18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobietę trzeba trzymać krótko...

Halman • 2021-02-27, 14:56

a krótko to nie znaczy długo... :-D

xXx5226

2021-02-27, 16:01
Krótko to Ciebie trzymać na łańcuchu trzeba bo spamujesz szajsem z tiktoka a ona, jak widać na filmiku jest po prostu puszczalska.

Halman

2021-02-27, 16:42
xXx5226, w ch*ju mam twoje cierpienia.

bloodwar

2021-02-27, 18:10
PsikutaBezS napisał/a:

fajna piosenka Olbrychskiego



Chyba raczej Piotra Fronczewskiego

JaTylkonaChwile

2021-02-27, 18:45
mi sie wydaje, ze ona bronila swojej torebki :) zapewne miala tam komorke a jak wiadomo - warto ryzykowac zdrowie i zycie dla ukochanego srajfona....

xXx5226

2021-02-27, 19:56
Halman napisał/a:

, w ch*ju mam twoje cierpienia.



Najpierw musiał byś mieć ch*ja.

JaTylkonaChwile

2021-02-27, 20:14
xXx5226 napisał/a:

Krótko to Ciebie trzymać na łańcuchu trzeba bo spamujesz szajsem z tiktoka a ona, jak widać na filmiku jest po prostu puszczalska.







odezwał sie k***a "miszcz" zajebistych tematów i orginalnego kontentu :homer:

Gdyby nie Halman to byś k***a na sadolu oglądał zabawne kotki lub filmiki z fortnite...

xXx5226

2021-02-27, 22:26
JaTylkonaChwile napisał/a:

odezwał sie k***a "miszcz" zajebistych tematów i orginalnego kontentu
Gdyby nie Halman to byś k***a na sadolu oglądał zabawne kotki lub filmiki z fortnite...



Rozumiem że uraziłem Twoją dziewczynę i teraz bronisz jej niczym Kaczyński fotela prezesa tak ? Gdybyś miał więcej rozumu od średnio rozgarniętego pawiana to wiedział byś że lepiej nic nie wrzucać niż spamować jakimś szajsem.

JaTylkonaChwile

2021-02-28, 12:16
xXx5226 napisał/a:

Rozumiem że uraziłem Twoją dziewczynę i teraz bronisz jej niczym Kaczyński fotela prezesa tak ? Gdybyś miał więcej rozumu od średnio rozgarniętego pawiana to wiedział byś że lepiej nic nie wrzucać niż spamować jakimś szajsem.



nie zesraj sie ptysiu :)

jakby to byl spam to ludzie by nie dawali piwek. Jak dają piwka to znaczy, ze ludziom sie podoba. Jak nie masz nic mądrego do zaoferowania to nie wypowiadaj sie bo jak narazie to nic nie wnosisz pozytywnego na sadola (w prawdziwym zyciu tez nie) wiec nie stękaj a jak sie nie podoba to wiesz co mozesz zrobic w przyspieszonym tempie :D