18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta za kółkiem

Co...........er • 2014-01-17, 02:21
i takie właśnie skutki :D

Blezzer

2014-01-17, 12:15
Pomijając już jazdę lewym pasem i zapie**alanie po zaśnieżonej drodze...

k***a, tyle razy się mówi: "nie dawaj kobiecie auta", to k***a wszystko jak krew w piach. k***a rozumiem jakby jechała matizem czy innym piździkiem, fakt - im mniejsze tym lepsze dla kobiety (hehe Sadole, nie róbcie sobie tej nadziei, bo nie ma tu żadnej analogii :D ), no ale to mercedes, kobieta nie ogarnie już samego auta tej klasy, a co dopiero tej mocy (przyjmijmy, że to zdrowy i rozsądny merc). k***a, j***ne kułaki-nuworysze.

A z resztą ch*j z nimi.

Ad...........ct

2014-01-17, 12:21
Z przodu gwiazda- ch*j nie jazda :D

Zarammoth

2014-01-17, 12:21
Sajgonski napisał/a:

Obrazek


Piwko za Ricky'ego Gervaisa :D

bisfhcrew

2014-01-17, 12:36
Jak się nie potrafi jeździć zimą, to jeździ się wolniej.

lubiegolfy

2014-01-17, 13:10
Golfem tak nie zrobisz

MrZet

2014-01-17, 14:28
Rosjanie chyba nie rozumieją zasady dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

MaczoJuh

2014-01-17, 14:45
jebac to ! Lece bokiem , hamulec! ch*j, ze rozjebie auto, zatrzymam sie! < tak mysla kobiety...
A nie koniecznie to byl naped na tyl, ja osttnio (na przod) - ponad 90kmh oblodzona droga i zakret.. lecialem bokiem, na szczescie ogarnalem sytuacje gazem, i kreceniem kierwonicy (jak kubica) i tylko blotem uj***lem furke.

adrion321

2014-01-17, 15:28
GWIAZDA tańczy na lodzie ;)

KingOfDarkness

2014-01-17, 16:22
@MaczoJuh: Tutaj na pewno był napęd na tył. Tak na oko to jest to przynajmniej E klasa, a może nawet Ska W220. Jak tylko zobaczyłem, że zaczyna zmieniać pas to wiedziałem, że tak sie skończy :D

Sova30

2014-01-17, 21:55
Cytat:

jebac to ! Lece bokiem , hamulec! ch*j, ze rozjebie auto, zatrzymam sie! < tak mysla kobiety...



Kobiety jeżdżą tak, jak je nauczysz imbecylu! Jeśli kobieta ma za "instruktora" takiego samego głąba jak ty, to nie ma co się dziwić, że jeździ jak ostatnia p*zda. Zrozum debilu, że samo prawko w kobiecym portfelu nie oznacza, że potrafi ona jeździć! Jeśli masz prawo jazdy i jeździsz na co dzień powiedzmy 50 km to pewnie potrafisz ogarnąć furę w ekstremalnej sytuacji (w co wątpię).

Cytat:

A nie koniecznie to byl naped na tyl, ja osttnio (na przod) - ponad 90kmh oblodzona droga i zakret.. lecialem bokiem, na szczescie ogarnalem sytuacje gazem, i kreceniem kierwonicy (jak kubica)



No właśnie napęd na przód! Ale i tak mi się wierzyć nie chcę, że leciałeś 90 km/h na oblodzonej drodze w zakręcie i dałeś radę wyprowadzić auto gazem i kierownicą. Gdyby na drodze faktycznie był LÓD to po prostu skończyłbyś w rowie czy ch*j wie co tam było na poboczu!

To co ty prawisz człowieku nadaje się do "śmiechu warte"

Rok temu jechałem po prawdziwym lodzie ( a robię rocznie 80 000 km) i uwierz mi, nie dało się ruszyć dieslem na samym sprzęgle, po prostu koła buksowały w miejscu. Odcinek 2 km gdzie zazwyczaj przejeżdżam w 2 minuty przejechałem w pół godziny, nigdy nie byłem bardziej zesrany niż podczas tamtej jazdy.