18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta przebiega przez ulicę

di...........94 • 2013-04-14, 18:54
Skutki przebieganie przez ulicę nie zwracając uwagi na samochody poruszające się po ulicy :roll: Mało brakowało i było by co oglądać na hardzie :-P


stery_srh

2013-04-14, 19:33
Abstrah*jąc od tego, że ten kierowca to debil - spotkać w Rosji przejście dla pieszych z widocznymi namalowanymi pasami na jezdni, to tak jak trafić w lotka. :-/

antek025

2013-04-14, 20:12
sk***iel na pasach wyprzedzał...

samaelpl

2013-04-14, 20:12
Niekoniecznie wina kobiety, tylko idioty, który wyprzedzał.

eablack

2013-04-14, 20:12
Po 1: Kierowca debil bo wyprzedzał na pasach.
Po 2: Przechodząc przez ulice nie wolno biegać.

Oboje są sobie winni.

An...........or

2013-04-14, 20:13
Ale wślizg ładny :D
Naszych piłkarzuf mogła by uczyć :!:

speak

2013-04-14, 20:28
ch*j że kierowca wyprzedzał, ch*j że ona biegła ale na ch*j ten kierowca który nagrywał się zatrzymał ? nie ma sygnalizacji więc na ch*j zapraszał pieszego na przejście ? dobra piesi mają pierwszeństwo ale czy to że stoi i czeka oznacza że mam się już teraz zatrzymać ? nie ! zwłaszcza jadąc prawym pasem nie patrząc czy przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł wyprzedzania mnie.

ellsworth

2013-04-14, 20:38
speak napisał/a:

dobra piesi mają pierwszeństwo ale czy to że stoi i czeka oznacza że mam się już teraz zatrzymać ? nie ! zwłaszcza jadąc prawym pasem nie patrząc czy przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł wyprzedzania mnie.


@up, nie k***a, masz się zatrzymać za 10 minut! :homer: I to nie on ma zabezpieczać oszołoma, który sobie wymyśli wyprzedzanie w rejonie przejścia dla pieszych.

ng...........th

2013-04-14, 20:45
speak napisał/a:

ch*j że kierowca wyprzedzał, ch*j że ona biegła ale na ch*j ten kierowca który nagrywał się zatrzymał ? nie ma sygnalizacji więc na ch*j zapraszał pieszego na przejście ? dobra piesi mają pierwszeństwo ale czy to że stoi i czeka oznacza że mam się już teraz zatrzymać ? nie ! zwłaszcza jadąc prawym pasem nie patrząc czy przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł wyprzedzania mnie.



Tam było przejście dla pieszych, idioto :homer:

speak

2013-04-14, 20:48
ellsworth napisał/a:


@up, nie k***a, masz się zatrzymać za 10 minut! :homer: I to nie on ma zabezpieczać oszołoma, który sobie wymyśli wyprzedzanie w rejonie przejścia dla pieszych.


znasz przepisy ruchu drogowego Panie Kolego ? czy mamy w przepisach napisane ze mamy ustąpić pierwszeństwa pieszemu który ma zamiar przejść ? czy mamy ustąpić pierwszeństwa pieszemu który zbliża się do przejścia ? nie. Nie on ma zabezpieczać oszołoma ale dlaczego autobus się nie zatrzymał babka stała cały czas a on chciał być uprzejmy a omal nie stał się w pewnym stopniu winny ale co ja tam wiem.



@up a gdzieś napisałem że nie było ? nawet wydaje mi się że jest do dziś


Cytat:

Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.


Pogos

2013-04-14, 20:51
a to głupia p*zda

ng...........th

2013-04-14, 21:04
speak,
Kierowca zatrzymał się, bo był uprzejmy, a to, że ktoś go wyprzedzał to nie jest wina tego co ustąpił pierwszeństwa tej kobiecie. Samo zapytanie z twojej strony "na ch*j ten kierowca który nagrywał się zatrzymał" jest bez sensu. Zatrzymał się to się zatrzymał i tyle.
Cytat:

zwłaszcza jadąc prawym pasem nie patrząc czy przypadkiem ktoś nie wpadł na pomysł wyprzedzania mnie



Kodeks ruchu drogowego podkreśla, że należy jechać prawym pasem ruchu o ile jest możliwość i o ile jadący przed nami jedzie z maksymalną dozwoloną prędkością.

Cytat:

dlaczego autobus się nie zatrzymał



Jak już to trolejbus, a nie zatrzymał się, bo po prostu pojazdom ciężkim służącym komunikacji miejskiej jest niewygodne ustępowanie pieszym, ponieważ taki pojazd wolno się rozpędza.

speak

2013-04-14, 21:16
Cytat:

Jak już to trolejbus, a nie zatrzymał się, bo po prostu pojazdom ciężkim służącym komunikacji miejskiej jest niewygodne ustępowanie pieszym, ponieważ taki pojazd wolno się rozpędza.

:homer: już po tym nie mam ochoty dalej dyskutować

Mindfuck

2013-04-14, 21:39
na hardzie nie ma co oglądać, chyba że szczanie do japy i takie tam.

Shaint

2013-04-14, 21:42
Ale ciamajda, jeszcze się poślizgnęła jakby jej było mało. ;D