18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobiecy sport mnie fascynuje

Centurion • 2009-05-08, 21:20
Mogę na niego patrzeć godzinami.
A Ty jakie dyscypliny sportu najbardziej lubisz?


mo...........ia

2009-05-08, 21:42
Ja wiem, że to marudzenie się nazywa, ale coraz częściej spotykam tutaj rzeczy z biednego i jakże "satyrycznego" JM. Ale to może tylko wrażenie jest, ja nie wiem :roll:

~Tołdi

2009-05-08, 21:51
morphia napisał/a:

Ja wiem, że to marudzenie się nazywa, ale coraz częściej spotykam tutaj rzeczy z biednego i jakże "satyrycznego" JM. Ale to może tylko wrażenie jest, ja nie wiem :roll:




Niestety i ja też mam te wrażenie :-|

Centurion

2009-05-08, 21:53
To fajnie, tylko że ja tam nie wchodzę i nie wiem co tam publikują, a ich podpisu nie ma.
Nie będę tego tłumaczył po raz kolejny - jak chcecie sobie popłakać to idzcie na bravo.pl

mo...........ia

2009-05-08, 21:57
Centurion napisał/a:

To fajnie, tylko że ja tam nie wchodzę i nie wiem co tam publikują, a ich podpisu nie ma.
Nie będę tego tłumaczył po raz kolejny - jak chcecie sobie popłakać to idzcie na bravo.pl



Wiesz, ale ja nikomu nic nie zarzucam, po prostu wchodzę teraz na portal, czytam posty nieprzeczytane, widzę, że część z nich jest takich samych jak na JM. Nie podważam tego co napisałeś. Wierzę Ci na słowo. Po prostu wydało mi się to co najmniej dziwne. Jeśli to nie z JM - honor zwracam i przepraszam. I taaak, wiem, że to jest internet, nic nie zginie i wszystko co jest na topie - pojawia się wszędzie.

Kosaa93

2009-05-08, 22:02
ja lubie schylanie sie po pilki xD

.:...........:.

2009-05-08, 22:11
Cytat:

ja lubie schylanie sie po pilki



Równie bardzo jak panowie za tobą ?

tolklu

2010-04-14, 19:46
a mnie juz wkuriwa ten photo shop i inne scierwa..