18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieca piłka nożna

~Velture • 2023-09-17, 10:11
Śmiało mogą z naszą narodową kadrą rywalizować :roll:


Critic4ll

2023-09-17, 10:39
żeby ich jeszcze bardziej upokorzyć? no już bez przesady

PabllosSantoDaSilva

2023-09-17, 10:46
Jazgot jakby opalony z trzydziestoma centymetrami wleciał na murawę.

rafal_1199

2023-09-17, 10:48
Nasze orły by i tak przegrały :mrgreen:

mesjans

2023-09-17, 10:51
Wyobraźcie mecz piłki kobiecej i pełny stadion tylko bab, od wisku wyj***łoby wszystkie szyby w mieście.

~Velture

2023-09-17, 10:55
mesjans napisał/a:

Wyobraźcie mecz piłki kobiecej i pełny stadion tylko bab, od wisku wyj***łoby wszystkie szyby w mieście.



Baby nie oglądają kobiecych sportów.

SkoPio1

2023-09-17, 11:01
Tak, nagrywający też debil.

Batman_

2023-09-17, 12:04
Critic4ll napisał/a:

żeby ich jeszcze bardziej upokorzyć? no już bez przesady



No chyba nie. Widać, że tak tylko pie**olisz, bo wszyscy jadą po reprezentacji, to ty tez musisz, niestety nie znając faktów.

Podpowiem - kobiecy futbol jest tak ch*jowy w porównaniu z męskim, że nawet najlepsze drużyny kobiece dostają wpie**ol od młodzieżowców. Nasza „ch*jowa” reprezentacja by je rozj***ła jakieś 70-0.

Dla potwierdzenia moich słów pare linków:

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-05-28/pilkarki-australii-przegraly-07-z-15-latkami/

https://www.meczyki.pl/newsy/mistrzynie-swiata-kobiet-rozbite-0-12-przez-zespol-z-5-ligi-angielskiej-jestesmy-bardzo-dumne/213313-n

https://junior.weszlo.com/2020/01/14/dorosle-pilkarki-przegraly-z-juniorami-06/

https://sport.tvp.pl/29795103/mistrzynie-swiata-przegraly-z-pietnastolatkami/amp



Mam nadzieje, ze od tego momentu przestaniesz rzucać na lewo i prawo takie głupie hasła :)

turor

2023-09-17, 12:06
Batman_ napisał/a:

No chyba nie. Widać, że tak tylko pie**olisz, bo wszyscy jadą po reprezentacji, to ty tez musisz, niestety nie znając faktów.
Podpowiem - kobiecy futbol jest tak ch*jowy w porównaniu z męskim, że nawet najlepsze drużyny kobiece dostają wpie**ol od młodzieżowców. Nasza „ch*jowa” reprezentacja by je rozj***ła jakieś 70-0.
Dla potwierdzenia moich słów pare linków:
Mam nadzieje, ze od tego momentu przestaniesz rzucać na lewo i prawo takie głupie hasła



I tak by pozamiatały naszą reprezentację :D

Critic4ll

2023-09-17, 12:18
Batman_ napisał/a:

No chyba nie. Widać, że tak tylko pie**olisz, bo wszyscy jadą po reprezentacji, to ty tez musisz, niestety nie znając faktów.
Podpowiem - kobiecy futbol jest tak ch*jowy w porównaniu z męskim, że nawet najlepsze drużyny kobiece dostają wpie**ol od młodzieżowców. Nasza „ch*jowa” reprezentacja by je rozj***ła jakieś 70-0.
Dla potwierdzenia moich słów pare linków:
Mam nadzieje, ze od tego momentu przestaniesz rzucać na lewo i prawo takie głupie hasła



tak się naprodukowałeś a mi to tak lata koło pióra :)

powiem jedno na ten Twój wywód: doszło nawet do tego że Krychu zaczął faulować sam siebie :D

Pawehan

2023-09-17, 12:44
VeIture napisał/a:

Śmiało mogą z naszą narodową kadrą rywalizować



Nie bądź takim optymistą ...

metyoo

2023-09-17, 13:06
Batman_ napisał/a:

No chyba nie. Widać, że tak tylko pie**olisz, bo wszyscy jadą po reprezentacji, to ty tez musisz, niestety nie znając faktów.
Podpowiem - kobiecy futbol jest tak ch*jowy w porównaniu z męskim, że nawet najlepsze drużyny kobiece dostają wpie**ol od młodzieżowców. Nasza „ch*jowa” reprezentacja by je rozj***ła jakieś 70-0.
Dla potwierdzenia moich słów pare linków:
Mam nadzieje, ze od tego momentu przestaniesz rzucać na lewo i prawo takie głupie hasła



pobudka! zesrałeś się!

Batman_

2023-09-17, 13:19
Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ze macie wyj***ne, ale to nie uprawnia was do pie**olenia takich głupot w internecie. No chyba że chcecie wyjść na głupków :)

ErwinR

2023-09-17, 13:35
Batman_ napisał/a:

Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ze macie wyj***ne, ale to nie uprawnia was do pie**olenia takich głupot w internecie. No chyba że chcecie wyjść na głupków



k***a gosciu twoich starych zaj***l zul na polecenie klauna... tul i zniknij

Batman_

2023-09-17, 14:10
Doj***les mi tak, ze się popłakałem i nie mogę dojść do siebie. A teraz czekam, aż weekend się skończy i wyk***isz tam gdzie twoje miejsce - do szkoły podstawowej.