18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta wskoczyła na kanarów! Próbowała uciec.

wtoreknh • 2016-10-23, 17:33
Kobieta nie miała biletów, nie chciała okazać dowodu osobistego aby wypisali mandat. Kontrolerzy wezwali policje, kobieta chciała uciec i...


Erni90

2016-10-24, 07:37
szkoda 3 złote na bilet normalny

Mors_Nigra

2016-10-24, 15:47
Dla wszystkich którzy uważają, że autobusy powinny być "darmowe". Nie ma nic za darmo, dalej się nieuki nie nauczyły? Jak by były "darmowe" to kolejny podatek byłby doj***ny. "Darmowa" komunikacja w całym kraju... wiecie ile to wszystko kosztuje?! Wątpię. Bardzo szczerze wątpię. A żeby było ciekawiej, to pieniądze idące na ten wasz darmowy przejazd po drodze przechodzą przez różne ręce, rozmywają się i mała ich część trafia w ostateczności na busy, co oznacza, że podatek mały być nie może. Co oznacza, że taniej jest płacić za bilety. Ale co ja się pruję... wszystko za darmo! Wszystko! To jest możliwe! Żyjmy dalej w j***nej bajce w kraju gdzie wmawia się socjalizm od wieków i gówno z niego mamy. Tylko nikt dla wspólnego dobra za darmo pracować nie chce. To Ci dopiero zagwozdka.

janlew

2016-10-24, 16:10
mateuszsadoltzr napisał/a:

Ludzie nie róbcie takiej trzody błągam k***a,kupcie bilet za 1,50 albo zapłaccie mandat nie róbcie z siebie cebuli


przestańcie uprawiać nowomowę, warzywa od setek lat kojarzymy tak:
Zimniak, kartofel = wiejski Polak
Cebula, czosnek = żyd
Buraki = Ruskie
Choć jeśli autor posta miał na myśli iż babka przyżydziła na bilet, to wszystko się zgadza.

KrisCFC

2016-10-24, 16:14
Akurat dzisiaj rozmawiałem z kolegą z pracy, który dorabia jako kontroler, wiecie o tym, że on nie ma prawa was dotknąć, szarpać itp? Na pewno wiecie, a wiecie że ma prawo zagrodzić wam przejście a wy (tak samo jak on) nie macie prawa go dotknąć, odepchnąć itp? W momencie gdy to zrobicie jest to napaść na kontrolera i ma on pełne prawo działać w obronie własnej (kontroler jest osobą publiczną), co za tym idzie w tym momencie może wam wyj***ć z byka i położyć na ziemię do przyjazdu policji i to wy będziecie mieć przej***ne, nie dalej jak dwa miesiące temu, gościu który jechał bez biletu i się szarpał z moim kolegą dostał rok więzienia bez zawiasów. Także, awanturujcie się dalej, w busach i tramwajach są kamery, i to nie są atrapy, wszystko jest nagrywane. ;)

A Ci co chcą za darmo: za darmo to możecie w ryj dostać. :amused:

cenzurowany

2016-10-24, 16:31
val007

że jesteś picza i płacisz to już Twoja sprawa :D
inni dymają CI panne i nie płacą :D

dth

2016-10-24, 16:32
chciała na bilecie przyoszczędzić a potem "no puśćcie mnie". j***na wieśniara. Powinno być przyzwolenie by takie cwane k***y lać po ryju od razu na starcie za samą próbę ucieczki.

Krak

2016-10-24, 16:56
wtoreknh napisał/a:

Kobieta ...



Zwykła złodziejka i żadna elokwencja tego nie zmieni.

pan.szkielet

2016-10-24, 17:36
Mors_Nigra napisał/a:

Dla wszystkich którzy uważają, że autobusy powinny być "darmowe". Nie ma nic za darmo, dalej się nieuki nie nauczyły? Jak by były "darmowe" to kolejny podatek byłby doj***ny. "Darmowa" komunikacja w całym kraju... wiecie ile to wszystko kosztuje?! Wątpię. Bardzo szczerze wątpię. A żeby było ciekawiej, to pieniądze idące na ten wasz darmowy przejazd po drodze przechodzą przez różne ręce, rozmywają się i mała ich część trafia w ostateczności na busy, co oznacza, że podatek mały być nie może. Co oznacza, że taniej jest płacić za bilety. Ale co ja się pruję... wszystko za darmo! Wszystko! To jest możliwe! Żyjmy dalej w j***nej bajce w kraju gdzie wmawia się socjalizm od wieków i gówno z niego mamy. Tylko nikt dla wspólnego dobra za darmo pracować nie chce. To Ci dopiero zagwozdka.



Oczywiście, że komunikacja nie może być za darmo, bo przecież nic nie ma za darmo. Zapominasz jednak o jednej ważnej rzeczy - za komunikację miejską głównie płacimy w podatkach, bo większość firm, które się tym zajmują przynoszą straty. Ludzie, którzy piszą o "darmowej komunikacji" mają po części rację. Powinniśmy być konsekwentni - skoro płacimy już w podatkach to bilety powinny być zbędne. Gdyby jednak komunikacja miejska była naprawdę prywatna no to owszem bilety miałyby większy sens.

Tubylec78

2016-10-24, 17:39
Kanar - qrwa bez honoru

Meni

2016-10-24, 17:55
W Polsce powinni wprowadzić taki system jak w Anglii.
Wsiadasz TYLKO drzwiami z przodu i musisz odbić kartę, jak tego nie zrobisz to kierowca Cie nie wpuści dalej i po sprawie.
Swoja drogą wie ktoś czy w Krakowie dalej działa metoda jazdy na "branże krawiecką"?

Attero132

2016-10-24, 18:14
osbek napisał/a:



Osobna sprawa, że komunikacja miejska powinna być darmowa jak w pysk strzelił.



A kierowcy też mają pracować za darmo jak rozumiem??? j***ny idioto

osbek

2016-10-24, 19:30
I po co od razu te bluzgi panie kolego? Ktoś już wyżej napisał ale powtórzę, żebyś dobrze pojął. Wypie**alamy (przynajmniej ja, nie wiem jak Ty) w ch*j hajsu na podatki. W ch*j. Dochodowe, za prowadzenie działalności, za radia i tv, których nie używamy. Generalnie w k***ę. Gdyby cały ten hajs z podatków był rozprowadzany na faktyczne potrzeby, a nie utrzymywanie w k***ę niepotrzebnych miejsc pracy, kafkowski system i przede wszystkim dużo za dużo polityków to spokojnie starczyłoby między innymi również na pensję dla kierowców. Nie każę nikomu pracować za friko, nie wiem jak wpadłeś na taki durny pomysł, uważam po prostu, że w ch*j hajsu z wielu haraczy, które płacimy j***nej władzy w tym kraju, idzie na nikomu niepotrzebne debilizmy, a spokojnie mogłoby zapewnić darmową komunikację miejską (między innymi).

ALE ch*j LEPIEJ WYJECHAĆ Z RYJEM NA KOGOŚ I GO ZBLUZGAĆ, ZAMIAST ZAPYTAĆ CO MIAŁ NA MYŚLI.
Burak

ellsworth

2016-10-24, 20:01
osbek napisał/a:


Osobna sprawa, że komunikacja miejska powinna być darmowa jak w pysk strzelił.


W pysk to należałoby ciebie strzelić. Jaka darmowa do ch*ja? Kto ją zasponsoruje, święty mikołaj??

val007

2016-10-24, 20:24
cenzurowany

Właśnie o takim buraku, gburze czy drechu pisałem. Typowy niewykształcony głąb żyjący na garnuszku mamusi, który nie ma bladego pojęcia co to jest odpowiedzialność. Chłopie co najwyżej byś puknął biedaku to dziurę od klucza.

dth

2016-10-24, 22:32
@osbek
czyli w skrócie: niech bogaci płacą więcej podatków żeby biedota mogła i tak jeździć za darmo?