18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta?

tomek841 • 2012-11-29, 09:50
Całkiem przystojny z niej facet :spoko:


WoytAAs

2012-11-30, 02:59
to jest facet, kobieta miałaby makijaż

Sz...........jk

2012-11-30, 09:23
@Damundo

Jak lecisz na cyklu już kilka lat i nie robisz przerw, a jedynie mosty to jaja robią się malutkie ;) . Kuśka staje od podawanego oralnie/iniekcyjnie (zależy od preparatu) teścia i libido jest spore, ale po odstawieniu jądra nie produkują własnego testosteronu i powrót do naturalnej gospodarki hormonalnej jest trudny lub niemożliwy. Wielu kulturystów tak się zj***ło i muszą ładować teścia do końca życia. Co innego pojedynczy cykl i przerwa na odblok, a co innego ciągłe dawkowanie. Chociaż znam gości co zrobili dzieciaka na "wiecznym cyklu".

LilBe

2012-11-30, 09:26
Damundo mądre słowa ale nie do końca :D powiedzmy wiedza książkowa jedno praktyka drugie :D żeby ograniczyć spadek hormonów poniżej krytycznej granicy należy podawać dawki w równych odstępach czasowych, ale jednocześnie dawki nie powinny być zbyt dużym szokiem dla organizmu... najłatwiej było by to zobrazować na wykresie, ale jesteś kumaty więc zrozumiesz o co mi chodzi :D

szmiglak

2012-11-30, 12:10
tutaj wersja bez stanika :krejzi: :

bravoteampolska

2012-11-30, 12:22
A ja myśle ze od sterydów ch*j z jajami , albo mu zanik albo odpadł.
Głupio mu było to założył stanik jako to że jest kobietą .

sebeks

2012-11-30, 12:51
tu z partnerem [ciekawe co on sobie myśli jak ją r*cha]:


lukaszksk

2012-11-30, 19:04
Bila napisał/a:

A gdzie on ma ku*asa?

Jajka małe po sterolach, duże uda i czarne gacie. Rozumiem że chciałeś zobaczyć to co cię smyra w anuska nocą więc ci pomogę. Dział HARD 8-)

Adamecki

2012-11-30, 20:42
@ButcheredAtBirth
To może też być austryjaczka bo adres na plakacie z tyłu kończy się na .at :)