18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta pogryziona przez pitbulla

Macx83wwww • 2023-12-21, 04:38


Widać nie spodobała mu się jej twarz..

EksporterZła

2023-12-21, 13:04


*tak wiem, prawie z kwejka... ale tu pasuje akurat

~REsadER

2023-12-21, 14:21
Bul_od_bytu napisał/a:

Czyżby 12 przepisów na potrawy wigilijne z psiny?



mniami :mikolaj:

seeed71

2023-12-21, 14:25
Wstawi ktoś zdjęcie babki bez twarzy? Pozdro dla kumatych

witold.lacz

2023-12-21, 17:59
Czekajcie, jak to sie mówi? Błąd przy wychowaniu? Zawsze mnie śmieszą te teksty odnośnie psów.

PabloSkills

2023-12-21, 22:09
I kto ją teraz puknie?

Butla666

2023-12-21, 22:15
Zastrzelić bydle !
a z psem to nie wiem co zrobic, pies go j***ł

Rodo11

2023-12-22, 00:20
CrystalFairy napisał/a:

Pytanie czy się nie wpie**oliła na nieswój teren. Pies nie wygląda na pojeba, co by wszystko zabił. To pies obronny, to bronił. Tabliczek od cholery na tej furtce, więc któraś potencjalnie o psie, plama być może krwi też w wejściu. Coś mi tu nie pasi.



Zamykajmy k***a bramki!

Policeman

2023-12-22, 13:27
Podziwiam głupotę tych, którzy bronią właścicieli tych ras. Z życiowych obserwacji, uważam, że może z 10% to są normalni ludzi. 10% ciut nieodpowiedzialni, a pozostałe 80% to zakompleksione sebki frajerzy, którzy się naoglądali teledysków hip hopowych, sami są frajerami na strzała więc kupili sobie "pitbula".
I tak ani smyczy ani kagańca, pies karmiony najtańszą karmą z biedry, sebek ma psychę jak szkiełko w srajfonie więc i pies pie**olnięty. Jak sebek mieszka ze starą, której podkrada rentę i mają tam podwórko, to płot pewnie rozj***ny albo najebus furtki nie zamyka. I tak dzieją się non stop tragedia, pies pogryzł na spacerze, pies wyskoczył przez furtkę, przez dziurę w płocie.

I sram na to, że pies niewinny, jak będzie wam zdzierał skórę z twarzy, pewnie będziecie tak dalej uważać. Dylemat jest na mocy, to jest dylemat spaceru z psem. Powiedzmy, że mieszkacie w okolicy, gdzie są takie sebki z tymi gównopsami, chodzą bez smyczy, zwracacie uwagę, olewają. Policja gówno z tym robi, uwierzcie, policja ma to w ch*ju. Zgłaszałem, że ch*j j***ny stary dziad ma dwa agresywne owczarki niemieckie, otwiera bramę wyjeżdżając, a te psy wybiegają na ulicę, już raz zaatakowały babkę, ale jedynie kurtkę jej poszarpały, ludzie normalnie unikają tej drogi, a jak widzą że lampka otwierania bramy się pali, to robią w tył zwrot. Zwróciłem mu grzecznie uwagę w sklepie by coś z tym zrobił. Nic. Dziad nie wie o co chodzi. Zwróciłem mu jak otwierał bramę, nic, on nie widzi problemu. Zrobił filmik, jak psy wybiegają na ulicę, brama otwarta, zgłosiłem na policji. Nic. Poszedłem napisać wezwanie i j***ny k***a donos. Nic. Mija rok i dalej ta sama sytuacja, na pytania czy policja zamierza coś z tym zrobić, odpowiedź żadna. Aż nie wydarzy się tragedia, uwaga tvn, dramat i pan komendant powie, że niestety doszło do wypadku, że psy wyskoczyły, ale nic nie mogli poradzić :(

A ten dylemat jest taki, idziesz z psem, sebek idzie ze swoim bez smyczy, spodziewasz się tego, bo już nie raz tak sie działo. Jego pies to jakiś k***a pitt bull na sterydach, a wasz np. jamnik [nie mam już psa, nie miałem jamnika tylko olbrzyma, niszczyciela światów, ale nieważne]. Więc macie ze sobą nóż, no ale jak wam zaatakuje psa, to co możecie zrobić? Ciąć szyję? Leje się krew, sebek biegnie bronić psa, co robicie? Bijecie się z nim? Nożem? Na pięści? Dlatego nie rozumiem dlaczego policja tak łagodnie podchodzi do tej sytuacji, to nie powinna być kara/mandat 200 zł czy ile tam jest, a i nawet 2000 zł lub 5000 zł. Wyplenić to patologiczne gówno od posiadania psów.

CrystalFairy

2023-12-22, 22:21
Rodo11 napisał/a:

Zamykajmy k***a bramki!



Patrzmy gdzie leziemy. Można tak w kółko. W dupie mam stawanie po jakiejkolwiek ze stron, analizuję sytuację po prostu.

paolo7

2023-12-23, 02:32
Za człowieka bym się wk***ił, ale że kobiete pogryzł to nic takiego.