18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kobieta ścięła 4,5-metrowy krzyż. Przeszkadzały jej głośne m

Bassu • 2014-07-29, 15:22
Jednak nie wszystkie starsze osoby mają wyssany mózg przez kościół.

Nie mogę wkleić linku do strony, więc zastosuję metodę
ctrl + c, ctrl +v.

Ewidentnie babeczce należy się krata piwa


Przed domem mieszkanki Raczkowic (województwo śląskie) ustawiono 4,5-metrowy krzyż, pod którym gromadzili się okoliczni wierni. Głośne modlitwy tak przeszkadzały kobiecie, że ścięła ona metalową konstrukcję i ukryła ją na terenie swojej posesji. Sprawą zajęła się już policja, którą powiadomiono o kradzieży krzyża.

Stacja TVN24 ustaliła, że krzyż odnalazł na działce kobiety policyjny pies tropiący. 57-latka przyznała, że ścięła krzyż za pomocą piły do metalu, wyjaśniając jednocześnie, że bardzo przeszkadzały jej głośne modlitwy wiernych, którzy gromadzili się pod jej domem. Ponadto wierni, którzy zdobili krzyż, dwukrotnie uszkodzili jej płot.

– Ja nie jestem z tego dumna, nie to było moim zamiarem, ale to był akt rozpaczy – powiedziała kobieta, dodając, że bezskutecznie prosiła księdza o przeniesienie krzyża w inne miejsce. Stacja TVN24 ustaliła, że czyn kobiety został „wstępnie uznany” za kradzież i obrazę uczuć religijnych. Jeśli sąd zgodzi się z taką oceną, 57-latce będzie grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Radbug

2014-07-29, 15:31
nie miej wyssanego mózgu przez kościół-zetnij najbliższy krzyż "bo ci przeszkadza"-bardzo k***a gratuluję rozumowania. :facepalm:

może ludzie którzy mieszkają blisko autostrady i hałas im przeszkadza powinni wyjść pewnej nocy i porobić w niej dziury? logiczne prawda-nie będą mieć mózgu wypranego przez GDDKiA...

remi1982

2014-07-29, 15:53
@Radbug A co miała babcia robić jak tłumy zjebów jej przed oknem zawodziły? Jak jakaś biedna babcia ścięła krzyż, to ogólnonarodowe larum się podniosło, tvn pie**oli, polsat pie**oli, obraza uczuć. Ale jak usuwano ze Ślęży rzeźbę Świętowita (bo jakiemuś zj***nemu proboszczowi się to nie podobało) to k***a w mediach o tym nie słyszałem. Katolicy mają to do siebie, że z ich punktu widzenia mogą atakować i oskarżać innych o obrazę uczuć religijnych, ale w drugą stronę to nie działa jakoś. A tak na marginesie, jest mi niesamowicie żal, że ludzie zapomnieli już o swoich prawdziwych Bogach, na rzecz jakiegoś odległego izraelskiego bóstwa.

4h...........ch

2014-07-29, 15:55
Nie rozumiem, aktualnie nie trwają modlitwy przy kapliczkach. Informacja jest albo stara, albo ktoś tu ma fanatyków religijnych obok. Prawdę mówiąc zamykając okna aktualnej jakości młot pneumatyczny pracujący obok jesteśmy wstanie zagłuszyć telewizorem i wcale nie na dużą skalę (np. PHILIPS na 20/100 ) czyli standardowo używana głośność.

Radbug

2014-07-29, 16:01
remi1982 napisał/a:

A co miała babcia robić jak tłumy zjebów jej przed oknem zawodziły?



Aha,czyli zgadzasz się z moimi przemyśleniami na temat autostrad? Dobrze wiedzieć,dobrze...no bo co ci biedni ludzie mieszkający blisko nich mają robić-tylko jedno im pozostaje... :roll:

Un_Nem

2014-07-29, 16:16
spoko. obraza religii ale k***a czy ta pedalska religia nie obrazila ludzi stawiajac jakis pie**olony krzyzyk obok nich? tym to juz sie nikt nie zajmie.

remi1982

2014-07-29, 16:17
Radbug napisał/a:



Aha,czyli zgadzasz się z moimi przemyśleniami na temat autostrad? Dobrze wiedzieć,dobrze...no bo co ci biedni ludzie mieszkający blisko nich mają robić-tylko jedno im pozostaje... :roll:




Chodzi mi jedynie o to oburzenie po ścięciu krzyża. Poza tym sam mieszkam w mieście, moje okna są zaraz obok ulicy, i nie widzę w tym problemu. Jedno ni jak się ma do drugiego. Autostrady i wzmożony ruch, to postęp cywilizacyjny. A bandy debili klęczące przed bożkiem z izraela to debilizm i regres społeczeństwa i kultury.Tak, wk***iają mnie bijące dzwony w katolickich świątyniach i różne procesje katolików, kiedy to zamyka się dla nich ulicę aby mogli maszerować przez miasto. Zyjemy w katotalibanie gdybyś nie zauważył. Poza tym katolicy strasznie wybiórczo podchodzą do wielu spraw.

demiksior

2014-07-29, 16:19
Marzę żeby powróciła inkwizycja i wyrżnęła wszystkich co mają jakieś wąty do religii chrześcijańskiej ^^

mazurpl

2014-07-29, 16:22
Ja bym zainwestował w porządne głośniki i nak***iał black metalem podczas modłów.

Leet

2014-07-29, 16:23
demiksior napisał/a:

Marzę żeby powróciła inkwizycja i wyrżnęła wszystkich co mają jakieś wąty do religii chrześcijańskiej ^^


a jakże! w obronie niepiśmiennego zombie-żyda sprzed 2 tys. lat :lol:

W tej Polsce nigdy nie będzie lepiej gdy po jednej stronie będzie lewactwo a po drugiej oszołomstwo żydochrześcijańskie.

Kaskaderdx10

2014-07-29, 16:31
Radbug napisał/a:

nie miej wyssanego mózgu przez kościół-zetnij najbliższy krzyż "bo ci przeszkadza"-bardzo k***a gratuluję rozumowania. :facepalm:

może ludzie którzy mieszkają blisko autostrady i hałas im przeszkadza powinni wyjść pewnej nocy i porobić w niej dziury? logiczne prawda-nie będą mieć mózgu wypranego przez GDDKiA...


debilem jesteś
autostrada jest po to żeby dojechać do istniejącego celu
krzyż był po to żeby modlić sie do nieistniejącego boga

pakicito

2014-07-29, 17:06
Cytat:

może ludzie którzy mieszkają blisko autostrady i hałas im przeszkadza powinni wyjść pewnej nocy i porobić w niej dziury? logiczne prawda-nie będą mieć mózgu wypranego przez GDDKiA...


ja pie**olę jaki tołk; jeśli mieszkańcom nie pasuje autostrada robią sprzeciw lub jak to często bywa wysyłają ekologów, którzy znajdują zagrożone żabki (chociaż przeważnie mogą dostać 2-3 razy tyle za działkę, to się zgadzają sprzedać pod autostradę) a jeśli nawet to są ekrany pochłaniające dźwięk, bo autostrada to nie 4.5-metrowe coś co można przenieść 50 metrów dalej; baba miała se jebnać ekran przez chałupą?

wytrzeszcz5

2014-07-29, 19:48
@remi1982 a prawda taka że tysiące lat Siwętowita próbuje przepić cały panteon i nic :P
Chrystus pewnego czwartku próbował i do niedzieli było z nim słabo.

kossa69

2014-07-29, 20:00
Temat religii i jest ból dupy. Trzeba iść po popcorn będzie ostra dyskusja ateistów z bezmózgowcami