18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieca logika

Domokrazca • 2011-01-17, 18:33
Żona opowiada mężowi historyjkę.
Mąż zainteresował się: "Czy ty czasem nie zmyślasz, kochanie?" Żona: "Ja zmyślam? To znaczy, chcesz powiedzieć, że mówię nieprawdę? Mówię nieprawdę – znaczy łżę. Jest takie powiedzenie - " łżesz jak pies". Ach, ty... nazwałeś mnie suką?!

st...........ch

2011-01-17, 18:39
jest takie powiedzenie - weź sp***alaj, bo przez to, że nie umiesz używać przecinków i innych znaków interpunkcyjnych NI W h*j nie zrozumiałem o co Ci chodzi.

Kamzaa

2011-01-17, 18:41
Trzeba byc kobietą, żeby zrozumieć o co chodziło autorowi ^^.

Ravager

2011-01-17, 18:52
Ewentualnie trzeba być minimalnie inteligentnym, by to pojąć.

Piotrcovianin

2011-01-17, 20:40
@ all up
Tak czy siak trueschool'owy suchar.

IIWW

2011-01-17, 21:22
dajcie spokój, jedną spację źle postawił, zdarza się. a piwa nie ma bo kawał mi sie nie spodobał (ale nie użyję słowa "suchar" bo mnie wk***ia, jak wszystko co ktoś potrafi powiedzieć to to jedno słowo... nie podoba się, nie stawiaj piwa, masz coś do powiedzenia - wstaw koment...)

~tip.top

2011-01-18, 08:39
coś w podobnym klimacie ;)

Jaś i Małgosia bawią się w dom. Jaś próbuje "obiadu" i mówi:
- Wiesz co, kotku, chyba jest troszeczkę niedosolone...
Małgosia:
- Niedosolone? Niemożliwe, przecież sama odpowiednio soliłam! Może uważasz, że za mało i ja nie mam racji? To co, ja nigdy nie mam racji, nawet jak posolę odpowiednio obiad? Może uważasz, że w ogóle nie posoliłam i kłamię!? Ja kłamię??! Może ja tylko kłamię??! Może w ogóle uważasz, że jak kłamię, to nawet nie jestem człowiekiem żeby się pomylić??! A może uważasz, że ja już nie jestem człowiekiem??! A może ja już nawet nie mówię po ludzku, a tylko szczekam???! Mamoooo!!!! Jasiu powiedział do mnie "ty suko"!!!

~tip.top

2011-01-18, 14:27
ChudyMexico napisał/a:

Elegancko skopiowane z JM.


a kogo to k***a interesuje ja się pytam :evil:

lintu

2011-01-18, 16:10
Np. mnie, bo myślałem, że kopiowanie z JM, demotywatorów, komixxów i ch*j jeszcze wie czego nie jest akceptowane. Ale jak widać coś się zmieniło i faktycznie kolejny portal zaczyna ssać.

AngryCow

2011-01-18, 16:23
To się wyloguj.

lintu

2011-01-18, 16:40
Później, muszę was jeszcze trochę powk***iać.

~tip.top

2011-01-18, 16:57
lintu napisał/a:

Np. mnie, bo myślałem, że kopiowanie z JM, demotywatorów, komixxów i ch*j jeszcze wie czego nie jest akceptowane.


Od kiedy wymiana materiału między serwisami nie jest akceptowana? Myślisz, że taki Joe Monster skąd czerpie materiały na swoją stronę? sami wszystko wymyślają i nagrywają?
Wszystkie filmy i teksty są żywcem zerżnięte z innych serwisów, więc daruj sobie taki uwagi :roll: