18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta z bronią

le...........ce • 2013-11-19, 00:21
Spacerek z atrapą broni wprost na uzbrojonych policjantów to świetny pomysł :ok:



spoiler

matki121

2013-11-19, 17:22
Któraś jeszcze chce wyjść z kuchni?

melvin

2013-11-19, 17:45
Wolny dostęp do broni i wysokie uprawnienia dla policji, dwie rzeczy eliminujące nieprzystosowane i niepełnosprytne jednostki z amerykańskiego społeczeństwa ;-)

marcinc53

2013-11-19, 18:33
Słychać jakby gumowe. Nie wiem jaki dzwięk wydają kule gumowe ale chcę być ekspertem. W następnym odcinku porównam gumową amunicję do parówki.

mily1200

2013-11-19, 19:09
Zaraz będą obrońcy typu: A jak Ty byś się naćpał i tak chodził po ulicy z bronią w ręku?
Chwila, ćpanie jest nie legalne, jak chce się uj***ć niech idzie gdzieś do lasu lub zamknie się w chaupie. Jakby miałoby mi coś zagrozić , też bym strzelił.

A teraz koniec snu, nie strzeliłbym, bo w Polsce prawo ukarałoby mnie za to, iż zadziałałem bronią nie współmierna do zagrożenia i miałem wziąć jej tą broń własnymi rękoma i jej podziękować, iż ją oddała :O

RmX

2013-11-19, 19:50
gozdek napisał/a:

tam się nie pie**olą, i bardzo dobrze u nas to by poszli siedzieć jak by użyli broni..



W dupie byłeś gówno widziałeś, gumowe naboje cały czas są u nas używane w policji.

le...........ce

2013-11-19, 20:06
quartz75 napisał/a:

Nie masz ochoty tłumaczyć to[...]



Trzeba było uczyć się angielskiego.

quartz75 napisał/a:

[...]w dupę se wsadź swoje źródła[...]



Co najwyżej Twoją opinię.

quartz75 napisał/a:

[...]ale to jest do ch*ja polski portal[...]



To nie wrzucaj materiałów z zagranicznych serwisów...bo to polski portal. Argument mocny jak twój ból dupy.

Rzekłem.

Browney

2013-11-19, 22:40
Przecież to nie jest kobieta tylko jakaś Godzillaa !!!

quartz75

2013-11-20, 00:09
Się napisałeś, się namęczyłeś żebym ci powiedział: pocałuj mnie w dupę. I nie tam gdzie byś chciał sadolu, ukryty pedale. Winogronka sobie ssij.
Rzekłem a argumenty z dupy to na blog. Polecam popie**olcom.
Sęk w tym baranie, że ja rozumiem, może nie wszystko ale rozumiem. Konia tu walicie jakież to wszystko ch*jowe, że gdzieś indziej jest lepiej. ch*ju, masz przekaz to go przetłumacz. Proste jak j***nie. Nie masz to zamknij japę i nie pie**ol o niczym. Ot babę zaj***li w USA. Chcesz to ci k***a darmo tematy będę pisał cymbale.
Jeszcze coś o czym zapomniałem, jak ty k***a cytujesz liveleak to już być musi ostro. Z deklem.

le...........ce

2013-11-20, 00:46
quartz75, Widzę, że kultura to u Ciebie rzecz obca. Nawet nie potrafisz ( 38 lat w profilu :szczerbaty: ) wystosować jakichkolwiek racjonalnych argumentów. Kończę dyskusję :)

Dh...........ar

2013-11-20, 05:45
Jak ja chcę do USA, chociaż mogę odj***ć legalnie kogoś kto mi zagraża.