pewnie klną jak poj***ne, jarają szlug za szlugiem i lubią się naj***ć czyli tzw. elita.



hejtujesz bo nie ma szans, żeby za darmo Ci którakolwiek z nich pociągnęła!!! Większe jaja mają niż połowa sodola;P

lukiduki

2013-01-02, 19:45
wytrenowane, niejednego sadola by naj***ły jedną ręką

grabarz69

2013-01-02, 21:20
A ja myślałem że to rozgrzewka na wf-ie :)

Lardz

2013-01-02, 21:50
Rems napisał/a:

zwykłe głupie k***y, które pewnie klną jak poj***ne, jarają szlug za szlugiem i lubią się naj***ć czyli tzw. elita.


Ta, bo jak dziewczyny się napie**alają za kasę na ringu w telewizji to już to jest normalne ale z pasji (nie mówię, że te pokazywane w tv nie robią tego z pasji) lub chęci dostarczenia sobie adrenaliny nie szkodząc innym tylko walczą między sobą to już jest k***a patologia. Weźcie się w łeb jebnijcie i pomyślcie trochę zanim coś napiszecie... :roll:

KoTu

2013-01-02, 22:55
Ustawki powinny być legalne i transmitowane w TV...
Popieram taką formę "reprezentowania" klubów czy -uj wie co tam sobie chcą niż biegania ze sprzętem po ulicach i walenie każdego kto się nawinie

Carol

2013-01-02, 23:50
KoTu napisał/a:

Ustawki powinny być legalne i transmitowane w TV...
Popieram taką formę "reprezentowania" klubów czy -uj wie co tam sobie chcą niż biegania ze sprzętem po ulicach i walenie każdego kto się nawinie


Chyba nie wiesz co się teraz w gimnazjach dzieje. Puśćmy coś takiego w tv to się jeszcze "lepiej" zrobi, dzieciaki będą miały "dobry" przykład.
A tak poza tym to widzę, że masz jakiś problem ze sobą. Masz dziwną rządzę przemocy. Jesteś może żydem?