18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta przez ciuchów wkręcenie schodami w górę porwana

fantastico • 2017-10-24, 02:14
Ciuchy kobiety wkręcone w schody ruchome powodują jej wciągnięcie w górę, gdzie spanikowana ratowana jest innym człowiekiem. Jej twarz wyraża wiele emocji, z czego dominujące jest przerażenie i niemoc.




sanon

2017-10-24, 10:35
Ale patrzcie na to j***ne pustactwo, bo ja k***a nie wierze ze ludzie to takie lemingi.
Gosciu (p*zda j***na) zamiast wbiec na schody - to sie k***a gapi jak j***na ciota.
Ciapata (p*zda j***na) biegnie na pomoc ze smartfonem w lapach, i za ch*ja go nie wypuszcza z rak.
Swiat sie konczy.

pierdylion83

2017-10-24, 11:36
Kolejny filmik z ruchomymi schodami w roli głównej.
Do niedawna nie czułem "dreszczyku emocji" wchodząc na to gówno.
Cytując klasyka - "Sadol uczy, sadol bawi..."

mam_kompa

2017-10-24, 14:00
tym chwytem mogli wyrządzić więcej szkód dzieciakowi

biala20

2017-10-24, 15:30
sanon napisał/a:

Ale patrzcie na to j***ne pustactwo, bo ja k***a nie wierze ze ludzie to takie lemingi.
Gosciu (p*zda j***na) zamiast wbiec na schody - to sie k***a gapi jak j***na ciota.
Ciapata (p*zda j***na) biegnie na pomoc ze smartfonem w lapach, i za ch*ja go nie wypuszcza z rak.
Swiat sie konczy.



Chrzanisz! Cała ta ciapata rodzina trzyma w łapach smartfony! A gościu spoku, nie będzie się brudził! Zresztą ch*j wie, czy dotykanie nawet w takiej sytuacji laski nie spowoduje maczetowego odwetu!

waikiki

2017-10-24, 16:42
ten z wąsami stoi k***a u nie dowierza jakbym takiemu przypie**olił to wtedy by się otrząsnął pedał zaj***ny

zdulak150

2017-10-24, 16:44
piwo dla typa co jej nie pozwolil spasc

kiwiszon

2017-10-24, 17:15
k***a, ale to są debile... Ruchome schody mają na końcach przyciski do awaryjnego zatrzymania...

Sist

2017-10-24, 17:53
@Up o tym wie Europejczyk. Oni pewnie myślą, że to dam Allah wprawia w ruch schody, żeby się wiernym nogi nie męczyły.

adamsok

2017-10-24, 19:27
dimsim napisał/a:

tym chwytem mogli wyrządzić więcej szkód dzieciakowi



Ale peierdolisz farmazony. Zapewne jeśli doszło by do upadku z samej góry to nic by jej się nie stało?

Koleś wykonał mega robotę, i myślę że dziewczyna powinna zawdzięczać mu że nadal żyje

Radbug

2017-10-24, 19:40
Aż przypomniał się koszmar dzieciństwa. Co będzie jak moja rozwiązana sznurówka zostanie na końcu schodów przez nie wciągnięta. Czy urwie mi nogę?

Na szczęście nigdy nie byłem takim ryzykantem za dzieciaka i dzięki temu nadal mam obie nogi. W przeciwnym razie już dawno wylądowałbym pewnie na hardzie.

mazga50

2017-10-25, 13:41
Kobieta? Dziewczynka jeszcze...

MaVskY

2017-10-27, 17:45
Z reguły wiem że muslimom się nie pomaga.
DZIĘKUJE DOBRANOC