18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobiece oddziały walczą w Syrii przeciwko ISIS

kzf • 2015-09-14, 14:12
Wiadomo jak wygląda sytuacja kryzysu imigracyjnego na naszym kontynencie. Wbrew temu, co pokazują media głównego szamba 90% sp***alających do Szwablandii to młodzi mężczyźni w wieku poborowym, którzy zostawili swoje rodziny w ogarniętym wojną kraju.

Syryjskie kobiety chyba postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce, wyszły z kuchni, założyły mundury, załadowały broń i ruszyły do walki przeciw fanatykom z ISIS.



A co do tych uciekających młodych nygusów, na miejscu dowództwa syryjskich sił wysłałbym delegację na granicę któregoś z obleganych państw (np. Węgier) i zawracał chłopów. Nie? To strzał w łeb za dezercję.

Troweo

2015-09-14, 14:17
Faceci pouciekali do ojropy to kobiety muszą walczyć za kraj.

nowynick

2015-09-14, 14:18
nie dlatego, że tam facetów zabrakło tylko dlatego, że wg koranu śmierć zadana przez kobietę jest na tyle hańbiąca, że wyklucza dostanie się do raju...

Żydzi od lat mają żeńskie oddziały, które są kurewsko skuteczne, bo muzułmanie spierniczają nie wdając się z nimi w potyczki...

kzf

2015-09-14, 14:35
@up
Dzięki za przypomnienie informacji. Masz rację, też o tym czytałem. Ale się człowiekowi robi lekko na duchu wiedząc, że dogorywający adorator kozich wdzięków umiera ze świadomością, że właśnie Allah skreślił go z listy do obdarowania 72 dziewicami :D

spiceman

2015-09-14, 14:40
Gówno prawdaTroweo.Faceci dokonują inwazji ne jewrope.W grecji przechwycili cały statek z bronią dla 'uchodźców

Miles87

2015-09-14, 14:57
@kzf
"90% sp***alających do Szwablandii to młodzi mężczyźni "
przykro mi musisz być niedorozwinięty wierząc w takie gówna.

orzeszwmorde

2015-09-14, 15:04
Miles87, wiary to Ty w to nie mieszaj.

kzf

2015-09-14, 15:04
@Miles87, jeżeli napisałem nieprawdziwą informację, to mnie popraw, a jeżeli próbujesz mi tylko dosrać dla własnej satysfakcji to umrzyj wp*zdu.

orion123123

2015-09-14, 18:04
brawo kobiety :) szkoda ze faceci sp***olili -.- p*zdy, sam bym chciał postrzelać

merh

2015-09-14, 20:51
miles87-pod każdym temat,w którym można sprowokować :) Coś jak tvn,onet i wp.Polacy najgorsi,reszta świata oświeceni i kulturalni. Trol jakich mało.Był tu już taki co najmniej jeden.Może to jego kolejna odsłona... W sumie to ciekawy fetysz do zbadania dla lekarzy."Przyjemność trolowania"

tranzystor

2015-09-14, 21:09
kzf napisał/a:

A co do tych uciekających młodych nygusów,



Zauważ, że spora część z tych "imigrantów", to murzni. Logiczne więc, że oni się do niczego nie nadają, bo są leniwi i tępi. Po co Assadowi jednostki, które będą psuć statystyki? Tacy emigranci go cieszą.

w3lna

2015-09-14, 21:16
Brawo kobitki, powybijajcie tych ciapatych

jebator2000

2015-09-14, 21:27
Poczytajcie sobie troszkę o Syrii i Asadzie.
Tam nie ma islamu, o jakim myślicie, tam także góruje chrześcijaństwo.
Ci tutejsi uchodźcy są nie tylko Syrii, zresztą sp***olili z Syrii bo Asad by ich doj***ł.