18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta przebiega na pasach

WojtkU • 2014-05-17, 08:36


Cos mi sie zdaje, że nie ogarnęła zasad poruszaniu sie na ulicy.
Swoja drogą kto tak zapie**ala po miescie ile fabrka dala? :emo:

xts

2014-05-17, 08:48
jakiś wieśniaczek z sypiącym się bmw z przebiegiem 500tyś, widać wpadł w poślizg mocny, zaliczył bariereczki jak nic.

Autor

2014-05-17, 09:16
Bachor głupszy od kierowcy, tego rozj***nego 20 letniego składanego z 7 innych egzemplarzy pudła po 15 dzwonach.

sebastiaann

2014-05-17, 09:18
xts napisał/a:

jakiś wieśniaczek z sypiącym się bmw z przebiegiem 500tyś, widać wpadł w poślizg mocny, zaliczył bariereczki jak nic.


Autor napisał/a:

Bachor głupszy od kierowcy, tego rozj***nego 20 letniego składanego z 7 innych egzemplarzy pudła po 15 dzwonach.



Gościu uratował idiotce życie ryzykując własnym i należy mu się za to medal ale oczywiście musiały znaleźć się jakieś zjeby które na widok znaczka BMW reagują jak byk na płachtę i nie jest ważne co jest tematem filmiku hejt musi być

~Bambi~

2014-05-17, 09:22
Sebastian ty tak na poważnie? :wtf: Oj chyba próbujesz nam tu trolować :> Tylko strasznie marnie póki co :nie_znaju:

Autor

2014-05-17, 09:23
@sebastian
Jechałeś kiedyś Ty autem, które ma napęd na tył w deszczu po polskich drogach?
Gdybyś jechał wiedziałbyś, że nie da się zapie**alać bo nawet jeśli jeździsz takim rozj***nym gównem, które więcej burczy niż jedzie to i tak zdajesz sobie sprawę, że gdy złapiesz tyłem poślizg to się obrócisz np. na przystanek pełen ludzi...
k***a trochę wyobraźni, nikt tutaj nie usprawiedliwia tej dziewczyny, ale ten kierowca to kretyn...

sebastiaann

2014-05-17, 09:35
Autor napisał/a:

@sebastian
Jechałeś kiedyś Ty autem, które ma napęd na tył w deszczu po polskich drogach?
Gdybyś jechał wiedziałbyś, że nie da się zapie**alać bo nawet jeśli jeździsz takim rozj***nym gównem, które więcej burczy niż jedzie to i tak zdajesz sobie sprawę, że gdy złapiesz tyłem poślizg to się obrócisz np. na przystanek pełen ludzi...
k***a trochę wyobraźni, nikt tutaj nie usprawiedliwia tej dziewczyny, ale ten kierowca to kretyn...


Tak się składa że od 6 lat jeżdżę autem z napędem na tył. Koleś miał ułamek sekundy na podjęcie decyzji więc nie mógł przeanalizować co będzie dalej. Jeśli ty byś z premedytacją jechał w tą panienkę to mam nadzieję że nie masz prawka. I twoja teoria o poślizgu się nie sprawdza bo chociażby na tym filmiku go nie obróciło tylko zdążył skontrować by nie potrącić grupy ludzi. Dalej już pewnie nie opanował auta ale lepiej skasować wóz niż pozbawić kogoś życia, nawet nie ze swojej winy.

mare30ks

2014-05-17, 09:38
glupia c**a przebiegla, koles sie rozpie**olil a tamta sp***olila, sprawcy nie ma i koles ma przej***ne, juz wolalbym pie**olnac taka cipe. przynajmniej nie sp***oli i bedzie od kogo wyrwac odszkodowanie

Autor

2014-05-17, 10:00
@sebastian

Też jeżdżę autem z napędem na tył i z doświadczenia wiem, że przy dojazdach do świateł, skrzyżowań koleiny są wielkości wielkiego kanionu i w deszczu nie dopie**alam gazu by przelecieć na żółtym bo wiem czym to grozi. I o to mi chodzi,a nie o to co działo się z nim później...
Także trochę pokory. Gość skontrował bo zrobiłby tak każdy kierowca, z jakim skutkiem to już inna historia. On miał więcej szczęścia niż rozumu i tyle ode mnie.

decode21

2014-05-17, 10:12
Uwaga ciekawostka!
Wielu kierujących pojazdami przejeżdżając na czerwonym tłumaczy się: "Skąd miałem wiedzieć że tak szybko zmieni się na czerwone?" Opowiedz jest debilnie prosta: bo zielone świeciło się cały czas od momentu zobaczenia sygnalizatora! Czyli zbliżając się do skrzyżowania nie przyspieszamy tylko przygotowujemy się do możliwego hamowania mimo iż świeci się zielone!

Może kogoś przez ten post uratuje od śmierci lub kalectwa, ale z drugiej strony taki ch*j pójdzie później zagłosować na Tuska i PO więc mam mieszane uczucia więc róbcie jak chcecie...

piter210

2014-05-17, 10:22
"Kobieta przebiega na pasach"

Bo to przebiegła kobieta była :amused:

mesiash

2014-05-17, 11:35
Banda k***a hipokrytów. Dopiero co się na żółte zmieniło, i przy takich warunkach pogodowych wiadomo że by nie wyhamował, bo miał ze 20 za dużo na liczniku, ale wina i kretynizm leży ewidentnie po stronie pieszego. Nie wiem czy kobieta, może być pedał, wsjo rawno - głupia p*zda nie może poczekać 5s albo się rozejrzeć, i samochód o mało nie wpadł w grupę ludzie po drugiej stronie skrzyżowania - na szczęście kierowca wykazał się refleksem i umiejętnościami.