18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta za konsoletą

flightmen13 • 2013-07-05, 15:42
dla mnie bomba... :shock: nie dość, że ładna to i za konsoletą wywija!

Zobaczcie sami :

_P...........K_

2013-07-05, 16:54
@Gnoyek1990

Gdzie ja pisałem coś o kuchni lub o tym, że to co robi jest ch*jowe? Widzę, że masz jakiś głębszy ból dupy na wszystkich, którzy nie zachwycają się tym występem na lewo i prawo i starasz się ten ból dupy przelać w komentarzach do mnie. Już z tobą nie mam zamiaru pisać umysłowy dzieciaku, za niski masz poziom wypowiedzi i brak Ci jakiejkolwiek wiedzy w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie.

Deus-Ex-Machina

2013-07-05, 16:56
@upupup
Wszystkie twoje żale odnośnie tego filmu poszły w p*zdu, zobacz komentarz wyżej - to fake :lol:
I takie coś mam podziwiać? Zaraz puszcze sobie coś z winampa. Tez jestem artystą?

Gnoyek1990

2013-07-05, 16:59
POLAK_nie_polaczek napisał/a:

@Gnoyek1990

Gdzie ja pisałem coś o kuchni lub o tym, że to co robi jest ch*jowe? Widzę, że masz jakiś głębszy ból dupy na wszystkich, którzy nie zachwycają się tym występem na lewo i prawo i starasz się ten ból dupy przelać w komentarzach do mnie. Już z tobą nie mam zamiaru pisać umysłowy dzieciaku, za niski masz poziom wypowiedzi i brak Ci jakiejkolwiek wiedzy w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie.




Na początek proponuję czytać ze zrozumieniem ,jeżeli tego nie potrafisz proponuje powtórzyć klasy podstawówki to raz

dwa nie staram się aby komuś to się podobało (ponownie kłania się czytanie ze zrozumieniem) tylko przed poj***nym hejtowaniem wszystkiego na lewo i prawo.

Ostatniego zdania nawet n.t niskiego poziomu wypowiedzi nie będe komentować ponieważ to Ty jesteś hejtującym wszystko gimbusem a nie ja. Także mam to głęboko gdzieś co masz do powiedzienia

i masz racje oszczędź sobie wstydu i już nic nie komentuj bo jeszcze kilka komentarzy i wyjebią ci konto za warny

Babilonczyk napisał/a:

@upupup
Wszystkie twoje żale odnośnie tego filmu poszły w p*zdu, zobacz komentarz wyżej - to fake :lol:
I takie coś mam podziwiać? Zaraz puszcze sobie coś z winampa. Tez jestem artystą?



A puszczaj sobie na pewno nie będę tego hejtować jak jakieś przygłupy internetowe

gimi84pl

2013-07-05, 17:45
ostatni track to:
SKisM & DC Breaks -- Killer ft Dee Freer (CRUSH Remix)


Szczam_na_Zakrystii

2013-07-05, 18:37
Ale przynajmniej wie co robi :D Rozłożyła to wszystko na desce do prasowania :beka:

Se...........xe

2013-07-05, 18:40
Mam nadzieje że ona tak samo dobrze przy garach miksuje w kuchni.

Zuberek

2013-07-05, 18:41
spis nutek ktos ma ?

ja...........ze

2013-07-05, 18:43
gwarantuję hipnozę

borisklinga

2013-07-05, 18:44
jeśli gustujesz w swinskich ryjach, to faktycznie ładna...pogratulowac gustu

_P...........K_

2013-07-05, 18:45
jakjawasnienawidze napisał/a:

gwarantuję hipnozę



O, boobs dance :krawaciarz:

Prescot

2013-07-05, 18:46
nie dość że brzydka to jeszcze gównianej muzyki słucha tzn nie muzyki

TB303

2013-07-05, 18:52
Wymiatać to ona może i wymiata, szkoda tylko, że przy gównianej muzyce, która jest tak naprawdę najprostsza w miksowaniu.

T-Will

2013-07-05, 18:53
Tak sobie myślę, sądząc po jego opisie, że autor filmiku wrzucił po prostu filmik swojej dziewczyny tutaj.

bzyku102

2013-07-05, 18:54
czy mi się zdaje czy laptop i mikser na desce do prasowania stoją ?? o.O