18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta vs locha

Anal_Intruder_69 • 2024-04-07, 15:29

Waleczna locha pokazuje szczuplejszej koleżance, że masa jest ważniejsze niż technika. Można szybko przegrać samemu :-P

PabloSkills

2024-04-07, 15:35
To był wyczerpujący atak. Tak wygląda kalectwo.

SkoPio1

2024-04-07, 15:44
Dobrze, że miłosierni ludzie podali jej butelkę z tłuszczem.
Przeżyje.

jkllll485

2024-04-07, 15:54
Ta, szczuplejsza nawet nie miała takiego zasięgu ramion by sprzedać jej cepa bo bebech pełni funkcję ochronną niczym bufor wagonu, j***na się zaczezpieczyła. Lepiej by było ją obejść niż przeskoczyć.

Kristo96

2024-04-07, 16:05
Czy to nasze słynne KSW? (Ksw to skrót 3 słów panie admin)

Baronessa

2024-04-07, 16:43
"RedFace", czyli cyrk mma w wydaniu czeskim. Locha to Kotlarova i waży 260 kg. Generalnie większy cyrk i ustawki, jak w polskich patogalach. W materiałach promocyjnych kilka ustawek, gdzie locha wywala swoją oponentkę, prowadzącego, czy innych silnych facetów. Sama walka zapewne też ustawiona, więc nie ma sensu oceniać. Cyrk odstawiony, obrażeń praktycznie zero, gruby hajs od frajerni za ppv i bilety ściśnięty, locha też dostała ochłap za który przez pół roku się nażre do syta w McDonaldzie i wszyscy zadowoleni.

Co do samej aparycji lochy - totalnie mój klimat. Ogromne brzuszysko, chorobliwie otyła i cała ulana jak wieprz. Po uprzednim zaprowadzeniu świni do stomatologa (locha ma ogromne braki w uzębieniu, tu akurat nie widać), usunięciu gnijących resztek klawiatury i zagojeniu dziąseł, ładował by ku*asa w ten ulany gardziel i zalewał nasieniem dzień w dzień. Gum job w wykonaniu 250-kilogramowej świni to niebiańskie uczucie.


smc

2024-04-07, 18:02
Taka tradycja w USA...


Należy jej się ekstradycja.

PsikutaBezS

2024-04-07, 18:06
Kobieta z tatuażami to nie jest kobieta. To typ przebrany za kobietę który wyszedł z więzienia.

Payan

2024-04-07, 18:14
Przegrała z własną wagą.

jebacruskiescierwo

2024-04-07, 19:06
Wode jej k***a podali. Trzeba było ze dwie śląskie to od razu by wstała

Belweder

2024-04-07, 19:48
Wygranym jest tutaj grawitacja

SkoPio1

2024-04-07, 20:36
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Ja pie**ole tak się spaść.



pie**olę. Ę.

A co do Amerykanek - suchar à propos:

Spotykają się kumple na grillu i przechwalają podbojami:
— Poderwałem blondynę, całkiem zarośniętą na dole!
— Ja pie**olę — chóralnie odpowiada lekko zszokowana reszta.
— A ja spotykałem się z taką bez rąk! — przebija drugi.
I tak chwalą się jeden przez drugiego, aż padła kolej na najbrzydszego, takiego z pryszczami, takiego piwniczaka-sadolaka.
— A ty co, poderwałeś coś?
— Tak —odpowiada koleś — poderwałem taką jedną, zresztą co wam będę opowiadać, wymiary to 90-60-90.
—Fiu, fiu, fiu — gwiżdżą z zazdrością koledzy — no to zajebiście facet!
— No…, zajebiście — zgadza się z nimi pryszczaty i dodaje — a druga noga taka sama.

diskorelaks

2024-04-07, 22:17
Już myślałem że to Bonus BGC